Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

MartinTerran

Výborný kraťas o souhře nečekaných náhod, které dokáží pěkně znepříjemnit "jen" donesení prstýnků k oltáři, ale to by tu nesměl být vznešený oř Maximus, aby si s tím neporadil. Pobavil jsem se královsky. Hodnocení: 84/100. ()

Roxeet

Ach jo, Tangled považuji za jednu z nejlepších Disneyovek poslední doby, takže jakmile jsem se dozvěděl, že k hlavnímu filmu vznikl krátký sequel, neváhal jsem. A opět jsem se řehtal celých 6 minut. Škoda, že jen 6. Tenhle animák v sobě nabízí takový kopec zábavy (o kterou se zejména starají zvířecí aktéři), takže mě celkem mrzí, že se nedočkáme delšího pokračování. Nejspíš. Každopádně si Tangled Ever After ode mě vysloužil plné hodnocení. ()

The_God

Naprosto úžasnej kraťas, u kterýho jsem se fakt nasmál :) Hlavní postavy ustoupily do pozadí (takže se staly vedlejšími) a vedlejší postavy kůň Maximus a "žába" Pascal si zahráli hlavní role a povedlo se to na výbornou. ()

LencaN

Mám hrozně ráda jak samotný film Na vlásku, tak i tento groteskní svatební dodatek plný gagů, nemám co vytknout :) jen snad, že kdo neviděl film, tak nepochopí souvislosti tohohle filmečku a to je dost škoda pro diváka, protože to na sebe přímo navazuje a všechny postavičky už jsou velmi dobře známé právě z filmu ()

Stuart6

Díval jsem se na to se synem a po 6 minutách jsem byl tak nas..nej ! Parádní podvod na diváky. Samozřejmě, že teď už vím, že to trvá jen 6 minut, ale .... ()

Eeve

Milá a zábavná bodka za krásnym príbehom Rapunzel a Eugena. Miestami možno až príliš chaotické a prekombinované, ale čaro to malo, a pár krát som sa schuti zasmiala :) ()