Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

Prochy38 odpad!

Velkej ale opravdu velkej průser. Trapné, divné, nudné. Mám rád Haberu, ale absolutně se tam nehodí. Prima to má líp udělané, ale kvalita soutěže o moc lepší nebude... Tyhle soutěže bych radši moc nepraktikoval. Peklo. ()

Angelino

Napriek počiatočnému odporu, niektorí tí ľudia sú veľmi pozerateľní a prekvapiví v tom čo dokážu. To že sú paralelne 2 podobné súťaže a televízie bojujú o diváka? Nevadí. Napriek opozeranosti je model 2 chlapi a 2 baby zaujímavý, aj keď Alena Šeredová by tam nebusela byť a nič by sa nestalo. Trochu zosekať na viac talentu a menej reklám (a teda biznisu) a bolo by to ešte lepšie. Neviem či budem pozerať aj užší výber, no teraz je tá rôznorodosť vyhovujúca. ()

Wishkah

Mareš už je hodně vyčpělý, Troška je ukecaný, Habera je zbytečně moc ostrý, Banášová taky zbytečně mele pantem a vůbec si nedokážu představit proč tam vlastně je Alena Šeredová. Že se dokázala svým talentem prosadit v Itálii? To nebylo talentem, to bylo kvůli vzhledu a plnému dekoltu. Je to nezvládnutý pořad, spíchnutý příliš horkou jehlou. A skutečně se tomu moc divím, že to Nova s Markízou při svých zkušenostech dopustili ()

Greny odpad!

ODPAD!!!!! A vrchol drzosti produkce TV NOVA - celá soutěž založená na citech, emocích a do všeho trapné vstupy podkreslené citově vydírající hudbou. Neodsuzuji lidi, kteří trpí postižením a chtěli si něco dokázat, ba naopak jim tleskám, že alespoň chtěli ukázat že jsou taky schopni. Bohužel TV nova toho chytře využila a pořad je plný emočního patosu ze kterého mi je na.... ()

J*A*M*A*L

Jaký je rozdíl mezi talentovou soutěží z Primy a z Novy? V podstatě žádný, až na ten kanál, porotu, moderátory a vystupující, což je docela dost rozdílů, ale snad každý ví, že je to to samé... jo a také název :-). Mě se to protentokrát líbilo víc, než na Primě, což je docela divné, protože na Primě většinou dávají vše lepší, až na večerní filmy, což je u všech kanálů stejné. Stejně i když se mi tahle soutěž líbila víc, než na Primě, tak je to úplně stejně hodnotitelné: průměr. ()

Vejrrr odpad!

Nova classic !!! Čekal jsem nějakou neforemnou srajdu, ale tohle předčilo i moje nejdivočjší sny! Navíc jsem se jenom zasmál během dne premiér Talentmanie a ČS má talent, kdy se na Seznam.cz objevovaly zprávy jak všichni netropělivě čekáme na start Talentmanie, ten čokl nám to hlásal několik dní dopředu ... a pár minut po skončení primácké (a nemusím dodávat, že o 300% lepší) soutěže se už na seznamu začaly objevovovat pomluvačné články typu "Česko-Slovensko má sice talent, ale překvapení se nekonalo" apod. Zkrátka novácká ubohost a až smutná snaha o vytvoření zábavy.. Jen nám to takto nucenně moc nejde, že? Někdy peníze a fanatická touha porazit Primu nestačí... ()

Yardie

Dávám tomu jednu hvězdičku a to je proto, že jsem nikdy neviděl celý díl a vždycky to je přepnul na chvíli z konkurenční ( pro mě jasně lepší záležitosti na Primě). Nejsem nějakým šíleným vyznavačem podobných soutěží, ale to, co je na Primě mě celkem baví, má to úroveň, dobrou atmosféru a celkem schopné soutežící. Oproti tomu to, co se děje na Nově je dosti slabé, bez atmosféry, připadá mi to dost laciné a občas trapné. Celkově oproti Primě jako chudý příbuzný. Měly se na to raději vykašlat, když to tak prokakaly s tou licencí. Howgh! ()

Pavelos odpad!

Demence vysílací stanice "Nova" se opět řádně projevila.. Když přišla "Prima" s pořadem Československo má talent, tak chvilku poté se objevil nový pořad na Nově, již zmíněný Talentmánia.. Jak je vidět, prachy jsou prachy.. Včera jsem na to chvilku koukal a byla to tak nechutná nuda, že jsem to ani nedokoukal a šel jsem s klidným svědomím do hajan.. ()

Camulator odpad!

Sračka. Nova si zas myslí, že když tam naplácá hodně barviček a světýlek, semtam odpálí nějakou tu pyrotechniku, strčí tam zkrachovalýho řežiséra z lidu, šťavnatou ale vydlabanou modelku, ošklivé káčátko, drsnýho zpěváka s jasnou úlohou každýho rozdupat a navrch jako pojistku stokrát recyklovanou, kdysi úspěšnou moderátorskou "jedničku", tak ji na to každej skočí. Jenže Nova je jaksi krátká na to, aby věděla, že nežijeme v Blaníku, že hovno se nezmění ve zlato, ale zůstane jen a jen ryzím hovnem. ()