Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

Peenugirl

Za tých šesť minút sa tam toho nakumuluje toľko vtipných momentov, že neviete na čo sa sústrediť. Heroický výkon Maximusa a Pascala. Svadba bez šialeností nie je svadba! Veľmi vtipné zakončenie Locikinho a Evženovho šťastia. 85% ()

Ajka13

Krásný a roztomilý přídaveček, který sice má do kvality celého původního filmu daleko, ale jako šestiminutová groteska je to výborný. ()

catchup

Tak tohle je naprosto brilantní kraťas, při jehož sledování jsem měl neustále úsměv na tváři, a několikrát jsem i vybuchl smíchy. Walt Disney by byl pyšný. ()

roflmao

Dostal jsem doporučení jak na celý film, tak na tento bonus. Tentokrát v hlavní roli Maximus a Pascal, nejlepší dvojice z celého animáku. Dobře jsem se bavil, nápadité, škoda jen, že to nebylo delší.. Na můj vkus možná až příliš strmý konec, leč stál za to :) nicméně 90%, dobrá podívaná. ()