At Home With Olaf

Seriál At Home with Olaf, který vznikl během koronavirové pandemie pro pobavení dětského publika, nabízí sérii krátkých skečů s oblíbeným sněhulákem Olafem, který zažívá rozličné zážitky – od zcela všedních až po naprosto bizarní. (Stanislaus)

MoiJe

Videla som krátke skeče na YT. Nezasmiala som sa ani raz, ale prírodou som sa celkom pokochala a pre prckov je asi večne smejúci sa padajúci snehuliak milé spestrenie koronanudy. ()

blondboss

Skeč seriál, ktorého hlavnou postavou je opäť snehuliak Olaf. Dávam priemerné hodnotenie, nakoľko niektoré skeče boli aj napriek krátkosti super, niektoré zas boli trápne a niektoré neutrálne. Každopádne sa ale človek párkrát zasmeje, takže aký-taký účel to napokon splnilo. 55 % ()

S.Kok.i

Nevnímam ako zlý nápad, že niečo takéto uzrelo svetlo sveta, ale skoronemý Olaf= menej vtipný Olaf. Najvtipnejšie je na ňom práve to, keď rozpráva, no v tomto seriáliku prehovorí len veľmi málo. Ale popravde ani veľa priestoru rozprávať nemá, keďže skeče trvajú cca minútku. Aj keď vezmem do úvahy to, že je to bolo vytvorené pre pobavenie detského publika, príde mi to slabé, z Olafa sa dá určite vyťažiť viac. Čo sa týka kvality samotných skečov sú tak 50 na 50. Niektoré aj napriek krátkosti času dokážu vytvoriť, keď nie smiech, aspoň úsmev na tvári (napr. Pumpkin, Birthday, Brush), alebo obsahovali peknú pointu (I am with you), no niektoré naopak boli úplne zbytočné a nezaujímavé. (Sleep, Ice) Dávam slabé 2 hviezdy. ()

3DD!3

Výplňovka pro dětské fandy frajerského sněhuláka. Dcera to žere a musím říct, že některé kruťácké skeče pobaví i mě. ()

Stanislaus

Série (ultra)krátkých skečů "Doma s Olafem", z nichž některé připomínají spíše všední výjevy, než aby obsahovaly jakkoliv vypointovaný příběh, dozajista pobaví nejmenší publikum - zejména díky až nakažlivě pozitivnímu Olafovi, který jako by byl celou dobu na něčem sjetý (v dobrém slova smyslu). Kvalita jednotlivých příběhů je kolísavá, nicméně bych lhal, kdybych řekl, že jsem se nebavil - smíchy jsem se sice neválel, avšak potutelný úsměv se mi na tváři několikrát objevil. ()

• Tento seriál byl kompletně celý animován a nadabován v domovech tvůrců kvůli tomu, že během pandemie covid-19, kdy seriál vznikal, byli lidé, co nejvíce izolovaní doma od ostatních. (Vitox)

Ledové království dostane spin-off

Ledové království dostane spin-off

07.04.2020

Pohádka Ledové království od studia Disney se dočká vlastního spin-offu. Seriál s názvem At Home With Olaf se zaměří na postavu sněhuláka Olafa, jehož ve filmech dabuje herec Josh Gad. Projekt… (viac)