Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

Jara.Cimrman.jr

Když ve filmu chybí "a žili šťastně až na věky", tak je třeba vytvořit ještě dodatek se svatbou. Co na tom, že Flynn s Locikou přitom jen statují před farářem, protože tady se do akce se dostávají kůň s chameleonem honící snubní prstýnky. Je to celkem vtipné, ale skutečně jde jen o to, že kůň s chameleonem ekvilibristicky honí nerovnoměrně nepřímočarým způsobem poskakující prstýnky a od takové grotesky očekávám přímočařejší útok na svou bránici. ()

Aluska88

Naprosto geniální. Neuvěřitelná smršť úžasných gagů. Třeskutě zábavné, dynamické zpracování a dokonalý závěr si nechává otevřená vrátka, jak to asi bude dál. Takže... nějaký druhý díl někdy bude?:) "Království je v troskách! :D ()

Jezinka.Jezinka

Je to vcelku o ničem, ale o tom ničem je to velmi mile, vtipně a příjemně, takže se nerozpakuji tohle roztomilé nic hodnotit vysoko. A pořád chci toho chameleóna! ()

D.Moore

Vtipně zběsilá groteska, která spoustou věcí odkazuje na film, ale zároveň přichází s novými nápady, z nichž tvůrci vlastně sestavili jednu dlouhou "akční" scénu. Moc se mi líbil soundtrack, který skvěle spolupracoval s obrazem. ()

Spooner

Kraťas určený spíše pro menší publim s oblíbenými zvířaty ze skvělého animáku. Sice ne tak vtipné, ale na ploše 6 minut stále velmi příjemné. Radši bych ale regulérní dvojku ()

JohnnyD

Skvelé! Síce je to len jeden veľký gag s odkotúľanými prsteňmi, no je tu mnoho skvelých nápadov a hlavne podobne ako film je to vizuálne neskutočne úchvatné (valiace sa červené víno!!!). ()

kingik

Některé (hrané) filmy se do červených čísel nikdy nedohrabou a některým (animovaným) na to stačí 6 minut a porce mega infantilního nehumoru. Disney chrlí opravdu šílené fláky, které se snad ani dětem nemůžou líbit. Rozkutálené snubní prstýnky a chameleon s kravičkou se za nima honící? Co to je? Animace nic nepředvedla. Zastaralá a akorát maximálně barevná. Není rozhodně fér dát šestiminutovému filmu vysoké hodnocení. Hvězdička za skvělý český dabing. Písařík a Slováčková opět vyjímeční. Aby náhodou zdejší hodnocení nevypovídalo o IQ uživatelů než o opravdových kvalitách filmu. A abych nezapomněl: pochopitelně jsem se nezasmál. "Busterkeatonovský" ksicht nikdy nepovolí. Nezasměju se hraným filmům, natož tomuhle. 20% ()

Tsuki

Nic tak podstatného k příběhu se tady sice neodehraje, ale jako krátkometrážní filmík o trampotách se snubními prsteny v den svatby je to taková hezká a hravá tečka za happy endem ve filmu. ~(4,0)~ ()