Oslava v Ľadovom kráľovstve

• Česko Oslava v Ledovém království (viac)

V Ľadovom kráľovstve sa chystá oslava narodenín princeznej Anny. Jej sestra Elsa ju prebúdza so sľubom, že prežije veľkolepý radostný deň plný prekvapení, pretože doteraz si svoje narodeniny nikdy poriadne neužila. Kúzelníčka Elsa, ktorá dokonale vládne ľadom, dokáže ho stvoriť aj ním čarovať, zrazu záhadne prechladne a začne kýchať. Pri každom kýchnutí však stvorí niekoľkých malých, živých a veľmi neposedných snehuliačikov! Ako ich zástupy rastú, prípravy osláv sa menia na obrovský chaos a zmätok. Veľký snehuliak Olaf, sob Sven aj horal Kristoff sa síce dobre zabávajú, ale malé nezbedné snehuliaky a Elisine zázračné schopnosti môžu ohroziť viac než len samotnú oslavu. Veselý chaos totiž zasiahne celé kráľovstvo! (TV JOJ)

kaylin

Když máte dobré postavy, tak se s nim celkem snadno pracuje. Ale i tenhle kraťas má něco do sebe, má nápad a hlavně krásnou píseň, která prostě dobře zní. Idina Menzel má nádherný hlas. I v těch sedmi minutách je dost zábavy a já jsem se do tohoto světa do cela rád vrátil. Olaf je náš favorit, i když ti malí tady mě nadchli. ()

kulyk

Pjinčežna má najoženiny. Kjávovna pak pšání jediný. Upožádat oflavu, dojt i dájky pjo kjávu. Stvůry z Ledového království hlásí comeback v sedmiminutovém, na první pokuk téměř nekonečném, díle. A co teprve, když se to nějaký tříletý satánek rozhodne pouštět ve smyčce. Přesto je oproti původnímu filmu vidět jistý kvalitativní posun směrem kupředu, neboť zde přímo rezonuje sladká možnost, že jedna z arendellského establishmentu zcepení na rupturu nosních dutin! ()

Rymixta

Frozen mám velmi ráda, a taky že je to jeden z lepších filmů, ale tohle..byť to bylo kraťučké, byl pro mě slabý odvar, možná tomu uškodil český dabing, který byl možná na rychlo udělaný. Nápad je to ovšem zajímavý, ikdyž skoro za každým filmem, pokud tam je nějaký dodatek, tak je oslava. Některé místa byly vtipné, ale přišlo mi to už kapánek přehnané. Zajímavé bylo kýchání sněhuláků. ()

Rufete

"Olaf, what do you doing?" - "I'm not eating cake." Je to sice hodně krátké, ale fanoušek prvního filmu v tom najde spoustu zábavy. Tvůrci sáhli na jistotu a zopakovali opět dokonale charaktery jednotlivých postav, ani na jednu nezapomněli. A do party přibyli malí rozkošní sněhuláčci. Při tvorbě vtipů se tvůrci drželi vyjetých kolejí a zopakovali houpačku, převáženou loďku i skákání na gauči. Elsa s Annou vypadaly opět krásně, moje nejmilejší princezny. Ač nejsem dítě, tak jsem z téhle kraťoučké pohádky měl velkou radost. A závěrečná scéna s Hansem byla boží. ()

hansel97

Je neuvěřitelné kolik vtipu a "frozenovské" atmosfér se tvůrcům do těch 7 minut podařilo nacpat. Těším se díky tomu na Frozen 2 ještě asi tak o 10000000% víc, tohle mě přesvědčilo o tom, že jako jeden z mála filmů má Frozen důvod pokračovat, ale nevím, jakou zápletko do velkého filmu vymyslí. Snad to nezničí. Byla by to škoda. ()