Na vlásku šťastně až navěky

• Česko Na Vlásku: Šťastně až navždycky (viac)
všetky plagáty
Ukážka z filmu

Království je v slavnostní náladě, když se všichni shromáždí na královské svatbě Lociky a Flynna. Nicméně, když Pascal a Maximus ztratí snubní prsteny, nastane horečné hledání. Duo se bude zoufale snažit najít prsteny dřív než se někdo zjistí, že jsou pryč. Zachrání tahle dvojka velký den a dostanou se do kostela včas? A bude někdy Flynnův nos namalovaný správně? (Illuminare)

Illioplius

No mohli sa teda trochu viac pochlapiť. Naháňačky veľmi rád nemám, ale táto sa ešte ako-tak dala. Ťažilo to najmä z už známych vtipov z hlavného filmu, ktorý Tangled Ever After celkom vhodne dopĺňa, keďže tá svadba v Tangled možno trochu chýbala ako také uzavretie deja. ()

Torgal

Zábavný kraťas, ktorý ale neprináša nič čo by tu už dávno nebolo, akurát so sympaťákmi z Tangled Pascalom a Maximom. 7/10 ()

redwik

Čítam si tu väčšinu komentárov, a každý síce nepovie ani trošku krivého slova, pritom takmer nikto nedá plný počet hviezdičiek. Prečo? Na túto otázku sa odpoveď asi nikdy nedozvieme. Podľa môjho názoru si toto video zaslúži najlepšie hodnotenie, pretože je oveľa lepší, vtipnejší a zaujímavejší ako pôvodný film. ()

RajAthen

Přátelské mrknutí od tvůrců jedné z nejlepších animovaných pohádek poslední doby? proč ne. Hrdlořezové z hospůdky by měli dostat vlastní show!:) ()

Brinkley

Když to porovnám s kterýmkoli kraťasem od Pixaru, vcelku nuda. Ani nevím, proč jsem si Na vlásku šťastně až navěky pouštěla, když už samotný film mě nijak zvlášť neuchvátil. Možná proto, abych si tu díky 6 minutám mohla sesmolit další hodnocení, kdo ví. ()

neo93

Skvělá tečka tohoto užasného animáku a vůbec nevadí, že zde v podstatě vystupují jen tyto dvě postavy. Plnohodnotné pokráčování by nebylo na škodu. ()

LuiCJ

TENTO KOMENTÁR MÔŽE OBSAHOVAŤ SPOILERY! Disneyho krátke filmy som mal vždy rád. A toto je jeden z nich. Výborný nápad spracovať udalosť, ku ktorej už napovedal film. Svadbu Rapunzel a Flynna Ridera, a takto ju urobiť "akčnou". Vtipných nápadov tam bolo neúrekom a humorná scéna čakala na každom rohu. Boli tam však aj vtipy, ktoré divák pochopí keď videl či vie dosť toho o filme Na vlásku. Pre mňa to bol jeden z najlepších Disneyho krátkych filmov, aj hlavne vďaka ukončeniu, ktoré asi nebude mať konca... ()