Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

Radiq

Nejoblíbenější postavy z filmu to tady rozjedou a jsou vtipní. Teda tak napůl. Drží si to stejnou laťku jako film samotnej... ale bez filmu by tenhle bonus byl asi jenom směsicí gagů bez toho, abych věděl proč. ()

Mirokukii

Zábavný dodatek už tak hezkého filmu. Maximus, jakožto nejlepší postava předcházejícího celovečeráku, by však svým zápalem, energií a citem pro povinnost, zvládl i celý film. ()

T-pack

Tangled Ever After se i s ohledem na krátkou stopáž rozhodl téměř úplně ignorovat ústřední dvojici celovečeráku a soustředit se na "mazlíčky". Ti rozjedou svižnou grotesku animovanou nejlepším Disneyho způsobem a ta snad ani nemůže urazit. ()

Pavlínka9

V hlavní roli Maximus a Pascal, kteří odvádějí perfektní práci v lovení svatebních prstenů a jsou ochotni pro to létat sem a tam :D Skvělá tečka za skvělým filmem :) ()

H.Gordon

Jak jsem nebyla nadšená z Na vlásku, tak tento krátkometrážní snímek byl velice dobrý. Opravdu od začátku až do konce vtipný a délka filmu naprosto vyhovující. Navíc, když hlavními aktéry byly mé dvě oblíbené postavy a to Pascal a Maximus:-). Hezké 4, 20. ()