Největší nebezpečí pro jejich misi už je na palubě. Na opuštěném ostrově plném hadů se ukrývá vojenská základna a laboratoř doktorky Swansonové a jejího kolegy, kteří chtějí vyrobit univerzální hadí protijed. Vzhledem k hrozícímu válečnému konfliktu však budou muset narychlo všeho nechat a odjet na Taiwan stařičkou ponorkou. S sebou vezou i své smrtelně jedovaté hadí svěřence, kterým se během plavby podaří uniknout. Hon na nic netušící posádku může začít! (oficiálny text distribútora)

cutugno odpad!

Preboha , to bola ale kravina. Tento film je určite najblbším hororom aký bol natočený. Ani som to nedopozeral , takže ani neviem ako to nakoniec skončilo / a ani ma to už nezaujíma / . Scénar , kamera , triky , dialogy , hudba a výkony hercov na bode nula. Pre milovníkov žánru strata času a pre ostatných jednoznačne odpad!!! ()

Godhaj

,,Hele, co kdybysme se koukli dovnitř?" ,,To by možná šlo, kdyby to nebylo tajný." Další kousek do škatulky hadích béčkáren, tentokrát ovšem pod vodou. Bohužel se jedná o velmi nudný film. Hlavní hrdina, hraný Lukem Perrym je neskutečný nuďas, který půl filmu říká jen ,,kurz dva pět nula", což se omrzí asi po pěti minutách. Velmi dobře ovšem vypadají použití hadi. Ti jsou totiž většinou živí skuteční a ještě různé druhy, na což se pěkně kouká. Počítačoví hadi jsou o poznání horší a vypadají spíš jako nějací draci. Jinak je film celkem o ničem, hadi se proplazí celou ponorkou přímo kolem posádky, aniž by si jich kdokoliv všiml, a pak zrádně zaútočí najednou, prostě nuda, nuda, klišé a klišé. Soundtrack je tak toporný, že pokaždé, když jsou na scéně vojáci, zapne se úmorné vojenské bubnování v pozadí, které opravdu rozčiluje. ()

SOLOM.

Filmů s hadí tématikou existuje již několik desítek, ale většina z nich za moc nestojí. To je i případ tohoto snímku, který se může pyšnit děravým scénářem, špatnými efekty, podprůměrnými hereckými výkony a jediné na čem snad mohl těžit a získat si zájem diváků bylo obsazení několika známých herců, kteří si potřebovali oprášit zašlou slávu. Hadi již útočili v letadle či vlaku a tak tentokrát přišel režisér s nápadem umístit tyto tiché zabijáky do ponorky. Nápad vypadá sice zajímavě, ale Fred Olen Ray je známý tím, že točí většinou filmové braky, které patří do odpadních vod a tak není žádným překvapením, že ani tentokrát nás tenhle pán v žádném případě nezklamal a nasměroval svůj kousek přímo do jejich smradlavých hlubin. Je však pravda, že jsem se tady docela nasmál mimo jiné i díky scénám, kdy hadi lozili všude aniž by si jich někdo všiml pěkně dlouho. 3/10 ()

vegetol.mp

Standartní rutinní béčko od veterána žánru. Herci hrají slušně, tempo to má mdlé a chování postav debilní. Pochválit nicméně zaslouží Fred Olen Ray za to, že nepodlehl pokušení udělat ty hady digitálně. Takhle je to udělané staromódně a vypadá to mnohem líp. Celkově není Teror na palubě úplná tragédie, jen je to taková klasická mdlá výplň na kabelovku někdy po půlnoci. ()

Campbell

Takovej slabší Ray, u tohohle režiséra se musí zvyknout na křečovitost a levnost, ale i na zábavnost, a na to že uvidíme poctivý béčko. Inu tohle se moc nepovedlo, digitální hadi jsou fajn(a to nemluvím o těch umělých co se ani nehýbou), Perry je strašnej suchar v každým filmu. Slabší variance na Hadi v letadle, ale i tak dávám aspoň ty dvě hvězdy za pár vtipných scén. ()