Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

hous.enka

Přesně takovejhle kraťas je důstojnym kraťasem k podobným animákům. Prostě jen šestiminuotvá pidiscénka s nejlepšíma postavama z pohádky na vlásku :) ()

Lamiczka

Mini příběh o nejlepších zvířecích přátelích mladé princezny a jejího budoucího manžela. Právě v tento šťastný den, kdy se dva zamilovaní mají brát se vše semele. A to když při obřadu nešťastnou náhodou kůň Maximus ztratí snubní prsteny. Spolu s šikovným chameleonem Pascalem musí zachránit situaci stůj co stůj a tak začíná velký souboj s časem, ve kterém nebude nouze o mnoho vtipných okamžiků. Držme jim palce! Snímek ve svých 6ti minutách servíruje jednu prekérku za druhou. Oba zvířecí hrdinové jsou stateční a hrdě zvládají všechny nástrahy, které se jim při honbě za neposednými prsteny připletou do cesty. Je jich mnoho, jsou zapeklité a divákovu bránici rozhodně nenechají na chvíli v klidu. Elegantní humor ještě neztratil svou podobu a v tomto kraťasu to scénáristé, animátoři i režisér perfektně dokazují. ()

blackrain

Tak ta svatba byla vskutku velkolepou záležitostí. Takové kraťasy jako je právě tento můžu od rána do večera, akorát nevím, co tomu bude říkat moje bránice. Dostala chudák pořádně na frak. Přitom bych vůbec nečekala, že mě může taková šestiminutová jednohubka takovým způsobem dostat. Je to nabušená jízda od začátku do konce. No, hlavně, že všechno dobře dopadlo, i když... ()

togaf

Pokud Locika opravdu snila o takové svatbě tak klobouk dolů před její fantazií :) Maximus jako správný voják-kůň zachraňuje situaci i za cenu osobní oběti a Pascal mu důstojně sekunduje. Locika je jako brunetka kočka a Flynn je jeden z nejhezčích disneyovských hrdinů. ()

kajas

Opravdu výtečné rozšíření mé velice oblíbené disneyovky, jsem také ráda za nadabování do češtiny, dabing celovečerního "Na vlásku" považuji za dost povedený. A scéna "Království je v troskách!" mě skoro zabila :D. ()

Aljak

Rovnako skvelé ako aj celovečerný film. Skvelé scénky s tým milým dôvtipom typických pre Tangled, aj keď tej akčnosti už tu bolo na môj vkus akosi priveľa. Ale napriek tomu fakt príjemný krátky film, a nenahnevám sa, ak by spravili ešte aj ďalší z tejto série. ()

vydumnica

Prilis malo priestoru pre Rapunzel, hlavny hrdina je kon, tak preto iba 3*. Nemohlo to byt v zavere alebo v posttitulkovej casti celovecerneho filmu Tangled? ()

Nach

Na vlásku u mě vždy byla kvalitou o stupínek výše, než Ledové království. A co se týče tohoto kraťasu, hodnotím jej taky vysoko. Možná dokonce jde o jeden z mých nejoblíbenějších kraťasů vůbec, protože přímo bravurně se opírá o to nejlepší z němých grotesek. Každá postava, rekvizita, či lokace je zde z nějakého důvodu proto, aby naši dva hrdinové ji mohli využít pro nějaký fyzický gag. A této cesty si cením. Lepší to ani být nemohlo. 90% ()

Warmin

Stručně: krátký,vtipný rozšíření (i když jestli se vůbec 6 min. dá říkat rozšíření ) jednoho úžasného animovaného filmu ()

MzK

Nic než další animák, moc jsem se nezasmál, ale celkově neurazí. Několik zajímavých nápadů, rychlý děj a spád. 6 minut na tento film si najde každý. Našel jsem jej na videacesky ()