Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

Spike23 odpad!

Po roce jsem zapnul televizi... přepnul jsem na novu... viděl jsem nejtrapnější pořad plný debility a retardů, a aby toho nebylo málo, tak jsem zkouknul troje reklamy, ve kterých byly od tohoto pořadu pouze minimální rozdíly... Nechcete někdo koupit televizi??? Moc prosím!!! ()

keoma26 odpad!

byl by to jeden z nepřímých důkazů o konci historie Francise Fukuyamy: opakování téhož a nekonečný rámec možností se stává koncem jakéhokoli vývoje (pro všechno nové máme předobraz když už ne v minulosti nebo současnosti, tak alespoň v našich představách i konceptech)... kdyby ovšem na druhém pólu neexistovali čápi s mákem jako protiargument, který dává slovu "variace" znovu jeho kreativní význam;-) ()

jondoe

Talentmania je ubohe kopirovanie o dost lepsieho cesko-slovenskeho talentu. Malokedy nieco hodnotim skor ako to dopozeram do konca, ale v tomto pripade je znamka jasna. Navyse mi dost vadi aj porota. Habera je povysenecky pokrytec a nafukany blbecek, ktory si mysli, ze je najvacsi spevak na slovensku a pritom uz dlhe roky nic nove nenaspieval a zije iba zo starej slavy. Navyse ked nieco spieva sam nazivo tak je to uplna katastrofa. Banasovu mam radsej ako maderatorku a do polohy porotkine mi nesedi. Nie je ziadna spevacka ani herecka tym padom ani ziadna umelkyna a tym padom tam ani nema co hladat. O Seredovej sa vyjadrovat nejdem. Posobi na mna ako clovek bez nazoru a v porote je snad iba do poctu. Jediny kto stoji za aku-taku zmienku je prekvapivo Zdenek Troska. Leos Mares je ako moderator takistov pohode a je vidno, ze z ludmi to vie a zbytocne ich neuraza. Jedna hviezda za nich dvoch a za par talentov, ktore su celkom fajn, ale svoj volny cas radsej vyuzijem na sledovanie niecoho ineho ako tejto traparne. Napriklad Cesko-Slovenskeho talentu. Ten je o dost lepsi. ()

BluT odpad!

Velmi trapná napodobenina. Sice jsem viděl jen část jednoho dílu (normálně bych nehodnotil), ale myslim, že u tohoto pořadu to stačí. Navíc nudná porota a prostě už jenom proto, že celej nápad jenom okopírovali a bez licence to vysílaj je to ubohý. Po delší době dávám zase něčemu českýmu odpad! Kam to ta naše tvorba spěje... ()

Billie777 odpad!

Nova chtěla Talent, jenže licenci jim sebrala Prima a tak se Nova musela smířit s porážkou, každopádně se nechtěla jen tak vzdát a společně se slovenskou Markízou si vymyslela vlastní soutěž. Bohužel rozdíl mezi Talentmanií a Česko Slovensko má talent, který vysílala Prima společně s Jojkou, je obrovský. Snad ve všem je Talentmania horší. Zatímco Talent měla jednoznačně lepší formát celé show, velmi povedenou porotu a skvělou moderátorskou dvojici, Talentmania měla porotu naprosto otřesnou (snad kromě Banášový a Habery, ikdyž ten je v těch porotách už tak strašně ohranej) a čím dál tím zoufalejšího, trapnějšího a okoukanýho Mareše. Nechtěla jsem srovnávat ale nemůžu si pomoct. Tohle je prostě odpad. ()

Lewisek

Nemám rád Trošku a nelíbí se mi přístup Novy jakým "dohání" sledovanost. Jen je mi líto těch lidí co se tam přihlásili a něco umí. ()

Perry- odpad!

Oproti konkurenci shit roku. Porota je na přes držku, trapné vtipy a Leoš Mareš mě nikdy jako nějaký super moderátor nepřišel. ()

Krabak odpad!

Trapná Šeredová, Banášová a spol s ještě trapnějším Marešem, který silně začíná konkurovat demencí Hanychové. Tak si říkám, proč ještě ti dva nejsou spolu... Co se týče soutěže, tak opravdu nemá co nabídnout. Oproti ČS má talnet v této souotěži se opravdu neobjevují lidé, kteří by za něco stáli. Nova by se měla s podobnýma pokusama rozloučit. V tomto nemůže konkurovat solidnější Primě. ---> 0% ()

XdanteX odpad!

Nejsem žádný odborník na tyhle soutěže a ani je nesleduju pokud na to náhodou nepřepnu nebo(jako včera) není finále. Díky tomu můžu říct, že víc neprofesionální projekt jsem v životě ještě nezaznamenal. Zoufalá snaha Novy vyrovnat se konkurenci je vrcholem všeho plitkého a pokryteckého co jen jde na našich obrazovkách najít a lituju Mareše....kluk se snaží ale tohle by nedovedl ke spáse ani Mojžíš. Gratulace Patricii k vítězství...paradoxně v soutěži uvadající úrovně kultůry a zábavy vyhrála klasika. ()

Paity

Naprostá trapárna, která bohužel bude mít i nadále na českém televizním nebi. No holt když si to veřejnost žádá, proč by ji nevyhověli, že... ()

Foxhound#1 odpad!

"Ma ma ma mánia, to bude kravina. Talenti budou trapčit a hrát, půlku republiky v bedně otravovat." ale tak pro zasmání to nebude špatný. Uvidíme jak to bude pokračovat, zatím hvěza za Alenku Šeredovou. edit: když to srovnám s konkurenční ČSMT, tak jasný odpad ()

venom14 odpad!

rapné,hlavně to prostředí mi nějak nesedlo.Mareš mi až tak nevadí,ale nejhorší je,že tohle má být napodobenina "jakákoli země má talent."Radši se budu dívat na Československo má talent. ()

Ezekiel1 odpad!

Je až pozoruhodně směšné a ubohé zároveň jak se do celé kauzy pořadu TALENTMANIA a Česko Slovensko má talent zapojuje bulvár. Evidentně totiž inteligentní divák na první pohled rozpozná diametrální rozdíl obou TV pořadů. Zatímco na Nově je to okoukaný moderátor Mareš a nejméně 100x viděné známé tváře ze Superstar(Habera, Banášová) a třešničkou na dortu je účast Trošky. PRIMA zaujme všeobecně povědomými leč v novém kabátu neznámými osobnostmi-moderátory (Prachař a Hausig) a porotci ( v čele všemi respektovaný a obdivovaný Jan Kraus, dále pro mě trochu kazí dojem neustále vřískající slavice Bílá a novic na české scéně Jaro Slávik). Zde...den po první vysílací "přetahované" diváka si ovšem vyslechněte verdikt internetového bulváru, jemuž vévodí titulky...NOVINKY.CZ(Česko Slovensko sice má talent, ale moc překvapení se nekonalo), SUPER.CZ(Další trhlina v soutěži Česko Slovensko má talent: Slavík zmizel) x SUPER.CZ(TALENTMANIA poprvé: Mareš za pračlověka, Banášová s nahou Verešovou), NOVINKY.CZ(Talentmania:Alenu Šeredovou držel v zubech ocelový muž)=žádná kritika Talentmanie, jen upoutávka onoho "zajímavého", co se mělo odehrát...naproti tomu ČS má talent jasná palba a negativní reakce. A já si musim klást otázku...Není něco náhodou špatně??? ()