Poté, co ochránkyně hadů zachrání několik škrtičů z místní stanice, pustí je do přírody. Nevědomky tak vystavuje město velkému nebezpečí. Hadi se brzy adaptují, abnormálně rostou a pořád mají hlad. Když začne lidských obětí přibývat, vezme řešení na svá bedra místní policistka. Aby zachovala ekosystém, nakrmí aligátory kuřaty napíchanými steroidy, aby byli silnější a s hady si poradili. Jenže aligátoři rostou a rostou. Hadi poté, co sežerou jejich vajíčka také, a město se tak dostává do smrtelné pasti. Ochránkyně hadů a policistka musí spojit síly, aby město zachránily. (Prochy38)

Víteček odpad!

Vážně mám problém, jak tenhle typ filmů hodnotit. Na jednu josu to neskutečně stupoidní filmy, kde je všechno špatně a i odpad je pro ně dobré hodnocení, na druhé se jedná o úžasnou zábavu, obzvlášt pokud je s kým sledovat, a to naopak hodnocení atakuje plný počet. Asi budu každý měsíc hodnocení střídat. ()

psychous3 odpad!

Nic nedokáže tak otrávit večer jako nízkorozpočtový film, s mizernými efekty, soundtrackem, který pravděpodobně vybral štáb protože byl zrovna ve slevě na čínské tržnici a dějem, za který by se mohl stydět při psaní své slohové práce i žák 6. třídy základní školy. Herecké výkony na úrovni Ordinace v růžové zahradě korunují už tak velmi mizerný filmový zážitek, který jsem shlédl pouze proto, že se na to díval spolubydlící a já se tedy díval nuceně. Tenhle film se bezpochyby řadí do série "mučících" filmů, tedy snímků, kterými lze mučit kohokoliv pouze tím, že na něj omylem přepne při večerním brouzdání a hledání toho správného programu. Fuj. ()

maxxxim odpad!

Megasrajda versus Gutaperča je ozaj iba "Tv film" (bez úmyslu dehonestovať iné filmy rovnakého zaradenia). Dosť dobre si neviem predstaviť situáciu, že je tento paškvil premietnutý v kine alebo v rámci inej masovej projekcie za účasti väčšieho počtu ľudí, nakoľko by to mohlo vyústiť do stavu s pretrvávajúcimi ďalekosiahlymi následkami spočívajúcimi v devastačnom plošnom poklese hladiny IQ zúčastneného, ba čo viac ešte viac nezúčastneného obyvateľstva. Pokojne by sa dal tento film distribuovať pod názvom "Nelogickosť versus Iracionalita", a to naprieč celým civilizovaným svetom. Ak je účelom filmu a jemu podobných produktov docieliť odreagovanie diváka od každodenného stresu a sveta tam za oknom, tak sa to jeho tvorcom nepodarilo ako mnohým ich predchodcom a určite aj nasledovníkom, nakoľko uvedený stav nirvány ide dosiahnuť aj jednoduchším spôsobom a s menej závažnejšími následkami na divákovu psychiku a fyziku zároveň, a to napr. z metra guľkou do hlavy. No, veď posúďte sami. Je možné, aby aligátor vymaľovaný ako "veľkonočné vajco" vzbudzoval strach a hrôzu pri valivom pohybovaní sa vpred, dozadu, doprava, kolmo hore zase dolu a doľava súčasne a znovu naspäť dopredu? Je možné, aby zábery, kde budúce obete utekajú pred tlamou obávaného predátora, v skutočnosti však utekali v jednom zábere a tlama sa pohybovala v inom zábere, sa zmetene a prvoplánovo posúvajú z miesta na miesto? No, nie je to možné, a to by vám potvrdil aj Jozef Hansa Pročko v kožuchu z megabobra alebo ak chcete z gatoroidbobra. Takýmito nevinnými lapsusmi totižto možno maximálne navodiť atmosféru strachu a beznádeje, ktorá sa natíska v situáciách, kedy nie sme lovení bezcitným tvorom, ktorý nedisponuje logickým a racionálnym uvažovaním, ale kedy sa ocitáte v prítomnosti tímu filmárov a parodérov hercov, ktorí rovnako tak nedisponujú kadečím, čoho dôsledkom je stav forsírujúci hrôzostrašný záber za záberom, kde logika a racionalita masívne krvácajú z krkavíc počas celej jeho beznádejnej a spatlanej stopáže. Takže? ()

Daryl.Dixon

Megakravina versus Hemeroid, no to byl zase jednou film. Hlavně se mi líbilo, jak se vždycky krokodýl, velký jak barák, nepozorovaně připlížil ke své nic netušící oběti, nebo když se dvě ženský praly, jak nevnímaly okolní střelbu, jak v bitvě u Verdunu. I jako komedie mi to přišlo slabé, tak dám jen jednu hvězdičku, a to jen tak, abych se nepřidal k většině, co dává odpad. ()

Pepper_x odpad!

Klasika Asylum. Tyhlety potvory jsou asi první film, kterej jsem od těhle "lidí" viděl, když jsem nebyl ovlivněnej žádnejma látkama zpochybňujícíma úsudek. A výsledek? No...příšernejch plazů je tam tolik, že by si s nima neporadil ani Steve Irwin, hadi se lověj pistolema a puškama a utíká se před nima vodou - WTF? Zřejmě tyhle věci fakt točej kvůli těm lidem, který se krapet sjedou a pak se tomu hlasitě smějou(ano, i já jsem bejval jedním z nich, ale kde ty loňský sněhy jsou). Nabízí se úvaha, jestli by to neměli radší zabalit a snažit se prosadit v jinym odvětví, navrhoval bych třeba natočení grupen sexu nebo hromadný onanie, diváků by určitě míň nebylo a herci by s tim souhlasili, minimálně ta solidně naložená zrzka. ()

• Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je aspoň jedna jeho fotka. Zde je to jeho fotografie na stěně kanceláře policistky. (PRobin)