Agent FBI Flynn (Samuel L. Jackson) je v akci. Musí dopravit z Havaje do Los Angeles důležitého svědka, který svým svědectvím pošle za mříže brutálního šéfa podsvětí. V devíti kilometrech nad zemí se na palubě letadla rozpoutá peklo v podobě záplavy jedovatých hadů. Agresivní plazi útočí na každého v dohledu. S pomocí losangeleského odborníka na plazy se Flynn stává vůdcem pasažérů v zoufalém boji o přežití. Na natáčení bylo použito 450 hadů, včetně sedmimetrové Krajty Tmavé. (oficiálny text distribútora)

kajas

Béčková blbinka, ale áčkový a za všech okolností cool Samuel L. Jackson. Kdyby se vynechalo úvodních dvacet minut, hodnotila bych možná ještě výš. ()

Tygrys

Pohodový akční filmek použitelný pro odpolední spestření. V rámci žánru nemůže nejspíš zklamat nikoho. Za půl roku už si ale žádné scény nevybavím. 3,5* ()

wipeout

Vyberal som narýchlo, že čo si asi tak pôjdem pozriet v rámci odskúšania nemenovaného multiplexu len nedávno postaveného v mojom rodnom kraji. Najprv ma odstrašilo 62%, no keďže som si už zvykol, že pri komerčnej hollywoodskej produkcie s takýmto žánrovým mixom na čsfd to je značne problematické, tak som si povedal po prečítaní viacerých pozitívnych komentároch, že mu dám šancu. A dobre som spravil lebo tu človek našiel všetko čo popkorňák potrebuje..zábavu, humor(niektoré naozaj cool hlášky a vydarené vtipky s hadíkmi), akciu(aj keď efektov z filmových áčiek sa nedočkáme) a nejaké tie stroho odeté slečny(v tomto prípade letušky a neiktoré pasažierky lietadla). To všetko tu nájdete aj keď v ani ejdnej oblasti to nie je nič vínimočné celok je celkom príjemný a na oddych a vypnutie ako stvorený. Scénaristický nápad s hadmi na palube je originálny len asi veľkú radosť nevyvolal u ochrancov zvierat, lebo hady odteraz klesli ešte nižšiu už aj tak z nízkej priečky mojej a určite aj iných divákov obľúbenosti. 3,5* ()

OG_Swifty

Ten film měl už název debilní sám o sobě, což neslibovalo nic než pořádnou dávku kravin. Pár mých přátel ale říkalo "to je docela dobrý", tak jsem to zkusil, ale hned jak vylezli první CGI hadi a zakousli se nesmyslně prvním obětem do jazyku, do kozy a do penisu, bylo vymalováno. Tenhle film neměl za úkol nic jinýho než šokovat, což se mu díky nesmyslům i dařilo. Hadi kousající elektroniku letadla, to tu zkrátka ještě nebylo. Už v polovině jsem si říkal, že něco tak debilního prostě muselo už dávno vyčerpat všechnu blbost světa, ale pak se tam objevil hadí boss, kopilot vylez z podpalubí s rukou jak monstrum z Dark Souls, a nakonec díra v letadle, která by ho nejspíš roztrhla, ale místo toho jen vysála hady a pak najednou přestala cirkulovat vzduch a všichni tam najednou chodili v klidu okolo jako v neděli ráno na trhu?? A samozřejmě nechybí ani pasažér, který je schopný bez problémů pilotovat linkový letadlo B747-400. Člověk až žasne, proč si normální pilot dělá typový zkoušky za 700 tisíc, když k tomu stačí hra na PS2. Když už tam na konci filmu jezdili s letadlem po přistávací dráze jak s autem na ovládačku, tak už jsem si jenom říkal, jak tuhle debilárnu mohl někdo myslet vážně. Nebýt tam Jackson, tak bych to tipoval klidně na další film z řady "megažralok vs superchobotnice, pavoukotřesení aj.". ()

maverick10

Chlapek se stane svedkem vrazdy a misto toho, aby sedel zarazenej a zustal nespozorovan zacne ujizdet na jedne z nejhlucnejsich motorovych sekacek a tim se samozrejme poflakne a vrazi po nem pochopitelne jdou. Zachrani ho ranar z FBI. V letadle do L.A. se ho hlavni padouch (ktereho ve filmu vidime ani ne 5 minut) samozrejme snazi dostat a namisto spolehlive bomby pouzije par desitek fakt nasranych jedovatych hadu. Hadi jdou po vsem a utoci nejen na cestujici, ale ojizdeji i aloha havajske kvetiny. Namisto, aby reziser zobrazil skutecnou paniku, strach a psychologicke pochody vystrasenych lidi, ukazuje nam, jak dokazi hadata kousnout do mist, ktere lide odhaluji jen v hodinovych hotelovych pokojich. Z lidi se stavaji citlivi a ustarani jedinci, kteri maji jedinou starost, pomoci jeden druhemu a to je v techto meznich situacich, ve kterych jde o zivot, velice ruzovoucke a slzickami jsem si solil sve vejce natvrdo. Ke konci pochopitelne prijdou o pilota, do jehoz sedadla se posadi playstationovy hrac, ktery behem par sekund sedne bez problemu na runway. Na pristavaci plose se najednou v cestujicich probudi romanticke city a hned se nam sparujou dva pary. Hned ted jdu do lesa a umlatim tam klackem jednoho slepejse. ()

Katarine

Král mezi béčkovými horory :) Všechno alespoň bráno s nadhledem a tvůrci si. když už nic dělají ze všeho srandu. Já se bavila. ()

Beagle

Při sledování Hadů v letadle jsem byla příjemně překvapená - účastí Julianny Margulies a množstvím hadů v letadle! Vážně dvojí příjemné překvapení! :) ()

Jango_Fett

Po hodně negativních komentářích v časopisech jsem od filmu nic moc nečekal. Ovšem nakonec mě mile překvapil. Jasně je to Béčko, to však nemění nic na tom že hodně kvalitní a zábavné. Konečně Béčkový film s pořádnimi vizuálními efekty na které se dá koukat, a Samuel L. Jackson si to krutě užívá. ()

balba

Drsňácká hláška Samuela L. Jacksona je nejskvělejší :"MÁM ZKURVENÝ HADY VE ZKURVENÝM LETADLE!" Jinak skvěle odvedený film , který je zábavný a hlavně plný výborných scén.Některé scény jsou opravdu nechutné.Nejvíce mě pobavila scéna s anakondou. ()

Chen

Počítačově zpracování hadi nic moc, akční scény také zrovna neoslní, ale atmosféra, vtipné momenty a obsazení (Julianna Margulies vypadá stále tak skvěle jako v Pohotovosti) všechnu pachuť přebijí. Bezva film, který se nestydí za to být "béčko", ale "béčko" se vším všudy. ()

rakovnik

Gumová hadice zakousnutá v prsu, gumová hadice zakousnutá v penisu, gumová hadice ukrytá předtím v blicím pytlíku zakousnutá do oka...jako nenásilná zábava na pozdní večer to ušlo, ale brát vážně tento film opravdu nelze. ()

SallyZen

Ona to sama o sobě je hrozná hovadina s naproto nezdařilým scénářem a ještě k tomu efekty, které jsou při každé scéně jiné. Lákalo mě to kvůli L.Jacksonovi a pointě samo o sobě. Měl jsem chuť vidět podobnou kýčovitou blbost. A svůj účel to splnilo. Mnohokrát jsem se nasmál nad trapnými situacemi nebo efekty či dokonce drsňackými a odvážnými kecy. Pravdou ale je, že mít takhle hady v letadle asi mě klepne, protože taky je zrovna nemám v lásce. 40% ()

Martin741

Reziser David R. Ellis natocil nicim vynimocny film o tom, ako pocas akehosi letu sa na palube lietadla objavia hady. Scenar k filmu nie je z principu spatny, len chcelo to dat si trochu viac prace s hadmi, aby nevpadali az tak digitalne. Rozhovory fajn, aj Samuel L. Jackson v hlavnej ulohe. Hlavne prilis nerozmyslat, a film ujde dost rychlo. 58 % ()

Figu

Když si uvědomím, jak moc mě neberou filmy v letadlech a jak se mi příčí filmy, kde lidstvo napadají pavouci, žraloci, ptáci, hadi a jiný bestie, tak tohle spojení zde docela slušně zafungovalo. Závěr filmu se už netvářil tak vážně a drsně jako první polovina, ale co - prcina musí bejt. I sám Samuel L. Jackson to musel brát jako čistou prdel a tak to beru i já. Slušnej akční průměr s hadama. 55% ()

Vojťas

Tak nakonec se uchyluji k tomuto hodnocení, ale mohlo to být i lepší! .... Ač byl film dobrý a napínavý, pořád jsem koulel očima a říkal si: "Kterej blbec dělal ty hady?" = Antirealistická vizáž je v takovémhle filmu podstatný problém! ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (viac)