Megažralok vs. obří chobotnice

• USA Mega Shark vs. Giant Octopus

Za nešťastných okolností jsou rozmrazeni dva obrovští tvorové, kteří zůstali v ledu z dávných dob. Již tehdy bojovali o vládu nad mořským světem a nyní v tom pokračují. Avšak nebojují jen spolu, ale každým svým krokem ničí lidstvo a zabíjí spoustu nevinných obětí. Skupinka vědců se rozhodne proti nim bojovat a zachránit tak lidstvo před obrovskou hrozbou. Otázkou pro ně však zůstává, jak zabít obřího Megalodona a ještě většího Octopuse. (m@rz)

djbarrel odpad!

Neuvěřitelné se stalo skutkem - a to fakt, že Lorenzo Lamas se stal nejlepším hercem ve filmu. Ano je tomu skutečně tak. Ostatní jsou na úplně jiné úrovni - nevím co udělali, že dostali roli v téhle sračce - jediný co mě napadá, že byli jediní ochotní v tomhle braku účinkovat. Ale film je přece o žralokovi a chobotnici. Nejdřív jsem neměl tušení o co jde, ale ve chvíli kdy se popisoval zub žraloka ve stylu - oh můj bože, 11 palců ? - ne 11 stop ... tak mi došlo,že špatně je už opravdu všechno. Tady ze žraloka kterého dokonce pojmenovali - Megalodon - kdysi existující cca 18ti metrový - udělali monstrum co mělo asi 300 metrů. A chobotnice byla snad ještě větší. Žralok překusoval mosty, skákal si pro letadla, byl rychlejší než stíhačka a chobotnice ? Škoda slov, ta neměla skoro žádný prostor a nebýt jakéhos takéhos ničení ropné plošiny, skoro tam nebyla. Napadá mě, že animovat chobotnici je nákladnější než animovat Megalodona. Mimochodem, ani jedno se nepovedlo, je to tragédie. Film opravdu, ale opravdu nepovedený, špatně zpracovaný, nudný, špatně animovaný a stvůry - přehnané, nedotažené - se v záběrech prrakticky neobjevili. A závěrečný souboj byl neskutečně naivní hovadina a osobně si myslím, že chobotnice souboj vyhrála a nezemřela ... Ale třeba je to jen pootevřený konec pro případ, že někdo schrastí 500 dolarů pro Lamase a natočí druhý díl. Katastrofa - 5 % ()

Aywes odpad!

Skvělý střih, téměř dokonalá práce s kamerou, detailně propracovaný scénář, bezchybná atmosféra a soundtrack. Každá scéna bere dech a je svižná. Nikde není ani jedno hluché místo a souboje jsou brilantní!Scéna v letadle byla obzvláště epická!A ty animace.Ty animace!Tak dokonalé!.....Kecám. ()

route60 odpad!

Huahahaha co to bylo? špatný vtip? nebo špatný film? ano ale obojí a mnoho násoně huř než v nejdivočejších snech, chudáci chobotnice a žraloci co ty filmaře nenapadne zplodit, nadsázku beru ale ne tupost a té je tam požehnaně, nejhorší triky co snad jde udělat v dnešní době a děj ten je jen vata pro tuto blbost. Prostě brak. 0% ()

my38k

Prehistorické příšery žralok, chobotnice a Lorenzo Lamas si to rozdávají a to kdo bude pánem sedmi moří a ubozí pozemšťané nejsou nikde v bezpečí. Žralok a chobotnice obstarávají zábavu ničením všeho, Lamas na rozdíl od předchozích dvou nestrávil miliony let v ledu, a tak už není tak akční. Navíc to zjištění, že ani v letadle není nikdo před žralokem v bezpečí a výzkum ve stylu jakou barvičku to mám ve zkumavce. ()

moviefan4

To si nerobte ani srandu. Jak takýto film može mať 3 diely? Dejovo dosť nudné a triky sú horšie než grafika hier na ps2 ale to mi nebráni dať 2*. A to odvóvodním prečo. Na tomto filme som ja vyrastal neskutočne ma bavila 1* dávam za nostalgiu. Som bohu rád že už sa mi to nepáči lebo by som sa za seba hambil. 2.* dávam za to že súboje medzi žralokom a chobotnicov ma bavili aj teraz. A to bolo ozaj jedniné čo sa mi vo filme lúbilo. ()

Zyklord

Na film jsem se řádně připravil, a s partou přátel načal známou tuzemskou medicínu pár desítek minut před puštěním, aby na nás v čas sledování už zabrali účinky, od nichž jsem doufal, že film zpříjemní. Z akční / fantasy / sci-fi tak rázem zbylo pouze fantasy, a zamířila ke komedii.. Hned po pár minutách mi stouplo sebevědomí, že když někdo dokáže tohle vpustit do světa, asi bych to dokázal také, možná i lépe... "Neskutečné" kulisy Kalkulačka na místo palubní navigace (nebo spíš jen šasi z ní) ... "na půdě bych něco taky našel" "Neskutečné" efekty Kang a Kodos ze Simpsonových jsou tedy děsivějíší.... "neskutečný" příběh Asi nejlepší věc z filmu "neskutečné" střihy Nejvyšší koncentrace recyklace stejného záběru, co jsem kdy viděl "neskutečná" "hudba" "neskutečné" NESKUTEČNÉ!!!! A ta jedna * je za odvahu ;-) ()

Zabuza

Tazko tento pocin hodnotit objektivne. Brat ho vazne ako akcny film sa proste neda (*). Spolocnosti Assylum sa podarilo natocit jednu velku parodiu, ktora je taka zla,ze je vlastne az dobra (*****). Napadnutie lietadla Mega Sharkym je proste neokukane a coolove, "Holy shit man" si zase moze podat ruku s Eddie Muprhym so stvarnenim viac roli v jednom filme. U mna jednoznacne boduju labakove sceny a miesanie (ako uz bolo na tomto fore spomenute) malinoviek, milostna vsuvka vedcov a ich zmysluplna konverzacia (Vonis hezky...ty taky), japonsky predstavitel vedca, porno vyraz hlavnej predstavitelky (nieky mi prislo na um,ci sa tento film nenataca ako dvojite projekcia: 1. "akcny film" a 2. soft porno), ovladanie dopravnych prostriedkov vsemoznymi joistickmi, mikrovlnkou (japonska ponorka) a volantom (americka lod)................Zaverom, odpadom rozhodne nebudem hodnotit, lebo som sa skvele pobavil. Rozhodne stoji za videnie, co su niektori schopni natocit. ()

HAUY odpad!

Somarina až za hrob. Ta grafika kam se hrabe "Mega pyraňa", čiže škoda slov. Keby som to vedel skôr, tak s tým ani nestrácam čas... ()

MFZB

Ťažko hodnotiť a komentovať tento film, lebo po pozretí som mal neskutočne divné pocity z neho a neviem si naň spraviť nejaký jednotný názor a preto uvediem dve odlišné alternatívy: 1. film bola fakt kokotina, s jebnutými efektami a s jebnutými hercami, ktoré príšerne nudila a fakt bol problém dopozerať. Proste typický zlý výtvor od The Asylum, ktorý sa dožil dokonca ešte aj pokračovania...Proste vo filme nefungovalo nič a všetky tie "skvelé" efekty boli na zaplakanie... 2. Keď si odmyslím, že to je výtvor Asylum-u a budem to brať s riadnym nadhľadom, tak je to výborná komédia, na ktorej sa dá fakt dobre pobaviť a hlavne pri tých efektoch sa dá šúľať od smiechu a ešet keď sa tak na to pozerám, tak na tom všetkom ako to oni vážne berú, s toho ide aj tak smiech len, tak prečo nie...No a teraz si vyberte niekto, ktorú možnosť, lebo ani za tú piču sa neviem rozhodnúť...Ale aj napriek tomu dávam 100% už len preto, že to zbúchali Asyláci a treba im dopriať...Fakt sa už strašne teším na pokračovanie - Mega Shark vs. Crocosaurus - a kebyže sa nejedná o viedo film, tak by som aj do kina naň išiel... ()

RomaS

Kdyby tento film byl zařazený do žánru komedie nebo parodie bylo by vše v pořádku. Tak posuďte sami: Po několika milionech let se díky několika dělobuchům probudí v ledu zamrzlí pravěký žralok Megalodon (20 - 60 tun, 12-30 metrů, pozn. wikipedia) a nějaká přerostlá chobotnice. Samozřejmě každý z nich je velký asi jako dvě fotbalová hřiště, jsou živý a zdravý a mají se čile k světu. Chtějí hned napravit miliony let strádání a začnou baštit vybranou potravu. Nejvíce jim zachutnají vojenské bitevní lodě a železobetonové mosty. Když náhodou dostanou chuť na letící Boeing nebo stíhačku, naučí se dokonce i létat. A když je to už přestane bavit zaplavou si na druhý konec světa. Na druhý den se vrátí, protože dostanou chuť si vrznout. Jenže ouha! Brzy zjistí, že to byla past od třech mazaných vědců, kteří dostali vynikající nápad při tom když si to rozdávali v kotelně a už je nebavilo přelévat barevné vodičky ve zkumavkách. Tak se naštvali a snědli další loď. Ta se samozřejmě bránila jak mohla, když střílela dělem před sebe. A chvilku si i udatný kapitán myslel, že poslal žraloka do věčných lovišť. Jenže opět mýlka. Představte si, že ten žralok byl tak mazaný, že plaval celou dobu pod vodou a ještě z boku, neřád jeden. Ano, opět si pochutnal na výborné oceli. Ale nebojte, vše se nakonec v dobré obrátí, když si po několikáté zajdou vědci na pláž a při zapadajícím slunci je opět něco napadne jak tyto monstra zneškodnit. Ono, co kdyby je náhodou napadlo vylézt na souš? ... no řekněte, není to sranda k popukání? ()

dthwinter

Filmový brak. Hvězdičku dávám jen za to, že jsem se vlastně celou dobu smál, ačkoli to asi záměrem tvůrců nebylo. Některé scény jsou opravdu nezapomenutelné. U některých (zápasy žraloka s chobotnicí) se filmaři domnívali, že nám jednou nestačí a tak je zmiňovaný pětiminutový zápas tvořen desetisekundovou smyčkou. Pravda, polovinu filmu jsem čekal, až se objeví Lorenzo. Nicméně pokud hledáte film k zábavnému večeru s přáteli a nemůžete najít žádnou komedii, tohle je volba pro vás. ()