Príbeh napínavého thrilleru Hra peňazí sa odohráva v reálnom čase kde sa herecké hviezdy George Clooney a Julia Roberts objavujú v úlohe moderátora finančného televízneho programu Lee Gatesa a jeho producentky Patty. Ocitajú sa vo veľmi vyhrotenej situácií potom, čo kontrolu nad štúdiom prevzal nahnevaný finančník, ktorý prišiel o všetok svoj majetok. Počas vypätého stretu, vysielaného televíziou v priamom prenose miliónom divákov, sa Lee a Patty púšťajú do boja nielen s útočníkom, ale aj s časom, aby rozplietli záhadu konšpirácie, ukrývajúcu sa na pozadí súčasných búrlivých a pretechnizovaných globálnych obchodných trhov. (Itafilm)

Kozlowski8

Mladý muž vtrhne coby terorista do televizního studia, kde chce v živém přenosu finančního pořadu poukázat na nekalé praktiky významné finanční společnosti. Mladík si postupně získává sympatie diváků a hlavně jeho rukojmých a šmejdi vyplouvají na povrch... Tento režisérský počin Jodie Foster nedopadl vůbec zle. První polovina zábavná, i když pomalejší, v té druhé ale děj příběhu příjemně graduje. Minimálně deseti procenty do mého hodnocení přispívají výborní George Clooney a Julia Roberts. 75 %. ()

Perunwit

Docela zklamání. Člověk z běžné populace je tu vykreslen jako obyčejnej naivní nevyrovnanej blbec a jeho konec tomu taky odpovídá. Film na téma Telefonní budka stokrát jinak. ()

PTuranyi

Veľmi dobrá únoscovská dráma spájajúca drámu v priamom prenose v televíznom štúdiu s odhaľovaním finančného podvodu. Produkcia je kvalitná, takže príbeh má spád a atmosféra si drží dobrú úroveň. Veľkú zásluhu na tom však má hlavne herecký výkon Julie Roberts a Georga Clooneyho. ()

bigmatko

prekvapivo dobrý film a pútavou zápletkou a napínavým priebehom. miestami dokonca zábavný vdaka cloonymu. nato že sa takmer celý dej odohrá v štúdiu tak nie núdza o napätie. Robertsová robí cloonymu iba taký doprovod herecký ale to vôbdec nevadí lebo táto herecká kombinácia vo filme funguje. Určite sa to oplatí vidieť. ()

soadak

S tímhle filmem jsem měl jeden zásadní problém a to ten, že všichni policajti se chovali naprosto nelogicky. Pustit člověka, který ohrožuje 2-3 lidi bombou, do ulic plných nevinných lidí? To snad nemyslíte vážně! Kdyby se policie chovala racionálně, tak minimálně polovina filmu vůbec nemusí být. Za mě 50-55 %. ()

Supa35

Jeden z mála filmů na který jsem šel aniž bych viděl trailer a nelituji toho. Příběh měl celou dobu připjemný spád a vždycky vás nečím překvapí. Hlavní hvezdy jako vždy září. ()

Baru.Class

Velká očekávní a výsledek průměrný. Děj, zápletka, rozuzlení, vtip, vše celkem ohrané. Bohužel, tešila jsem se na dobrý film a nic. Neříkám, že je to totální blbost, ale rozhodně to není film, na který bych šla do kina. George i Julia mají rozhodně na víc! Za mě 2* ()

Kamil111

Chápu, že ti, co finanční byznys vidí jen z velké dálky, případně o něm tak nanejvýš čtou nebo si půjčují u někoho jako Provident či ještě hůř, se necítí tímto filmem nějak extra zasaženi. Ti ostatní (kterých je uznávám výrazná menšina) by měli cítit víc. P.S. A určitě i ti z televizní mašinerie. P.P.S. Nechápu, proč si někteří myslí, že to nemá drajv. Je to prostě akční konverzačka na poměrně náročnou tému. ()

tosastava

Možno by sa mi film aj páčil,ale nedovolí mi ho vidieť tá hrôzostrašná predstava, že by som sa mal +-90 minút pozerať na odporný xicht džulie roberts ()

Mark1983

No musím přiznat, že jsem dostal zcela něco jiného, než jsem ve skutečnosti čekal. Když byl film na začátku, vůbec mě nenapadlo, že několik minut po začátku dojde k nečekanému obratu až mě to k obrazovce přišpendlilo, a to bez ohledu na diváckou analýzu o tom, jak jinde to bylo zpracované lépe. Byl jsem imponován na to, že se jedná o thriller s Clooneym v hlavní roli, jelikož od něj mi filmy přijdou málo dějové, ale Hra peněz nemá chybu. ()

Jarda68

Po všech směrech průměrný snímek, u kterého po chvilce víte přesný konec a ničím vás nepřekvapí...Clooney solidní 60% ()

revere

Pro mne film naprosto nudný, stejně jako jakákoliv hra s penězi. Nudný je i český distribuční název, který mě měl odradit. Převážila chuť vidět zase Clooneyho a Roberts, a tak jsem se pronudil až k nudnému konci. ()

mckrek7

Asi se nás snaží dostat na dobrou cestu. Příjde tam chlápek s pistolkou a výbušninou. Prostě jen tak nakráčí do živého přenosu ( připomeňte mi, ať to zkusím třeba na Nově), a začne vyhrožovat ať to hrajou v televizi. Samozřejmě všichni se z něj poserou a začnou s ním probírat jeho příšernej život. Navíc človíček ani neví, co vlastně chce. Nejdřív se George bojí, ale nakonec je jeho největší kamarád. Takže vlastně jsme toho človíčka nenáviděli, a pak ho máme litovat? Nějak se do toho zamotávám... Není to jeho problém, že projebal prachy? Když tedy nechám této naprosto neužitečné rady, jak se stát lepším člověkem a zmatenost filmu, kouknout se na to dá, ale asi jen jednou a víckrát už bohudíky ne. 50% ()

Smashed

Tohle je film, kterej se na počátku tváří, jako další z filmů, který se snaží poučovat o penězích, ale po chvíli se z toho vyvine docela dobrej napínák. Celou dobu mě to nutilo přemýšlet a měnit názory, jak to vlastně celý dopadne. ()

TOPmoovie

dost stupidne, a pre ludi co rozumeju obchodu , financiam uplnaa kravovina. cloony nudny, preafektak, ze by som mu jednu vrazil. julia... uplna sracka. cele to malo potencial, len vymenit hercov, a dat to viac do reality. ()