Agent FBI Flynn (Samuel L. Jackson) je v akci. Musí dopravit z Havaje do Los Angeles důležitého svědka, který svým svědectvím pošle za mříže brutálního šéfa podsvětí. V devíti kilometrech nad zemí se na palubě letadla rozpoutá peklo v podobě záplavy jedovatých hadů. Agresivní plazi útočí na každého v dohledu. S pomocí losangeleského odborníka na plazy se Flynn stává vůdcem pasažérů v zoufalém boji o přežití. Na natáčení bylo použito 450 hadů, včetně sedmimetrové Krajty Tmavé. (oficiálny text distribútora)

Spooner

Příběh je nejjednodušší jakej mohl bejt, ale to byl vlastně i záměr. Režisér Elis to tak mohl natočit s dosti velkým nadhledem, což už zčásti dostal do svých předchozích filmů. Tady se mu to většinou taky povedlo. Většinou je to ovšem zásluhou Jacksona. Ten tam nebejt, tak je ten film sotva na 2*,protože to on stojí za většinou vtipných momentů. ()

tron

„Skvelé! Sfetované hady.“ Jedno lietadlo, jedna noc, desiatky hadov, holohlavý naštvatý černoch, prasácky pilot s jednou rukou a magor na telefóne. Slovo ´cool´ bolo zosmiešnené až do takej miery, až sa musel vrátiť jeho vynálezca Samuel L. Jackson, aby všetkým ukázal, čo je to. Je veľa filmov, ktoré sa nehanbia za svoju béčkovosť, ale málo z nich sa k tomu takto hrdo hlási už názvom. Neviem, mňa to bavilo, ale tak zas stokrát do roka to vidieť určite nepotrebujem. ()

ClintEastwood

Když se v seriálu Dva a půl chlapa dívá Charlie Sheen na Čelisti, řekne mu synovec Jake, že je to nuda a například takoví Hadi v letadle, jsou napínavou klasikou. Nojo, děti... Ale když už tahle akčně-katastrofická blbina běžela pozdě večer v televizi, ze zvědavosti jsem se podíval. Dostal jsem přesně to, co jsem očekával. Moc toho nebylo. Film plný krásných žen a ošklivých digitálních hadů, který tahá ze dna sympaťák Samuel L. Jackson. Ten je tradiční jistotou. Avšak ani on to na více, než dvě hvězdičky nevytáhne. ()

Wacoslav1

Už mám dost těch zasraných hadů v tom posraným letadle!!! Podle mě naprosto nepochopitelně podhodnocená pecka od mého velkého oblíbence Davida R Ellise (ať je mu země lehká) Jeho styl se dá poznat po celý film. Jenom škoda trochu pomalejšího rozjezdu a konce, ale jak začnou hadi útočit, tak je to neskutečnej masakr, naprosto mňamkový gore, výživný hlášky i neskutečně dokonale béčkový postavy a už jenom za ten námět by si to zasloužilo kurevsky větší hodnocení jo a Samuel L. Jackson je nějvětší motherfucker negerskej parchant v historii filmu. Takže co vám vadí bando kverulantů? Jo už vím je to zábavná béčková jízda, tak asi to.80% ()

Zodd

Tohle je taková konina, naprosto nelogická a afyzikální (had v hajzlu XD), u které si myslím, že Samuel vzal roli s plným vědomím, o jakou hovadinu vlastně jde a že si z toho hlavně udělá pořádnou prdel. XD A já jsem vlastně měl záchvaty smíchu skoro celou dobu. Někomu to nesedne, chápu, ale brát cokoli vážně je spíše na škodu. Koneckonců je to jen film. ()

• Na konci filmu při vystupování z letadla sjíždí černoch v oranžové košili. V dalším záběru, kdy sjíždí žena s dítětem, je však ten samý muž znovu na palubě. (Mr.Hudson)
  • Pôvodný, 122 strán dlhý scenár bol počas prepisovania, ktoré si vyžiadal producent filmu, skrátený na 102 stránok. (ČSFD)
  • Když fandové začali psát petice proti změně názvu, režisér David R. Ellis zjistil, že natáčí kultovní film. (Siriuss)

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (viac)