Súboj Titanov

• Česko Souboj Titánů (viac)

Vo filme Súboj titanov stavia boj o moc muža proti kráľom a kráľov proti bohom. Boj medzi bohmi samotnými môže zničiť celý svet. Perseus (Sam Worthington) - syn boha vychovávaný človekom - neuspeje v záchrane svojej rodiny pred Hadom (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohom podsvetia. Keď už nemá čo stratiť, rozhodne sa pre nebezpečnú misiu, cieľom ktorej je zničiť Háda skôr, než sa jemu podarí zničiť Dia (Liam Neeson) a rozpútať peklo na zemi. Perseus sa s vernými spolubojovníkmi vydáva na nebezpečnú cestu hlboko do zakázaných svetov. Musí sa stretnúť s pekelnými démonmi a desivými obludami. Zvíťazí iba, ak prijme svoju moc a silu ako boh a vzoprie sa svojmu osudu a pôjde svojou vlastnou cestou. (TV Markíza)

sochy.zirafka

Narozdíl od originálu byly triky snesitelné. Ale ten zbytek! Jestli hrdinova cesta znamená za každým rohem/pařezem/sloupem/kamenem potkat to, co zrovna potřebuji, aniž bych věděl, že to potřebuji, a využil to v další náhodné (rádoby) hrdinské scéně, asi jsem žil celkem dlouho v nějaké iluzorní realitě. Je mi líto, ale ani jako obyčejný akční blockbuster u mne film neuspěje. ()

Krysa SPK

Miluju řecký báje a pověsti, nemusím původní Souboj titánů z roku 1981. Jak se mi tedy líbilo nové zpracování ? Dle ohlasů jsem čekal odpaduhodnou slátaninu, což se potvrdilo. Scénář je imbecilní, film režírovali více producenti než režisér a herci vypadají jako kdyby vypochodovali z muzea voskových figurín. Hodně špatná záležitost. ()

Millanium

Prvních 10 minut jsem se unášel perfektními záběry. Pak nadšení opadlo a příběh a napětí, které ve filmech normálně drží moji pozornost zde jaksi nebyli. I když byl starší díl proti tomuto technicky prakticky pralesní, užíval jsem si ho víc. Ralph Fiennes doufám natočí příště pořádný film, aby si tento u mě odčinil. Škoda tak velkého potenciálu a peněz... 60% ()

Brain-D

Oreginál byl lepší o dost (tady je jen lepší vizuál). Hrubý dějový základ je stejný, ale je to divně přepsáno, že si vzpomenete na oreginál a říkate se proč ?... Já to beru jako fantasy blockbuster, kterej byl tak akorát- hl. nesrovnávat s oreginálem. ()

Tereza666

Nehezkým dílkem, který patří ke světě filmů je reklama. A bohužel PŘEHNANÁ reklama na právě tenhle film, je po shlédnutí vážně směšná. Trailer nám nabízí spršku akce, která se odehraje. Takže se vlastně stačí podívat na "ukázku". ()

darek kartac

Tak dlouho jsem se těšil na film a na Sama, který se mi zalíbil v Avataru. Původní verze byla skvělá, ale tahle mě zklamala. Bude to asi tím že v traileru nechyběla ani jedna dobrá scénka z filmu, a tudíž bylo zbytečné se na film dívat. Ano je to tak všechny dobré záběry. Dávám horší tři, protože to nebylo zase tolik nudné. ()

sskrblik

Stačilo vidět kousek a nemohl jsem jak totálně zprznili krásnou fantasy jakou bezesporu Souboj Titánů je. Spousta nelogičností a film dělaný pro efekt, který sice vizuálně dobrý je... ale co příběh, co poenta? To je to, co jsme milovali na starém dobrém Souboji Titánů! Prosím, žádné další remaky, jinak mě rozpláčete!! ()

Samuell84

Oproti originálu dosť neoriginálne nezáživne a nudne. Jedine čo musím pochválit je asi len výprava a efekty. ale celkoví dojem je bohužiaľ piemerny. ()

Andreas83

Když nebudu nic srovnávat i když vlastně srovnat jde jen název, tak se mě to celkem líbilo, žádné veledílo to není ale u filmu mě jde o zábava a já se bavil. ()

greghouse

velké zklamání....miluju původní verzi a tohle byl hodně laciný remake....scéna s medůzou je vidět že celý ty jeskyně jsou model a proč tam sakra cpali 3D - díky tomu to bylo akorát rozmazaný...skoro jsem plakal...ale pak si to vylepšili krakenem na celkové hodnocení *** ()

venalce

Výsměch staré verzi...A pokud odhlédnu od staré verze - Je to spousta akce oblečená do hávu rádoby řecké mytologie a kvalitní herecké obsazení. Nic víc nečekejte. ()

Unnamed

Od filmu jsem sice moc neočekával, ale nakonec mě dokázal překvapit... svou hrozivou špatností. Příběh, dialogy i jednotlivé scény mi nedávaly smysl a nevím, zda se vůbec najde někdo komu ano. Místy (nebo spíše celých dlouhých 95 minut) jsem si říkal, že to snad nemůže být pravda a režisér se scénáristy si ze mě střílejí. Jednu hvězdičku dávám za efekty, protože to je asi jediná kategorie, která původní verzi filmu překonala. Pokud máte pocit, že čas běží až moc rychle, doporučuji pustit si tento film - čas se zastaví a budete mít pocit, že u něho zcela vážně stárnete a přibývají vám šediny... ()

Fakipics

Parádní důstojná podívaná o velikosti rubberdongského penisu. Jediný neúspěch filmu jsou mnou opovrhování fanoušci těžce zaujatého originálu. Černý pegas, trhlý způsob obsazení role boha Dia, no a co, vždyť je to remake a podle mě parádní. Díky němu jsem si konečně oblíbil avaterského plznitele pocahontas a znovu vypustil sémě nad Gemma Arterton. Charismaticky zatrpklí Mads Mikkelsen. Záporně božský Fiennes. Chyběl mi akorát Kerberos a původní strach ze svítících očí. ()

Ceres

Remake mého oblíbeného snímku, který se mi hodně líbil jako malému klukovi, nedopadl dobře, i když tvůrci nechtěli kopírovat přesně to samé, stále se neubráním jistému srovnání, protože takhle sprasit příběh o Perseusovi, to chce pořádné gule (černý paegasus, haha dobrej joke). Jediné, co alespoň stojí za řeč a jaksi zachraňuje celý tento snímek od propadáku, jsou efekty a obsazení. Celkově tedy podprůměr. 40 % ()

VanTom

Vyrenderované docela pěkně, některé akční scény (nahánění s Medúzou, závěrečné prolétávání na Pegasovi mezi hroutícími se domy a Krakenovými chapadly) mají drajv, ale celé to působí tak nějak zrychleně, skupina bojovníků se 2 minuty po objevení problému vydává na výpravu, někam jdou/dojdou, hlavní hrdina (zabejčený drsoň, který nic/nikoho nepotřebuje) se začne poflakovat kolem a něco objeví (Boží meč, stádo Pegasů...). Postavy v družině měly slušný potenciál, který se ale naprosto nepodařilo vytěžit, dostaly maximálně jeden umělý monolog na objasnění svých motivací a vnitřních démonů a v následujícím souboji padly. V 90 minutách epický fantasy velkofilm zkrátka nefunguje. ()

fefee

Slabé 3*, len vďaka celkom podareným efektom, inak dosť narýchlo splácaný a prehnane polopatistický film. Scéna na lodi u prevozníka to len zaklincovala. ()

pravdovravny

Ten to videl pôvodných titánov tak oči preč!! tento film je určený len pre konzum. Vsadili na efekty a vyplatilo sa, dobrá oddychovka, doporučujem kino alebo domáce kino, žiadny notas ok. A čierny Pegas to bolo najmilšie prekvapenie:D A naviac je mi nasmiech ked sa tu nejaka pani ohana ze predsa cierny pegas neexistuje, milá pani ale ak Vám to zabudli rodičia oznámiť tak ani biely pegas neexistuje!:) Tak sa bojte pretože: Relase the Kraken v tomto spracovaný bude mať naozaj veľkú váhu, nie ako vykopávka z 1981.:) ()

Hladová Odyssea

Hladová Odyssea

10.04.2015

Když se v roce 2004 objevila Troja a vydělala skoro půl miliardy dolarů, málokdo pochyboval o tom, že se dočkáme pokračování. Odysseus s tváří Seana Beana (Pán prstenů: Společenstvo prstenu) by… (viac)

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

19.08.2013

Produkční společnost Legendary Pictures založil v roce 2000 „vlk z Wall Street" Thomas Tull poté, co shromáždil 500 milionů dolarů z kapes soukromých investorů. Legendary podepsalo smlouvu se studiem… (viac)

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

08.11.2012

Poslední bondovka ještě ani nedorazila do amerických kin a už má na kontě 300 milionů dolarů – především v Británii jde o jeden z nejúspěšnějších filmů historie. Scenárista John Logan a režisér Sam… (viac)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj