Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

s_c_o_r_p odpad!

Netřeba se k Talentmánii moc vyjadřovat, zvedl by se mi zbytečně adrenalin. Nova opět ukázala, co všechno se dá zkazit. Mareš je těžce odvařenej a kdyby se už přestal veřejně ukazovat, vůbec by mi to nevadilo. Odpad s minimálně třema vykřičníkama a paní porodkyni nebudu jmenovat, ale všichni víme (padák byl očekávanej) musí hanba liskat. Tak primitivní a arogantní stvoření se jen tak nevidí. ()

movemat

Castingové časti boli doslova strašné. Chudobné slabé kulisy, u mňa nepochopená zmena moderátora...Našťastie záchrana prišla v ďalších semifinálových kolách, kde sa rapídne zvýšila kvalita kulís a vďaka perfektnej "porotcovskej" dvojke Mr.GS aj "kvalita" poroty. No celkove mi vadí aj to, že to je len kópia got talent. Hoci chápem, že sledovanosť si Markíza a Nova chceli udržať, tak mohli vymyslieť nejakú novú show. Takže po spravení priemeru je to na 60% a na 3 hviezdičky. ()

Myrddin odpad!

Tohle asi nepude úplně slušně, něco tak dementního sem neviděl, porotci sou vymletý postiženci a hlavně ten krypl Palo Habera, ten je fakt na pěst, nejhorší na tom ale je, že lidi nemaj mozky a čuměj na to... ()

hero_bk

Castingy tristní, semifinále dost dobrý, hlavně proto, že mají lepší formát než Prima, lepší scénu, lepší soutěžící a lepšího moderátora, taky lepší porotu (aspoň nelezou do řiti Haškovi) atd. ()

petr12 odpad!

Jediným cílem vytvoření plagiálu byla obava, aby Prima nezabodovala s originálem a neukrojila si z koláče sledovanosti větší kus než Nova, proto oprášila své staré estrády a dosadila "odborníky na slovo vzaté" do poroty. Plus se nám snaží stále namluvit, že jediný hvězným moderátorem je již dlouho vyčpělý Mareš. ()

LadyPig

Baví mě sledovat lidi, kteří mají pro něco talent a myslím, že je dobré o tom vědět, protože v dnešní době není lehký se prosadit... na druhou stranu pořadu ubírá to, jak trapně musí kopírovat jen proto, že je Prima s "talenty" předběhla :) Rozhodně raději sleduji ČS má talent... ()

johhny007 odpad!

Trapné Nezabavná porota , nezabavná show , nezabavný moderátor Prostě děs a hrůza Zaokrouhleně : Debilní a okopčená soutěž ;) ()

Kinpr odpad!

Myslel jsem, že po Cestách domů a Pojišťovně štěstí není v současnosti nikdo horší než Adamec. Ale to jsem se pletl, protože Ňuňéz je břídil! Farma, Recept na bohatství, Vtip za stovku atd., to je hrůza, a Talentmanie je královna všech těch zrůdností. ()

V.N. odpad!

Naprosto nepovedený pokus o udržení sledovanosti v době vysílání totožného pořadu na konkurenčních stanicích. Sláva českému hltači televizních pořadů. Ein Kessel Buntes Maniaaaaaaaaaaaa!!! ()

Nessos odpad!

5 minut mi bohatě stačilo. Nikdy více, dokonce už i upoutávka mi trhá uši. Být ředitelem TV Nova, styděl bych se za to, co vysílám. ()

Jara_II odpad!

Tady se nepovedlo téměř nic.. formát pořadu, leoš mareš, celá porota.. co mě ale trochu mrzí, že do talentmanie oproti konkurenčnímu pořadu, alespoň dle prostříhů, dorazilo těch talentovaných lidí více... ()

petite fille

...a tá jedna úbohá hviezda sa v mojom hodnotení týči ako pomník všetkým tým naozaj talentovaným ľuďom, čo mali to nešťastie objaviť sa v tejto troškovsko-adelovsko-haberovsko-marešovskej markízáckej perverzite. česť padlým hrdinom! ()

Aintcha odpad!

Podle statistik má Talentmanie větší sledovanost než Česko Slovensko má talent. Přesto je Talentmanie zde na CSFD hodnocena o mnoho hůře než ČSMT. Já osobně kouknu raději na ČSMT a to z více důvodů. Talentmanie je narychlo vymyšlená soutěž která pouze trapně napodobuje a kopíruje "Got Talent". Odrbaný a okoukaný moderátor Mareš tomu také mnoho nepřidá. Raději bych na obrazovkách viděla už konečně někoho nového. Porota v Talentmánii nestojí skoro za nic. Popravdě nepochopila jsem ani podivné změny, které v porotě proběhly. Nejraději bych v porotě vyměnila Trošku a Mr.GS. Celkově mě Talentmanie ničím zajímavým nenadchla spíše naopak. Každopádně abych jenom nekřivdila, určitě se v soutěži objevilo mnoho nadaných talentů, kteří zaslouží uznání, protože o tom by tato soutěž měla být. Avšak nejsem si tolik jistá, jestli jde právě o nově nalezené talenty nebo spíše o počet poslaných sms hlasů. ()