Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc

• Slovensko Janko a Marienka: Lovci čarodejníc (viac)

Príbeh sa začína 15 rokov po tom, čo súrodenci  Janko a Marienka utiekli čarodejnici, ktorá navždy zmenila ich životy, pretože im dala poznať, ako chutí krv. V súčasnosti dospeli na zrelých, skvelo vytrénovaných lovcov, ktorí sa rozhodli,  že začnú podnikať v tom, v čom sa ako malé deti preslávili - v love na bosorky! Vystopujú a zničia všetky čarodejnice v tmavých lesoch v najbližšom okolí, čím zároveň pomstia krivdy svojej mladosti. Ale ako sa začne blížiť neslávne známy "krvavý spln" a malé drevené mestečko začne čeliť nočnej more v podobe únosov nevinných detí, Janko a Marienka spoznajú zlo horšie, než predstavuje akákoľvek čarodejnica, ktorú kedy ulovili. Stoja tvárou v tvár samotnému diablovi, ktorý by mohol byť kľúčom k ich desivej minulosti! (TV JOJ)

only_serials

Potřeboval jsem se čímkoliv zabavit... Sourozenci Jeníček a Mařenka svoji práci odvedli výborně, nenudil jsem se ani chvíli. Těšim se na případné pokračování. ()

CrazymanM

Zajímavá interpretace!?V kině ve 3D to muselo být určitě super!!!Pěknej masakr,i když ty souboje byly na jedno brdo,ale co,jinak jsem se bavil skvěle!!! ()

LordArthas

Brutálně vtipná a řádně krvavá porce naservírovaná Jeníčkem a Mařenkou kterou jsem si užil od začátku až do konce při skvělém hudebním doprovodu! ()

pitrpi

Jeníček diabetik, Mařenka drtící čelem nosy a zbraně skoro, jako ze Star Wars. Pro mě to byla super podívaná, ani minutku jsem se nenudil, i když tam bylo pár hluchých míst, ale jinak měl film svižné tempo. Jeremy Renner se mi jako Jeníček moc líbil a film celkově splnil mé očekávání, možná je trochu i předčil. Nejspíše se u toho bát nebudete, ale rozhodně se pobavíte. Pro ty, kterým se líbil Van Helsing, rozhodně povinnost. ()

m.xFuck

Už druhý den jsem si nepamatoval pořádně konec. :D Ale jinak je to totálně pošahaná sranda. A nejkrutější je Jeníček. Asi tak na jedno podívání to stačí, ale na víc to není... ()

zuzza11

Ještěže jsem na tom nebyla v kině, zase bych nadávala za zbytečně vyhozenou stofku... takto nadávám jen za zbytečně strávených 90 minut... slátanina všeho možného, bez hlavy a paty... kdyby kolem proběhl T-rex tak se vůbec nedivím... ach jo ()

Lula.cz

Bezva zábava. Mám ráda, když vcelku akční film umí být i zábavný a tady se to hláškami hemží. Jeníček a Mařenka holt už vyrostli a z dětí se stali praví zabijáci čarodějnic. A Jeníčkova cukrovka mě vážně pobavila. ()

Cechyno4

Slušná podívaná, kterou jsem si užil hlavně díky 3D. Masky čarodějnic jsou velmi důvěryhodné. I když tento film nepatří mezi čistokrevné horory, já se bavil. Pěkná zábava. ()

eMeMko

"Whatever you do, don’t eat the fucking candy." Jeníček bojující s cukrovkou, Mařenka bojující se svým bujným dekoltem a oba dva dohromady bojující s tlupou čarodějnic. V tom jim kromě spousty zbraní a vychytávek, pomáhá taky nepřetržitá smršť hlášek a sprostých slov, za které by se nemusel stydět ani Tarantino. Všechno je sice šíleně přehnané, ale ve výsledku to funguje přesně tak, jak má. Co se týče obsazení, Jeremy Renner klasicky nezklamal a Gemma Arterton předvedla, že kromě princezen zvládne zahrát i pořádnou "bad ass" roli. Prostě perfektní oddychový snímek, který rozhodně neurazí a pobaví. ()

djbarrel

Tak úplně nevím co si mám o filmu myslet. Pro mě je dost rozporuplný. Jako klady bych vypíchl, pěkné scenérie, dobré masky, povedený troll, dobrá hudba a třeba nenáročná stopáž. Mezi negativa pak naopak přespřílišná namistrovanost hlavních hrdinů a některé zbraně by se snad nehodili ani do budoucnosti. Příběh je vcelku dobrý, všude jsou hordy čarodějnic, hodně akce ... Líbila se mi scéna s trollem když zachraňoval mařenku a tak, ale ta extrémní namachrovanost hlavních postav mi prostě neseděla a proto nemohu hodnotit víc než průměr. 60 % ()

Keen.lady

Hlavně nečekat nic extra. Všechno okopírováno - Kletba Bratří Grimmů, Van Helsing a na konci taky trochu Matrix. Hudba do toho moc nesedí, hercům nevěřím (hlavně když se snaží mluvit drsně). Bojové scénky nebyly zas tak úplně špatné, jen absolutně chyběl smysl pro detail, kamera se mohla využít mnohem lépe. Jeníček je tam úplně zbytečný, stejně jako ta nanicovatá bloncka. Plus za Famke Janssen (která si vždy drží své charisma) a za útočícího trolla. ()

Aywes

Strašně přemrštěnej a ulítlej film se špatnou akcí. Když pominu ničení klasické pohádky, tak mám před sebou stále konzumně akční šílenost, která nepobaví jak herci, tak ani dějem. Sice je tak nějak většina věcí vysvětlena dobře, ale prostě... Jeníček a Mařenka lovijou čarodejnice. Chápete to? Zkuste si to říct několikrát nahlas a třeba vám to dojde. Je to blbej nápad. A to ani nemluvím o tom, že při té špatně udělané řežbě po sobě řvou "Jeníčku" a "Mařenko". Byla by ale fakt blbost čekat něco víc. Prostě mě to moc nebralo. Děj předvídatelný a dialogy o ničem. Ničím nepřekvapí. ()

Vojtas12

Jedním slovem: blbost. Předloha bratří Grimmů znásilněná až nad rámec možností boří zažité mýty, které známe z pohádky. Svým způsobem (a rychlopalnou kuší) je tedy originální. Svou neskrývanou béčkovostí už ne. Ale přiznám se, že jsem se docela často smál, jak mám u takových blbostí ve zvyku. ()

Hruskovice

Van Helsing, který ho okořenili nechutností a brutálností. Sračky, kusy těl čarodějnic a kulky lítají všude okolo. Toto je už pro mě hodně přehnaná americká magorovina. Úspěch filmu nezachrání ani nečekaná smrt krásné "dobré" čarodějnice na konci. Prostě blbost na entou, ale dám nakonec 3 hvězdy jednu za parodování klasické pohádky, jednu za krásný herečky a poslední za pár vtípků. 3/5 ()

blondboss

Ani neviem, ako sa dá vhodne a najvýstižnejšie okomentovať toto čudesné dielo :) Wirkola sa doslova nasral, zobral všetku krutosť sveta, pár zbraní k tomu a vznikol z toho masaker masakrálnych rozmerov za tónov kvalitnej rockovej hudby. Gemma Arterton nádherná ako vždy. Bol to síce ťažký priemer, ale za ten nápad si to zaslúži o čosi lepšie hodnotenie. 60 % ()

Jeníček a Mařenka mají nový dohled

Jeníček a Mařenka mají nový dohled

09.08.2015

Dva roky stará fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, v níž se slavní sourozenci stali akčními hrdiny, vydělala 226 milionů dolarů. Vzhledem k padesátimilionovému rozpočtu jí tak bylo rychle… (viac)

Jeníček a Mařenka uloví další čarodějnice?

Jeníček a Mařenka uloví další čarodějnice?

22.09.2014

Loňská akční fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic vydělala 226 milionů dolarů. To je při padesátimilionovém rozpočtu jasná komerční výhra, kterou by studio Paramount chtělo přetavit do druhého… (viac)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (viac)

Jeníček a Mařenka podruhé a ještě šílenější

Jeníček a Mařenka podruhé a ještě šílenější

09.06.2013

Rozpočet 50 milionů, celosvětové tržby 226 milionů. Snadná matematika, i když vezmeme v úvahu, že téměř polovina utržených peněz zůstává kinařům. O možné trilogii se mluvilo už před premiérou, a teď… (viac)