Pol roka po biologickej katastrofe, ktorá zabila 99% obyvateľov Británie, armáda vyhlási, že boj s vírusom úspešne vyhrala, takže utečenci sa môžu vrátiť a začať s obnovou krajiny. Patrí k nim aj Don Harris so svojou ženou Alicou a dvoma deťmi, ktorí nákazu prežili. Nikto však netuší, že vírus nebol zničený úplne... (TV JOJ)

Olafsson

Kvalitní akce, jen ti dva haranti, kteří všechno zavinili, ti mě srali už od začátku, a celou dobu jsem jim přál smrt. Obzvlášt tomu klukovi. ()

JosefTomas

Největší nevýhoda tohoto snímku je jeho nerozvážnost. Co chvíli přebíhá mezi akčním thrillere, a sociálním/rodinným dramatem a kompromis bohužel nefunguje. Naštěstí akční scény mají drive a od přibližně půlky se děj nezastaví. A nebýt těch nadbytečně delších scén o Harrisově rodině (ano, chápu, že jsou hlavní postavy příběhu) a toho trochu pomalejšího rozjezdu, tak dám i 90%. ()

lmc

V tomto filmovém žánru se bohužel nenachází příliš dobrých snímků, a proto jsem rád za každý který není jednodušše "blbost". Myslím si, že 28 týdnů poté je stejně jako 28 dní poté určitě nadprůměrný snímek, i když už nemá tak hutnou a deprimující atmosféru jako první díl. Přesto dávám hvezdičky k dobru a výtečnou scénu s vrtulí a závěrečná chůze po schodišti, ve které figuruje nightvision. Dobrá práce! ()

Miloško

Mňa nenadchla ani prvá časť O 28 dní. Toto pokračovanie však može fungovať aj ako samostatný film. Ved čo má spoločné z prvým filmom,je hudba,kamerové nájazdy anglickej krajiny,Londýna, a strihovo zbesilé a neprehladné zombie útoky.Takisto začiatočné sa hranie s týždňami po tragédii je pekne účelové. Dej je o ničom,ide o to že po vyše polroku sa podarilo obnoviť život v krajine, aj za pomoci amerických vojsk. Problém je v tom,že nákaza stále v niekom drieme,a sposobí opäť návrat "živých,mŕtvych". ()

JohnKEANE

Niekde v podvedomí mojej chorej mysle,som si pri sledovaní tohto filmu uvedomil že to vlastne skôr ako nadupaní akčný horor vyznieva ako odpor k americkým vojakom,ktorý sa pchajú všade a všade chcú robit poriadok.A ako v skutočnosti aj tu sa im to tak trochu vymklo spod kontroly!A inak celkom adrenalínová jazda!Len ten Robert Carlyle mi bol ako zombík skôr k smiechu! ()

Gottfried

28 dni potom pripravilo skvelu podu pre pokracovanie. Preto o to viac zamrzi, ze reziser ju posypal zrnom tretej triedy a isiel prec. Logicke zaseky, pri ktorych sa chyta za hlavu moj 11 rocny bratranec by ubrali mozno len 40%, ale film ma dusu asi ako moja pracka. Su to nejake pozliepane obrazky, behaju tam nejake postavicky, cosi z nich obcas tecie a mne je to aj docela jedno. ()

xSxEx

Nakonec velice příjemné. Hlavně oceňuji místy originalní prvky(nejvíce kameru), které v tomto profláklem počinu jsou. ()

Kokos

Joj....tak první naháněčka Carlyla zombíky je úžasná....to jsem jen čuměl a řval Běž! Běž! Utíkej! Pak následovalo už jen chaotické klišé s rychlými klipovitými střihy, sem tam vychytanou Gore scénou a dvě hodiny, které jsem mohl stejně zábavně strávit u b horroru na nově.... ()

Simo16

Jediné čo možem vytknúť je asi len to, že nechápem ako je možné, že nakazení sa nedokázali za tých 6 mesiacov uživiť a zomreli na hladomor, ale otvoriť kartou dvere,hmm to by snáď zvládol každý a ešte keď to tak ovplyvní danú situáciu vo filme.Inak celkom podarený horor so skvelou hudbou počas celého filmu a výborným vygradovaným koncom.To hlavne dospelo k mojmu konečnému rozhodnutiu dať 4. ()

Seuata

Příjemně děsivý snímek s desivou atmosférou. Fim vyděsí hned na začátku a ikdyž děj není ve střední části děsivý, mě ta atmosféra nijak neopustila. Stále hrůza, za kterou můžeme děkovat hudbě. Plus si u mě film získal i tím, že tam měly své vlastní zombie a ne pořád ty stále stejně vypadající příšery. Možná chvílemi více akčňák, než-li thriller, ale myslím, že to filmu nijak neubralo. Tedy to je alespoň můj názor. Jsem mile překvapena, která dvojka (první díl: 28 dní po té) je na tom s kvalitou (především dějovou) stejně dobrá, nebo i o chlup lepší, než jednička? ()

bobin

Pokud máte zdravé oči a nebojíte se ztráty zraku , tak se dívejte . V rozhodujících okamžicích se totiž rozkmitá kamera a zběsile blikají světla . Takže ,co se stalo , si musíte domyslet . Ale budu velkorysý - přeženu to a dám jednu hvězdičku . ()

DooFooS

Plnohodnotné pokračování předešlého snímku, co se akce a atmosféry týká, ale některé scény musel psát naprostý debil, který si pokroutil k potřebám děje, co jen potřeboval bez ohledu na uskutečnitelnost, či pravděpodobnost takového jednání všech zúčastněných. Pokud se mi ale nebude chtít u filmu přemýšlet, pak je to jednoznačně bombastický zážitek. ()

Cillian Murphy se vrací k zombíkům

Cillian Murphy se vrací k zombíkům

18.05.2024

Kolem málokterého projektu je v posledních měsících takové haló jako okolo další Boyleovy apokalyptické vize. O pokračování filmů 28 dní poté a 28 týdnů poté, v nichž Británii zachvátil virus, který… (viac)

28 let poté nabírá obsazení

28 let poté nabírá obsazení

25.04.2024

Britský režisér Danny Boyle (Sunshine, Trainspotting) to s návratem ke svému dvaadvacet let starému hororovému survivalu 28 dní poté a jeho pokračování 28 týdnů poté opravdu myslí vážně. A co víc –… (viac)