Vládkyňa zla 2

• Česko Zloba: Královna všeho zlého (viac)

Prešlo päť rokov. Kráľovná čiernej mágie žije spokojne a jej krstná dcéra Aurora pomaly dospieva. Nenávisť medzi ľuďmi a kúzelnými bytosťami sa úplne vytratila. Svadba medzi princom Filipom a Aurorou je dôvod k radosti a mnohí dúfajú v spojenectvo. Nečakaný zvrat udalostí a stretnutí s novými mocnými spojencami dostane Auroru a Zlorianu na opačné strany Veľkej vojny, ktorá preverí ich rodinné putá. (Saturn)

Martrix

Odmyslím-li si působivý vizuál a dechberoucně nádhernou Angelinu, zbyde mi nenápaditý příběh. První půle byla v pohodě, ale závěr, to je i na hollywoodskou produkci blivajz. Během minuty přejít z masakru do happyendu, kde je vše odpuštěno, zlo zůstane nepotrestáno, úmrtí neoplakána... . Nebýt toho, že Angelína vypadá i ohorněná a se špičatýma ušima  po čertech skvěle, byl bych o dost kritičtější. A to i když se v té zmiňované první polovině filmu, pár pěkných a vtipných momentů našlo. Vidle? Lidé jsou rozkošní! Líbil by se mi crossover se Shrekem. Ostatně první rodinná večeře mi ho trochu připoměla  Tím ovšem pozitiva končí. Co ale ještě zmínit musím...tentokrát bych jako Růženku strpěl spíš černošskou lesbičanku, než čuníkoksichtou Fanning. Doufejme, že třetí díl bude Růžoprostý. ()

miguel_111

Pekné fantasy, ktoré ničím nevyčnieva ani neohuruje, ale krásne sa na to pozerá. Vizuálne nemám čo vytknúť a finále bolo fakt epické to treba uznať. Po humornej stránke to bolo dosť slabé a herecky v pohode, záporák bol fajn, ale tá Anglina Jolie je čisto kosť a koža. Hudobne pekne podfarbené. Jednička sa mi osobne páčila viacej, ale aj toto bola pozerateľná popkornovka, ktoré fakt zachraňuje finále. Pre mňa 70%. ()

Ainy

Sál plný prťat. To se jim bude ale dobře spát! Pohádka to sice je, ale temná, plná zla a smrti. Snaží se v ní sice tu temnotu vyvažovat vyňuňanými stvořeními ze světa fantazie, žijící na kouzelných Blatech, vtípky a charakterními postavami, ale i přesto bych si troufla tvrdit, že to pro úplně malé děti není. Já osobně jsem si film po všech stránkách nesmírně užila! Je jen zlomek snímků, kdy jsou pokračovaní lepší než úvodní filmy. Směle si myslím, že tahle dvoječka jedničku spolehlivě překonává. ()

Anderton

Celý čas som premýšľal, či je dvojka skutočne tak priamočiara, alebo sa mi to len zdá, prípadne, či na nás nevybafne nejakú časovú sľučku alebo čo. Jeden zvrat tu je, ale ten bol už použitý toľkokrát, že ide skôr o predvídateľné klišé. Na druhej strane tu aspoň fakt môžete úplne vypnúť mozog a užívať si peknú vizuálnu stránku, ale aj tu platí, že temnejšie ladenie prvého dielu a celková väčšia komornosť s menším počtom postáv bola v prvom prípade lepším riešením. Inak ako jednohubka určite neurazí, najmä výlety do podzemného sveta ulahodia očiam znaveným disneyovským infantilným vizuálom. No a zo scény prebudenia kráľa a jeho flegmatickej reakcie na novú situáciu, o ktorej nemal byť odkiaľ informovaný, sa môže stať wtf kult. ()

Rocky88

Strašně divná...pohádka? Na začátku je to samá barvička, chlupaťoučký zvířátka, roztomiloučký stvořeníčka. Až se to najednou zvrhne ve válku mezi lítacíma kozlama a lidma z království v otravném digibordelu. Šťávu měli alespoň konfrontace mezi ex-MILFkami Jolie a Pfeiffer a hnízdo již zmíněných lítacích kozlů a koz (samozřejmě v multikulti vydání). Absolutně mi uniká cílová skupina diváků. ()

• Natáčelo se od 29. května do 24. srpna 2018 v Anglii (Londýn, Buckinghamshire) a v Illinois (Chicago). (Varan)
  • Premiéra filmu měla původně proběhnout 29. května 2020, ale nakonec byla přesunuta na 18. říjen 2019 kvůli tomu, že studio Disney bylo z práce režiséra Rønninga tak nadšeno, že nechtěli čekat do května 2020. (Varan)

Disney oznámilo své plány

Disney oznámilo své plány

07.05.2019

Studio Disney čerstvě oznámilo své plány na příštích sedm let, a vzhledem k tomu, kolik toho je, pojďme se do toho rovnou pustit. Nejvýznamnější část novinky se pochopitelně týká nových Star Wars. Po… (viac)