Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Barryho nádejou je veľmi odlišný Batman, ktorý je už na dôchodku, a uväznený Kryptoňan, aj keď nie ten, ktorého hľadá. Aby zachránil svet, v ktorom sa nachádza, a vrátil sa do budúcnosti, ktorú pozná, Barryho jedinou nádejou je pretekať o život. Bude však prinesenie najvyššej obete stačiť na resetovanie vesmíru? (Continental film)

TR4XY_CZ

WTF? To byla moje reakce po shlédnutí tohohle filmu. Ale nebylo to to špatné wtf a vlastně ani to dobré. Já jsem byl jen opravdu zaskočen z toho, co za šílené věci jsem na tom plátně viděl. Nebudu to moc okecávat a prostě řeknu, že The Flash je fakt zábavná popcornovka, která vás ničím extra nenadchne, ale pokud jste fanoušek komiksových filmů, tak si ji prostě užijete. Na to hlavní duo staršího a mladšího Flashe se koukalo parádně a díky skvělému režisérovi měl film svižné tempo a hlavně působil velmi dynamicky. Je teda fakt škoda těch speciálních efektů, které prostě nevypadaly dobře a kolikrát to bilo do očí. Stejně tak, mě zklamal i Zod se Supergirl, kteří byli prostě nevyužití a furt se akorát fackovali. Na závěr samozřejmě nesměl chybět pořádný nával cameí a fanservisu, které potěšily. Po těch trailerech jsem hold čekal trochu víc, ale co se dá dělat. Teď mám chuť konečně dokoukat ten seriál ať se mi to bude líbit nebo ne. 7/10 ()

Kebabkony

Totálně šílená a zběsilá kokotina. Nehorázně jsem se bavil. Jak už z komediální stránky, tak z té akční, která prostě nedává smysl a i přesto je tak úžasná a mimochodem je to fakt barevný. Michaela Keaton byl příjemným návratem i když si na něj budete muset chvíli počkat než se ve filmu ukáže. Cameí je tu nehorázně a občas jsem si i říkal jako "TO MĚ POSER" no magořina to byla. Věc, která se moc nepovedla bylo finále. Působí fakt hnusně, protože CGI je tu fakt nepovedené, ale ve zbytku filmu je ok, tak proč tohle. Aspoň, že je lepší než ve třetím Antmanovi. Byla to fakt příjemná blbina, ale bavila mě. Prakticky jsem od toho nic nečekal a nakonec jsem byl spoko. 7/10 ()

Daniel2003

Taková energie a taková blbost v jednom. Flash je ukázkovým příkladem filmu, kdy se režisér snaží, co to jde, ale podráží mu nohy scénář, který se v poslední třetině kompletně rozpadne. Přitom první třetina mě naprosto pohltila a ač druhá už trochu kulhala, byla pořád velmi solidní. Pochválit musím hudbu, která je VYNIKAJÍCÍ a taky překvapivě Ezru Millera, který je opravdu tahoun. Ale ty triky? Katastrofa na druhou. Nebýt té poslední třetiny a špatných triků, byl by to solidní nářez, takhle je to jen fajn popcorn. 7/10 ()

blazma odpad!

Je to absolutně otřesné. Moc jsem od toho neočekával, ale tohle bylo ještě horší než jsem si myslel. CGI, které je v poslední době dost spekulativní, že na něm tvůrci šetří a vypadá otřesně, tak Flash to povýšil na další úroveň a po první půlhodině, což byl jen CGI bordel, jsem myslel, že z kina odejdu. Pak jsem si řekl, počkám co zbytek filmu a po úvodním utrpení, přišel jakš takš dobrý děj. Jenže pořád to bylo stupidní, naprosté utrpení sledovat. Lituji Michaela Keatona, který se vrací do role batmana zrovna takovém filmu. Jediné co mě bavilo bylo obsazení Sasha Calle a jak zahrála Supergirl. Bohužel opět ve snímku, kde je to k ničemu a budu se jen modlit, aby se v této roli ještě ukázala. Podtrženo a sečteno, nejhorší komiksový film v historii komiksových filmů. ()

Lukyys11

Říkal jsem si, jak to DC vymyslí s multiversem v této době, když multiverse se ve velkým jede v Marvelu. No musím říct, že jsem byl hodně mile překvapen a zápletku podle mě zvládli skvěle. Nechybí tu akce, humor, ale ani scény, které si pohrávají s city a emocemi. Postavy byly super, ale za mě byl nejlepší návrat Batmana v podání Michaela Keatona a jeho nejlepších Batmanovských vymožeností a původní hudba tomu přidávala krásnou nostalgii, musím říct, že toto se opravdu povedlo. Supergirl taky byla pěkně zahraná, ale čekal jsem od této postavy více. Jinak Flash je povedený snímek a jsem rád, že DC začíná dělat opět kvalitní filmy, přeji jim to. ()

CZRohlik

!POTENCIÁLNÍ SPOILERY! Fajn popcornovka, která v kině zabaví... Celkově kamera a akce byly hodně hezký. Film měl i nápaditý efekty, který vypadaly hrozně levně a nedodělaně (co byly kurva ty mimina? xd), ale zase nepůsobily tak nudně a sterilně. Dobrý bylo, že se stylově nezapomínalo ani na Burtnova Batmana, kterej když byl na scéně, tak mi navozoval stejný pocity jako při sledování jeho filmů (o což se převážně zasadil soundtrack). Jinak co týče příběhu, tak ten má dobrý jádro, který mělo fajn emoce, ale poslední scéna s Berryho matkou na mě z nějakýho důvodu moc nefungovala (nejspíš můj problém, protože si to fakt nedovedu vysvětlit). Co mě taky štvalo bylo, že oba Berryové byli někdy hrozně odlišní, ale pak v další scéně se chovali stejně, nebo se jejich charakter přehazoval. Ta nekonzistence v jejich charakteru mě často štvala a ani nedávala moc smysl. Jinak musím ještě vyzdvihnout ty skvělý camea... konečně nicolas cage jako superman xd. Jako příjemnej akčňák se zajímavou a kvalitní akcí to funguje... 7/10! ()

Ryko_557

Flash byl zajímavým článkem do dceu. Dle mého to byl jeden z těch lepších dceu filmů. Krásně příběh seděl tak jak má, taky slušná komedie, ale jen občas pokulhávaly cgi, ale daly se. Tomuto filmu dávám slušných 8.5/10. ()

muti

Top scény boli s Batmanom, jeho technikou a vzťah k Barryho matke. Barryho pád zaručuje jeho otravnost, človek čaká kedy už dostane cez hubu. Super Girl parádna, len škoda že úplne neznáma (Žiadna Zendaya v roli Mary Jane). Škoda že je tu príliš veľa cgi postáv, vôbec neboli také úderné ako všetci herci zo Spiderverse. No jo, DC ide akoby stále krok za marvelom... Každopádne, určite kvalitný Batman film, ktorý sa oplatí vidieť. Špagetova expozícia Bat Lebowski bola skvelá. Vo filme absentovala krv, prvý súboj Super Girl na snehu bol skôr na smiech, očakával som zápas v štýle Homelander. Samozrejme hneď strih a záber na krvavú podlahu s Barrym 🤷 phasing je ťažký a naučíš sa ho až o x rokov. Actually, super easy, barely an inconvenience 😁 ()

Stifmeister

///   Upřímně jsem od tohoto filmu velmi moc neočekával, ale byl jsem docela překvapen. Děj byl celkově opravdu klasický, upřímně DC i Marvel nesrší tím, že by děj byl top tier. Vtipné momentky ve filmu oceňuji, mnoho z nich opravdu pobavily. VFX efekty taky nebyly špatné, ale přeci jenom na rok 2023 to není špička. Nemohu říct, že jsem se nudil, i když poslední „boss fight“ s Reverse Flashem mohl být grandióznější a delší, to mě celkem dost mrzí. Celkově jsem odcházel z kina s pocitem, že jsem nebyl zklamán, ale ani nebyl omámen kvalitou. Bohužel DC i Marvel poslední dobou už netuší, co natáčet, a tudíž se člověk spíše musí přiklánět ke staré a dobré klasice (až s jednou výjimkou, a tou je nový Batman). |6/10| ()

jokino

Za túto verziu totálne prekrúteného a hybridného filmového "The Flash", dávam 1*. Z časti čistá kópia pôvodného filmu (1990), no najmä "nového" seriálu (2014). O katastrofálne umelých a do očí bijúcich CGI na začiatku filmu, radšej pomlčím. Avšak veľké (+), si u mňa získal film, nazvem to, akýmsi vzdaním pocty (ak to tak bolo myslené..?) pôvodnému Batmanovi (Michael Keaton - 1989) a dokonca vizuálne veľmi podobným Batmobilom (žiadna designovo-tankovo obrnená novodobá blbosť), oblekom a ďalšími podobne "vtedajšími" technickými vychytávkami + nezabudnuteľným originálnym soundtrackom, kde bol zrejme použitý aj smiech figúrky pôvodného Jokera (Jack Nicholson). A nebol opomenutý ani Batman (George Clooney). Rovnako tak Supermanovi (Christopher Reeve - 1978), Supergirl a pod. Tieto pôvodné originály, boli pre mňa "pastvou pre oči", nakoľko sa vtedy vedela robiť ako atmoška, soundtracky, dejová línia, CGI a pod., vďaka čomu sa filmy stali aj legendami u fanúšikov. Nebyť tejto "pridanej hodnoty", snímok by pre mňa veľmi rýchlo upadol do zabudnutia, bol by len 1 z rady mnohých. Takže za mňa, ako oničom, tak zároveň, paradoxne, akási veľká spokojnosť.. Radšej ani nechcem vedieť, s čím ďalším (akým prekrúteným hybridom ?) príde v budúcnosti Hollywood..? ()

Juraxin

8/10 DC nám konečne ponuka sólovku o Flashovi. Film, ktorý mal prísť do kina v roku 2018 je konečne tu! ! !Aj napriek určitým problémoch štúdii DC a Warner Bros, sa film do určitej mieri podaril. Réžia Andyho Muschiettiho bola veľmi nápaditá a najmä v akčných scénach sa postaral o zaujímavé záberovanie. A ponuka nám úplne iný príbeh ako pôvodná komiksová verzia, čo je vskutku škoda lebo mi v príbehu chýba trochu viac temna atmosféra. Ale napriek tomu som si príbeh obľúbil, najme hlavne obsadenie, kde by som najviac vypichol  Michaela Keatona ako Batmana. Aj keď by som povedal podľa môjho názoru že flash svoj pravý potenciál úplne nenaplnil. Hlavnou chybou filmu sú zlé CGI efekty. A musím sa priznať že takto zle CGI efekty som nevidel už dlhu dobu pri žiadnom filme od DC.A povedal by som že silnou stránkou filmu je kopa easter eggov, okrem toho nás film obohacuje úžasným humorom ,ktorý spojením veľkolepou akciou, funguje užasne.A Ezra Miller je pre mňa najlepší flash, ktorého som na filmovom platne mohol vidieť . A povedal by som že režisér Andy Muschietti nám ponuka úžasný komiksový príbeh zo sveta DC, škoda že trochu zlyháva v CGI efektoch, ale napriek tomu tento film stojí za to,a už sa veľmi teším na nového Batmana v réžií  Andyho Muschiettiho. ()

ESNYR

Flash, jeho hodnocení, oblíbenost a jeho zastánci, jsou takový ekvivalent firmy adidas, kdy jdete koupit "značku" bez ohledu na kvalitu, funkci, design a nebo cenu. Všichni chtějí adidas a je jedno co to vůbec je a jak to vypadá. Flash je na rychlo spíchlej výblitek kde půl filmu nedává smysl a ta druhá půlka je příšerně otrikovaná + má šílený dialogy - rozhovor 2 Flashů o tom co je ten jeden zač a co tam dělá + ukazování schopností, je snad to nejhorší co kdy kdo mohl v hrdinském filmu natočit - pak je tam "humorná" scénka, pak hrdinská, pak dojemná, pak hrdinská a nakonec Gerge Cloony ..... Zbytečný film kde i ta jedna zajímavá scéna (nemocnice) je natočená tak příšerným způsobem, že mě vůbec nezajímala a kdyby tam ty miminka i s tím psem všichni umřely, vůbec by to se mnou nehlo. Ben Affleck se tam jen mihne ale zanechá po sobě víc než 2xEzra Flash dement a jeho "origin" kde jsem půl filmu trpěl jak zvíře. Michael Keaton tohle neměl zapotřebí a i když bylo hezké ho zase vidět v kostýmu, celkem rychle vám dojde že tak polovinu těch scén asi nebude on ale dabler. Slečna supermanová je v pohodě a nemyslím že by neměla šanci jít dál ale prej bude restart takže jsme ji asi viděly naposled. Celé to trikové znázornění "plynutí času a multidimenze" (či co) vypadalo hrozně. Proč to fanoušci tak strašně vytahují nahoru je mi záhadou, když v podstatě stejně udělaným filmům Batman v Superman, popřípadě Green Lantern nasázely pomalu odpady. Dám jednu slaboulinkou hvězdu (půl hvězdy dát nejde)  za to, že ten děj alespoň držel pohromadě a ukazoval to co je všeobecně známé .... nehraj si s časem, dopadne to špatně. Hezky udělanou scénu se špagetema a vysvětlením co se stane, musely doslova zabít závěrečným vtipem ..... boha jeho kdo tohle schválil, by měl jít okamžitě sedět. To už přece není normální aby vedení dělalo takové rozhodnutí. Kdo tam sedí ? 6leté děti ? Tohle přece nemůžou myslet vážně. ()

exree

K Flashovi nemám vůbec žádný vztah, takže jsem se nebál, že by mě tenhle film mohl zklamat. Kdysi jsem cestování časem/paralelní světy prožíval víc, teď už nezbývá nic jiného, než nad tím moc nepřemýšlet a přivřít oči. A paradoxy nemá ani cenu rozpitvávat. Tohle hodnocení asi nebude moc objektivní, ale mě se to celkem líbilo. O alternativních batmanech jsem samozřejmě věděl ještě před zkouknutím, ale i během sledování to působilo prostě svěže (možná na mě zapůsobila nostalgie, flashbacky z dětství a tak... to mi připomíná, že bych ty původní batmany a supermany možná měl znovu/komplet zkouknout). Ani ty efekty nepůsobily tak lacině, jak u dc bývalo zvykem. Scéna se super Aryou Stark na Sibiři sice působila trochu uměle, ale záběry na ty hory, modré nebe, a sluneční paprsky, celkem pěkné. No a samozřejmě Nicolas Cage jako superman, živoucí meme, luxus. Škoda, že je Ezra v reálu takový hajzl. ()

Kinofil

|| PG-13 || Warner Bros./DC || Rozpočet: $220 mil. || USA: $107 901 406 - ČR: 6 429 148 Kč - Celkem: $268 301 406 || Tohle bolelo. A moc! Po všech až podezřele pochvalných ohlasech (kterým jsem ani náhodou nevěřil a málem jsem skočil i na špek Cruisovi) jsem čekal aspoň lehce podprůměrnou komiksovku, která konečně tohle DC běsnění navždy ukončí. Ani náhodou! Flash je přesně tak blbý, jak se od něj po všech odkladech, přepisování scénáře apod. dalo očekávat. Představa, že je výsledná verze tím nejlepším možnou, kterou se DC podařilo natočit je už sama o sobě děsivá. V tom filmu je úplně všechno špatně. Vše začíná úvodní scénou, která nás vrhá do akce, aniž by divák vůbec něco o příběhu tušil. Samozřejmě na samotný příběh ani žádný vliv nemá. Od CGI mimin už jsem začínal zarytě tušit, že bude Flash velmi bolestivá podívaná. Ten film toho chce tak moc (epičnost, multivesmír, emoce, camea, cool akce), ale ničemu z toho nevěnuje dostatek prostředků, péče a smyslu. Všechno je zbrklé, odfláklé, dramaturgicky nenavazující a zabalené do vskudku ohavného CGI (je to úroveň Ligy od Whedona). Aby to nebylo málo, je tu Ezra x2, který se se svým mladším já neustále dohaduje a řvou na sebe. Ezrovi role Flashe nikdy bůhvíjak nesedla, tady ale předvádí úplně vše, aby ho diváci navždy nenáviděli. No a co ty camea? Nic. Jak Batman, tak Supergirl mají sice pár slušných momentů, ale nakonec jsou v příběhu zcela zbytečně, tedy prvoplánově kvůli cameům, protože konkurenční Spider-Man 3 měl 3 Spidermany. Nic víc. A ta digitální koláž v závěru je k smíchu a pláči. Zatímco z Cole by mohl být zajímavý nováček, Keaton měl raději nechat kostým v šatníku či si jej šetřit do lepšího filmu. Svůj návrat si však poměrně užívá, zatímco Shannon je ve filmu z povinnosti a jen kvůli prachům. Malým plusem budiž vysvětlení časového "špagetového" paradoxu, který zde sám o sobě dává smysl, zatímco zbytek vůbec. WB a DC si tento propadák se vším všudy zasloužili. Bohužel závěr naznačuje, že se nikdo nepoučil a kdyby býval Flash peníze vydělal, tenhle bordel by nikdy neskončil. 35%. ()

ScarFace_V8

Co za šílenou veselohru jsem to právě viděl?! Pět let od původní premiéry jsme dostali špagety… ehm… Počkat co? No Barry Allen v podání psycho Ezry Millera nám předvedl ztřeštěnou parodii ve stylu Batman & Robin (klasika, miluju ♥). Nemůžu říct, že jsem se u filmu nebavil. Dal nám Batfleckovo Batmana v Tik Tok filtru, který jako byl vypadl z Josstice League. Rovněž nám ale dal Keatona, který chce louskat vořechy (Let’s get nuts) a byl sakramentsky badass. Barryho bourání realit nám přidává i další dvě nové postavy: mentálně postiženou 18-letou verzi Barryho jež se tlemí jak ti dva liliputáni z toho videa jak je pronásleduje truck na dálkové ovládání. Druhou postavu je sestřenice samotného Kal-Ela a to Kara Zor-El. Na jednu stranu je tam úplně zbytečnou alternativní postavou, která mění názory rychleji jako já trenky (Women) a má tak málo prostoru, že se k ní nedařilo vytvořit nějaké pouto. Návrat Cavilla by rozbouřilo emoce mnohem víc. Je to nesourodá šílenost, která boří i pravidla jež si pár scén předtím sama nastavila. No ale co ještě nám film dal ptáme se? Hromadu nepřehledného a nehezkého digibordelu div jsem se nesháněl po svém PS2 ovladači. Proboha to byla fakt šílenost sakra. Ty digi-mimina na začátku mě rozmetaly na hadry. ()

AnthropOcean

Preco vsetky komiksovky stale coraz viac vyzeraju umelejsie ako babiky od matella, aj tam kde to vyslovene nie je potrebne a nicomu to nepomaha? Niekedy im neverim ani ze ta zem po ktorej kracaju je skutocna. No a uvodna nemocnicna scena s lietajucimi CGI detmi by vyzerala lepsie aj keby tam boli hrackarske babiky, neviem co za internista mal na starosti tento efekt, ale je to hnus velebnosti. Ale ine som chcel, nie Keaton je dolezity. Dolezite je zhmotnenie Nicholasa Cagea v roli Supermana, i ked je to cele umele ako kozy patdesiat rocnej pornoherecky a trva to asi 10 sekund, je to najlepsi fan servis ever. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start