Legenda o Tarzanovi

• Česko Legenda o Tarzanovi (viac)

Odkedy sa muž, kedysi známy ako Tarzan (Skarsgård) rozhodol opustiť africkú džungľu a žiť civilizovaný život ako Lord Greystoke (civilným menom John Clayton III), spolu so svojou ženou Jane (Robbie), uplynulo už veľa rokov. Teraz ho parlament vyšle ako obchodného vyslanca do Konga, kde sa stane figúrkou v nebezpečnej hre, dokonale zosnovanej jedným Belgičanom, Kapitánom Leonom Romom (Waltz). Tí čo za vražednými plánmi stoja však netušia, čo svojimi činmi rozpútajú. (Continental film)

jafuska

Na tento film jsem se těšila a nezklamal Nechápu některé komnetáře, vždyt ot bylo super, správně legenda, Tarzan, já tyto filmy mám moc ráda, určitě lepší než střílečky a podobné ptákoviny, Na mě to udělalo velký dojem a jsem velmi potěšeně, děj úžasný, drama a napětí jak mělo být, ()

Athree

Tarzanovu představu, kterou mi v dětství dala animovaná verze, se rozplynula. V kině jsem tento film nebral vážně, hercům jsem nevěřil, že vůbec hrají, ale obdivuji Jane, že pozná jak Tarzanovy signály k páření, tak i dalších deseti druhů ptáků. Celý film je nutno brát jako komedii (S.L. Jackson, Ch. Waltz) a především vizuální zážitek. ()

johnsnow

Pamätám si ako som trailer ukazoval kamarátovi a dovolím si zacitovať náš rozhovor (K=kamarát, J=ja): J: Tak čo povieš na trailer? K: To bude kokotina. J: Ty neveríš Yatesovi? Ved natočil Harryho pottera posledné 4 časti. K: Ano, šak toto. Určite to končí happyendom a bude to kokotsky spracované. J: Pochybujem. Kamarát mal žiaľ pravdu, po slabom huntsmanovi som sa dočkal ešte slabšieho tarzana. HERCI: Skarsgard pokiaľ hovorí ok, pokiaľ sa bije ko. Houndsou sa mi páčil kým nezačal revať jak male decko, vtedy sa jeho charakter pobral ta do no myslím, že každý vie. Jackson výborný, ten to tam držal dobre, robbie polahodila oku a teším sa na ňu v Suicide Sguad(už som to videl a stála tam za h***o) a Waltz ako záporák tak to bol dobrý ťah, veril som mu tú postavu. AKCIA: No tak toto bolo úplne zlé, bitky krátke, pripadali mi nekontaktné, akurát tarzanov súboj s opicou mal šmrnc ale skončil setsakramentsky rýchlo. EFEKTY: Na millú riť, neviem aký veľký bol rozpočet ale pokiaľ to bolo (a myslím, že bolo viac ako 100 mega) tak neviem kam šli ale do efektov určite nie, či už vlak, džungľa, zvieratá, šetko okaté CGI s ktorého ma bolela hlava. Suma sumárum, dávam tomuto braku 2* a tretiu prudávam z úcty k režisérovi. Snáď si preguelom k Potterovi zlepší reputáciu ale čo som, počul, že tento rok sa v kinách objavuje jeden prepadák známej značky za druhou, začínam sa báť. 3.12. 2017. Po zistení rozpočtu znižujem na 2*, za 180 mega dostať tak sprasené efekty je riadna hrúza. ()

george82

Opět mě dostal Samuel L. Jackson. V poslední době jsem pár filmů s ním viděl a vždy jsem byl potěšený. Celkově film není tak špatný, jak je tu popisován a rozhodně je to lepší, než Kniha džungle, která mě fakt nudila. Tady je to slušných 70%. ()

CaladanChmur

Nádherné scenérie a logicky i triky na relativně (zdůrazňuji relativně) vysokém levelu.Ale k čemu to,když to prostě nefunguje.Blboučké,nelogické,patetické a žádná originalita.Netuším jestli tento film nakonec vydělal,ale sám za sebe ač mám tenhle typ filmů rád,jsem celkem bez problémů z nudy to 3x zapauzoval, a tak nepředpokládám žádný zázrak....úplná šitka to sice není,ale jen díky efektům a taky s přihlédnutím k té hromadě ještě větších šitek :-) P.S: má tohle S.L Jackson zapotřebí? ()

Romeroo

Legenda o hezkých efektech a hudbě a všem co k dnešní vizuální stránce patří. Zbytek mě silně nudil, nenadchnul a často jsem zýval. Waltz a SLJ si odehráli své, ale ani to tentokrát nestačilo na to vytáhnout tento brak někam k průměrnému hodnocení. ()

vieriX

Těžko se hodnotí když klasika z roku 1984 měla naprosto všechno akci napětí a herecké výkony.Tohle má jen slabý scénář spoustu CGI triků které mě kvalitou moc nepřesvědčili a herce až na Margot Robbie kteří nemají moc co hrát. Už prosím dost Waltze jako zaporaka už to jen přehrává. ()

XXXXXXXX

Originální asi jako tenisky Nike z čínské tržnice, kvalitní asi jako textilní produkt vyrobený v Číně, a příběhově propracované na úrovni 548446343. epizody turecké telenovely Tisíc a jedna noc. Tak přesně taková je nová legenda o Tarzanovi. ()

knihovna

Tak to se divím, že tenhle film prošel. Jednak si mohli stěžovat Belgičané, že je tu vylíčili jako dobytek, jednak Romové, protože tam všichni nadávali na Roma. Je to náhoda? Navíc to byla ordinérní pitomost. A na to si zase stěžuju já. Že tam byl zase SLJ a Waltz už mě neudivuje, ty jsou skoro všude. Ten poslední útok spojených mezidruhových armád je taky pecka. Pořád říkám, že by scenáristé měli míň kouřit trávu. Pak to tahle dopadá. ()

Brano

Ako väčšina dnešných remakov aj tento skončil ako veľký prúser. Hrozná strata času. Hlavný predstaviteľ mi prišiel ako veľké herecké drevo. Scenár bol biedny a dejová línia pomalá, nezaujímavá. Príbeh veľmi pútavý nebol. 1* dávam za úvodnú scénu s domorodcami. ()

Tominni

Tarzan už žije se svojí Jane v Anglii, ale je vyslán zpět do africké džungle, kde se znovu potká nejen s africkým kmenem, ale i se svou bývalou gorilí rodinou.....Navíc brzy poznává, co stojí za tím, že je znovu v Africe. Na začátku má film slušně našlápnuto, ale pak se to postupně mění a u závěru si jen můžu říct nevěřícně WTF.....Škoda. Ještě mě jen napadá, že poprvé jsem viděl růženec, který je silnější než většina zbraní......to jsem ještě neviděl. ()

carodejb

Tento film je plný digibordelu, zlej Margot Robbie a divnej kamery. Napriek tomu som si ho užil, lebo Afrika a dobrodružstvo a Tarzan, pre ktorého mám slabosť. ()

Xpojntman

Levičačké a tvz. cool protikoloniální aktivistické pobaveníčko sice se sexy Australankou Margot Robbie ale ideologické zabarvení. Afrika je Afrika. ()

Vera2613

Malo to síce mnoho chýb, no mňa to bavilo. Možno to bude to bude samotným príbehom Tarzana, ktorého od detstva môžem. Samozrejme herecky to bolo parádne osadenstvo mojich obľúbených hercov takže nie je o čom. Slabšie 4* ()

helrohir

Tak toto bolo jedno z najslabších spracovaní Tarzana vôbec. Aj keď s touto postavou, respektíve s pôvodnou knižnou predlohou, má tento film okrem niekoľkých flashbackov spoločné len pramálo, napriek tomu by som bol schopný akceptovať príbeh aj v takejto dejovej rovine, keby mal naozaj čo ponúknuť. Vo filme totiž absentuje nejaký skutočne zaujímavý nosný príbeh, a napokon sa z toho stala len lacná dobrodružná naháňačka v pralese. Jednotlivé scény nevytvárajú kompaktný celok a vyzerá to, že slúžia len na odbavenie si režisérových digitálnych chúťok. A aj tie stoja za prd. Pre mňa osobne je dosť alarmujúce, že v dnešnej dobe s takým vysokým rozpočtom nedokážu tvorcovia poriadne spracovať digitálne efekty, pretože občas to tu vyzerá naozaj lacno. Čo sa týka hereckého obsadenia, taký Skarsgard ma nijako nenadchol a pôsobí len ako tupý svalovec bez charizmy, na Margotku sa aspoň dobre pozerá, Waltz predvádza vzhľadom k svojim schopnostiam skôr priemerný výkon a rola pre S. L. Jacksona je proste omyl. Sklamanie prinieslo aj odfláknuté finále, a v podstate pozitív sa nenájde veľa. Možno niektoré akčné scény, občasný humorný závan alebo už spomínaná Margot. 40%. ()

LdaVinci

Asi chápu, proč to má menší hodnocení, ale mně se to mega líbilo. Vizuál fakt nádhernej, sice občas cgi pokulhávalo, ale tak co byste chtěli, koukat se na to dá. Jako za mě fakt pohoda. ()

Margot Robbie bude bruslit

Margot Robbie bude bruslit

27.03.2016

Blonďaté krásce z Vlka z Wall Street momentálně leží u nohou celý Hollywood. A rozhodně potěší vědět, že neusíná na vavřínech. Margot Robbie snad brzy uvidíme v komedii Whiskey Tango Foxtrot, která… (viac)

Warneři zbožňují Margot Robbie

Warneři zbožňují Margot Robbie

24.01.2015

Takový vzestup tu nebyl snad od... Megan Fox v Transformers? Blonďatá kráska Margot Robbie nabrala díky Vlkovi z Wall Street armádu fanoušků a studio Warner Bros. to dobře ví. Přihrává jí proto samé… (viac)

Potterovská Fantastická zvířata mají režiséra

Potterovská Fantastická zvířata mají režiséra

22.08.2014

8 filmů, 7,7 miliardy dolarů. Potterovská filmová sága sice skončila před třemi lety, její odkaz ale jen tak nevybledne. A studio Warner. Bros. si toho je dobře vědomo, pročež před nedávnem oznámilo… (viac)

Režisér Iron Mana a fantasy Kniha džunglí

Režisér Iron Mana a fantasy Kniha džunglí

15.11.2013

Klasika Rudyarda Kiplinga, jejímž základem jsou příběhy o vlky (a medvědem a panterem) vychovaném divokém chlapci Mauglím, už byla zfilmovaná mnohokrát – nejslavnější adaptací je zřejmě animovaná… (viac)