Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

Nach

Na vlásku u mě vždy byla kvalitou o stupínek výše, než Ledové království. A co se týče tohoto kraťasu, hodnotím jej taky vysoko. Možná dokonce jde o jeden z mých nejoblíbenějších kraťasů vůbec, protože přímo bravurně se opírá o to nejlepší z němých grotesek. Každá postava, rekvizita, či lokace je zde z nějakého důvodu proto, aby naši dva hrdinové ji mohli využít pro nějaký fyzický gag. A této cesty si cením. Lepší to ani být nemohlo. 90% ()

Jara.Cimrman.jr

Když ve filmu chybí "a žili šťastně až na věky", tak je třeba vytvořit ještě dodatek se svatbou. Co na tom, že Flynn s Locikou přitom jen statují před farářem, protože tady se do akce se dostávají kůň s chameleonem honící snubní prstýnky. Je to celkem vtipné, ale skutečně jde jen o to, že kůň s chameleonem ekvilibristicky honí nerovnoměrně nepřímočarým způsobem poskakující prstýnky a od takové grotesky očekávám přímočařejší útok na svou bránici. ()

Aluska88

Naprosto geniální. Neuvěřitelná smršť úžasných gagů. Třeskutě zábavné, dynamické zpracování a dokonalý závěr si nechává otevřená vrátka, jak to asi bude dál. Takže... nějaký druhý díl někdy bude?:) "Království je v troskách! :D ()

Jezinka.Jezinka

Je to vcelku o ničem, ale o tom ničem je to velmi mile, vtipně a příjemně, takže se nerozpakuji tohle roztomilé nic hodnotit vysoko. A pořád chci toho chameleóna! ()

D.Moore

Vtipně zběsilá groteska, která spoustou věcí odkazuje na film, ale zároveň přichází s novými nápady, z nichž tvůrci vlastně sestavili jednu dlouhou "akční" scénu. Moc se mi líbil soundtrack, který skvěle spolupracoval s obrazem. ()

Spooner

Kraťas určený spíše pro menší publim s oblíbenými zvířaty ze skvělého animáku. Sice ne tak vtipné, ale na ploše 6 minut stále velmi příjemné. Radši bych ale regulérní dvojku ()

JohnnyD

Skvelé! Síce je to len jeden veľký gag s odkotúľanými prsteňmi, no je tu mnoho skvelých nápadov a hlavne podobne ako film je to vizuálne neskutočne úchvatné (valiace sa červené víno!!!). ()

kingik

Některé (hrané) filmy se do červených čísel nikdy nedohrabou a některým (animovaným) na to stačí 6 minut a porce mega infantilního nehumoru. Disney chrlí opravdu šílené fláky, které se snad ani dětem nemůžou líbit. Rozkutálené snubní prstýnky a chameleon s kravičkou se za nima honící? Co to je? Animace nic nepředvedla. Zastaralá a akorát maximálně barevná. Není rozhodně fér dát šestiminutovému filmu vysoké hodnocení. Hvězdička za skvělý český dabing. Písařík a Slováčková opět vyjímeční. Aby náhodou zdejší hodnocení nevypovídalo o IQ uživatelů než o opravdových kvalitách filmu. A abych nezapomněl: pochopitelně jsem se nezasmál. "Busterkeatonovský" ksicht nikdy nepovolí. Nezasměju se hraným filmům, natož tomuhle. 20% ()