Oddelenie diaľničnej polície sa má zrušiť, pretože nemá uspokojivé výsledky. Jasné, že pätica odhodlaných strážcov zákona, ktorí svoju prácu berú nadmieru vážne, chce oddelenie zachrániť. Dobrou príležitosťou sa im javí objavená zásielka drog. To by však nesmeli byť v spore so svojimi úhlavnými nepriateľmi – mestskými policajtmi. A tak sa ženú priamo do katastrofy. Celá situácia sa ešte väčšmi skomplikuje, keď v karavane pri diaľnici objavia mŕtvolu ženy. Super poliši chcú za každú cenu vyriešiť prípad, zachrániť svoje miesto v polícii a poraziť nenávidených miestnych policajtov... (TV JOJ)

Via

Krimi - možná jen trošku... Komedie - určitě... Kdo se chce pobavit, má rád prostředí policistů, neřeší trapné vtípky a nehledá nic složitého, nechť se na to podívá... Kdo však hledá v každém filmu něco ukrytého, ať to radši ani nezapíná... Celkem odhadnutelná komedie... ()

a0001 odpad!

Vopred sa ospravedlňujem za jednoduchú kritiku, ale nieje treba robiť rozpis niečoho tak primitívneho ako je tento film. Tupé, primitívne, bez nápadu, amatérske, pripomínajúce 14ročného puberťáka čo sa smeje na vlastných prdoch. Čím viac prd smrdí tým sa chlapček viac smeje. Presne na tomto systéme budujú "tvorcovia" tohto exkrementu svoj "film" ževraj komédiu. Vymletá, super traaparna. ()

DonBraso

Postupem času je stále lepší a lepší.První půlka filmu hledá humor a někdy i ho najde.Druhá půlka ho našla,přesto neoslnila.Film staví na hláškách z dabingu,kdy to občas děsně hapruje a gagy jsou příšerný,ale je to spíše kdo má jakou náladu a jak je ujetej na ten správný fór.Já se za břicho nepopadal,ale na vcelku prašťenou police story s pár kecama to i tak stačilo.55% ()

rewind

když neberu v potaz děj a vypnu mozek, celkem sem se bavil, i přes některý tipicky americký trapný vtipy je tam pár opravdu výbornejch ;) ()

_Irbe_

Vyborna komedie.Skvele jsem se bavil skoro po celou dobu filmu.Ten nemeckej par v hnedym Porsche (+ta hudba k tehle scene) nema absolutne chybu :)).. ()

Tempest

Možná je to až příliš velká ptákovina. Superpoldové resp. poldové z dálniční policie byli na můj vkus až trochu moc blbý a neschopní. Dívalo se mi jinak docela dobře, kvitoval jsem přítomnost mého oblíbence Briana Coxe a na Marisu Coughlanovou se aspoň dalo dobře dívat. Film padá spíše do průměru, hodnocení 5/10. ()

kolodej1

no, tedy, tohle je docela průser. Jedna hvězdička za snahu. Tohle téma je docela vděčné a i vícekrát zpracované, ovšem tohle se vážně nepovedlo. Nebylo to o moc lepší než hrůzostrašný český pokus o policejní akademii alá major Maisner. Jinak hlavním problémem tohoto dílka je to, že vzhledem k tomu, že by se mělo jedna to komedii, měly by tam být vtipné scény, alespoň občas. Zato pocit trapnosti za neúspěšné pokusy o humor, ty se dostavovaly opakovaně. Ubohá sračka a dějově prostoduchá slátanina bez jediného pořádného nápadu, která je silně nadhodnocena, přitom by si zasloužila být v černých procentech. ()

Richi007 odpad!

Dostal jsem tip, že tohle je taková kravina, že se budu neskutečně smát a bavit. Jako bylo tam pár lehce vtipných scén, ale byla to taková kravina, že můj mozek raději usnul, než aby se na to koukal. Takže výsledek: Nikdy se nekoukejte na něco, když vám to někdo strašně moc doporučí, že je to bžunda. ()

u.mojitko

CZ dabing filmu nesvědčí, vcelku katastrofa, vhodné vidět v originálním znění. Jinak jde skutečně o prostou záležitost, hlavní je, že si film na nic nehraje a nedělá ze sebe bůh ví co. K samotnému ději: FARVA speaks for all (only he can make dark man blush). Ps: fire extinguisher rules. ()

Ananas462

Super poldové je jeden z mála filmů který muže te vidět po sté u furt se smějete tem samém scénkám . Tenhle film vás vždycky zlepší náladu a nebo se aspoň pobavíte . Jo některé vtípky sou trochu ulítle ale to je to co tenhle film vistihuje ulítlost takže Farvo jednu pintu coli XDD ()

hrafnain

Nečekal jsem nic, leda trocha prdů. A jsem spokojen. Začátek byl teda slibnější. Tak tu teď stojíme, a jak se na mě teď podíval a chtěl pasy, tak teda nevim. Mňoukal. ()

sladkemlicko

Ať si říká každý co chce a Já jsem se u tohoto střeleného filmu královsky pobavil..!!!! Není nad to ,když člověk sežere kotel gamplí a pak jede na zadním sedadle policejního auta...:D ()

Čo chystajú "Jašterice"?

Čo chystajú "Jašterice"?

07.09.2005

Komediálne-recesistická skupina Broken Lizard, stojaca za takými výplachovými (i keď vcelku zábavnými) komédiami ako Superpoldové či Klub hrůzy uzavrela trojročnú zmluvu so spoločnosťou Warner… (viac)