Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

Marrty3

Film mě skoro vůbec nebavil, ale tohle se povedlo. Hromada patálií, které jsou vtipně podány a dokáží skvěle pobavit. Řekl bych je to 6 nejlepších minut co se týče této pohádky. Tady se alespoň něco děje a je to vtipné. Hodnotím kladně. ()

Simbet

Nevím koho napadlo, udělat takový malý dodatek, ale nápad to byl výborný. Taková třešnička na dortu. V původní pohádce svatbu nestihli (možná záměrně), tak proč ji nedodělat dodatečně a když už, tak ať je v duchu celého filmu. Chudák Flynn, ani oženit se nemůže v klidu :) ()

Rozjimatel

[4,5*]     "This is the story of the day my life ended." "Eugene..." "I'm kidding. It was the happiest day of my life. Our wedding day."     Perfektný krátky bonus k perfektnému animovanému filmu Na vlásku (2010). Príbeh, v ktorom neodolateľné postavy chameleóna Pascala a koňa Maximusa musia spraviť všetko, čo je v ich silách (a aj nad ich sily), aby včas získali späť zakotúľané svadobné prstene, je pojatý ako groteska plná skvelých gagov. A o krásnej animácii je aj škoda hovoriť. Vydané ako bonus na DVD Popoluška (1950). ()

Platom

Krátký skeč, dávající prostor hlavně dvěma hrdinům ze světa zvířat, kteří měli ve filmu Tangled spíše vedlejší roli. Příjemně nostalgické ohlédnutí za veleúspěšnou animovanou pohádkou pro všechny věkové generace. Šest minut plné akce a humoru přesně tak jak to má být. ()

Rannveig

Mám rád tyto doplňkové kraťasy... zvláště nenatahují-li, ale naopak rozšiřují-li půvoní příběh. Tento patří k těm vydařenějším. Dává prostor vedlejším postavám a udržuje náladu celého filmu. Spokojenost. ()

rekkky

"Kraťas", který dokonale vystihuje atmosféru filmu Tangled neřkuli posouvá úroveň zábavy o stupínek výše, protože vměstnat tolik smíchu do šesti minut se nepovede pokaždé. Výborné :) ()

Hermi14

"Toto je příběh o dni, kdy můj život skončil..." Krátké pokračování příběhu Lociky a Flynna, které rozhodně předčilo původní celovečerní film. Je to mnohem vtipnější, má to větší spád a nechybí žádná z našich starých známých postav. Pascal a Maximus měli určitě dostat víc prostoru i v původním filmu. ()

croxika

Milujem tvorcov tohto príbehu za to, ako ho vytvorili a spracovali. Nemohli by pre mňa urobiť ešte aspoň 100 takýchto rozprávok?:) ()