Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

FojtikDesign

Nějak nemůžu přijít na chuť tomuto druhu humoru a to anglický humor mám rád. Některé gagy byly opravdu výborné, ale rozhodně nemůžu říct, že bych se popadal za břicho celý film. Co mě ale opravdu zaujalo, tak byl střih a hudba. Zde je vidět opravdu pěkný šperk. Dokonale sladěno. ()

route60

Tato parodie akčních filmů ty filmy v mnohém překonáva a to hlavně díky zběsilé akci, humoru, napětí skoro ve všem, Edgar Wright se Simonem Pegge a Nickem Frostem natočili skvělou akční komédii kterou doporučuji všem kdo má rád pořádnou chytrou akci. ()

P.A.U.L

Najlepšia akčná komédia akú som kedy videl. Ešte lepšie ako Súmrak mŕtvych,taktiež od režiséra Edgara Wrighta a dvojice Simon Pegg a Nick Frost. Bolo tam velmi vela originálnych vtipov ale aj jednoduchého humoru. Jednoducho smial som sa od začiatku až do konca. ()

x_ander

Mám rád britský humor, mám rád duo Simon Pegg a Nick Frost, přesto jsem se první hodinku spíše "jen" pohodově bavil než abych byl smíchy u vytrhnutí. Závěrečná půlhodinka ale celý film vykopne o ligu výš a naprosto nepokrytá parodie Michela Baye mě tak rozesmála, že tu čtvrtou * přihazuju. ()

bramborak

Myslel jsem si, že mě Hot Fuzz pobaví v každé minutě. Ale nevím, tenhle humor mě tak trochu minul. Neberte to špatně, komedie je to úžasná, zvrat ke konci příběhu a finálová bitka v modelovém městečku jsou úžasné, ale když chci vidět bravurní britskou parodii na detektivky/akčňáky, sáhnu radši po Touch of Cloth. ()

Ani.

Naprosto perfektní film!! Skvělá dvojice v hlavní roli. Do poslední chvíle jsem netušila jak film dopadne a koncem jsem byla naprosto nadšená! Tento film 100% stojí za shlédnutí! :) ()

PamelaJJK

Další mix komedie a parodie, tentokrát s žánrem krimi. Úsvit policajtů jasně překonává hororovou "jedničku" Soumrak mrtvých. Simon Pegg i Nick Frost zase bodují, britského humoru je více a i hudba je vhodnější. Vše pasuje, odsýpá, takže žádná vada na kráse. Další z řady filmů, které se buď líbí, nebo znechucují. Tak už to u takřka kultovních snímků bývá. Mě se jasně líbí a jasné tak je i mé hodnocení. ()

pojta

Tenhle film je paráda. Prostě zasadit děj na britský venkov jsem ocenil. Po všech těch Vraždách v Midsomeru jsem tohle hluboce ocenil. Ústřední duo je prostě nezkušený. Už jenom první debata jestli hlavní hrdina děla v práci všechny možné akční věci, aby potom na konci filmu všechny věci opravdu dělal je prostě paráda. ()

lobo87

Uff. Film so silným kultovým potenciálom. Prekvapujúco skvelá akcia (prestrelka na námestí ťažko nájde konkurenciu), výborné obsadenie, skvelo napísané postavy a SIMON PEGG, ktorý je v úlohe neohrozeného policajta v zapadákove dokonalý. Humorom, akciou a krvou nabitá komédia, ktorú treba vidieť... 75% ()

gotham

Čekal jsem nějakou pecku, dostavilo se hořké zklamání. Simon Pegg je sympaťák a skvělý herec, ale ani to nepomohlo. Spousta scén zde byla až moc absurdních, některé i dost trapné, málokdy jsem se opravdu zasmál. 40% ()

Mikecat

Bohovsky uvod, akcia, vtip, hra s kamerou a potom bum, utlm akoby dosli peniaze na perfektne pokracovanie, je tu zopar zapletok a vtipných momentov, ale uz je to pomale, slabo sa rozvija pribeh, nedotiahnute, rezirovali asi dvaja reziseri jeden uvod a druhy prispaty pokracovanie filmu. Ale inac pozeratelne, nie najhorsie, len po tom perfektnom uvode trochu sklamanie. ()

muti

po pozreti sa neda dat menej ako 4*, avsak prva hodka bola dost slaba v porovnani s grand finale. ak mam hodnotit teda film clekovo tak na plny pocet ist nemozem. chybali tam aspon vtipky typku Eagle Heart, ked uz sa tam vela nedialo. film ale dokazal prekvapit a rozputal sialene peklo. ()

harycek

No ze začátku jsem si říkal, bože to je stupidní film ,ale závěr mě vyvedl z omylu a náramě jsem se bavil!!!Byl to pěkný nářez!! ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)