Dvě gigantické anakondy uniknou z laboratoře do lesa a cestu si zpříjemní ochutnávkou všeho živého, co jim přijde do cesty. V jejich stopách se vydává parta žoldáků pod vedením ostříleného Hammetta (David Hasselhoff) a krvavé peklo může začít… doslova!
Sviňte se do klubíčka... Obří, geneticky vyšlechtěné anakondy se vracejí ve třetím pokračování vzrušující série s Davidem Hasselhoffem v hlavní roli nelítostného lovce hadů Hammetta. Geniální vědkyně Amanda (Crystal Allenová) testuje v tajné výzkumné laboratoři dva obrovské plazy. Když ale mecenáš celého projektu (John Rhys-Davies) zajde s experimentováním příliš daleko, hladoví hadi uniknou ze zajetí a plazí se vstříc civilizaci. Nikdo navíc netuší, že jeden z nich v sobě skrývá hromadu potomků. Podaří se anakondy předstihnout a zabránit jim ve vražedném útoku dřív, než se dostanou do města? (oficiálny text distribútora)

Prochy38

Tak to už je moje třetí anakonda. Vím, že s J.Lo se mi to líbilo moc, Krvavá orchidej byla slabší, ale nebyla to pořád taková sračka jako tohle. Kdybych to zařadil mezi Béčka, všechny ostatní Béčka by se urazila. Hnus, fuj, ble. Opakuji se. Jak někdo může točit film o hadech a nic si o nich nezjistit. Anakonda s bodcem na ocase, kterým, pozor!, vraždí. A vůbec zvíře, které vraždí. Vždy zvěř lovila jen pro potravu, tady tomu tak nebylo. Pozabíjí, co potká, doktory, lovce, jen rodinku u vody ne. Který had prosím kdy ukusoval hlavy? Anakonda mí sice pořádné zuby, ale ne řady jako žralok. A bože! Anakonda, která tráví 90% ve vodě a zbytek ve vlhké džungli, nemůže pořád a stále vyhledávat suchá místa (viz stodola apod.). A který z hadů prosím je živorodý? A snad jen už, Anakonda sežere jedno větší zvíře a pak měsíce tráví, ne že sežere vše co potká. K tomu s tou kůží. Dlouho před svlekem odmítá potravu, ale o tom bych tu mohl mluvit do nekonečna. Jo a jediný had, který plive je jistý druh kobry. A mám pocit, že to co ten magor na konci dával do pytle byla krajta. Já vím, to bylo tím sérem:)). Hvězda za krásnou Crystal Alen. ()

t_gon odpad!

Film obsahující všechny „kvality“ a prvky produkce Sci-fi kanálu se snaží navázat na jméno svých dvou mladších bratříčků. I když se snaha cení, tady byla zbytečná… Sci - fi sem tam umí vypustit snesitelně strávitelné béčko, avšak tady to byl zoufalý počin, jež bude mít brzy následovníka. Dle dalších detajlních popisu chyb a teroru ve filmu + obsahu výše je toto solidní varování všem, kdož hladoví po tropických plazech na plátně. ()

foundation

Tak vcera som skompletizoval ,,seriu,, Anakonda ked som pozrel trojku aj stvorky za sebou. Podla hodnotenia mi bolo jasne ze to budem pozerat vazne len koli tomu aby som si mohol povedat ze som to videl :). Je to hovadina ako mraky ale na druhej strane videl som uz vela vela podstatne komedialnejsich a debilnejsich filmov/horrorov. A David Hasselhoff vazne nema chybu. Ten clovek dokaze nechcene povedat totalne vaznu vetu takym sposobom ze sa musim na tom iba smiat. ()

demented

Čože sa nám to tu urodilo? Tehotné, geneticky upravené anakondy s papuľou plnou ostrých tesákov veselo odkusujúcich hlavy mariňákov a vedcov, s bodcom namiesto chvosta, veselo hltajúce jedného človeka za druhým (bez toho aby sa ich obťažovali vyvrátiť - česť jednej výnimke), peklene rýchlo sa plaziace v lesoch jedného bližšie nešpecifikovaného štátu vo východnej európe. A ako čerešnička na torte - "hláškujúci" drsoň a lovec v jednej osobe David Hasselhoff ("Kde je krv, tam bude viac krvi") :))))))))) ()

Aluska88

Překladatelé se zase vyřádili na názvu a nyní nám předhazují Děti Anakondy. Zmrvený název jen poukazuje na podobné kvality tohoto díla. Aneb "Incredibly bad CGI Anaconda gore splash":) David Hasselhoff opustil svou "Pobřežní hlídku," aby se stal ostříleným lovcem hadů. Nyní ho čeká jeden vskutku gigantický problém, který musí vyřešit dříve, než bude pozdě. Zmutovaný had unikl na svobodu a likviduje vše živé. Tuto pomoc od něj potřebuje vědkyně Amanda, která si s hady trochu geneticky pohrála. Z těch, kdo této dvojce dělají společnost, stojí za zmínku týpek, jehož "hair stylist" se nejspíš inspiroval u Severuse Snapea:) Typicky béčková podívaná s extrémně špatnými efekty a provařenými klišé "Monster movies" typu "když budu na monstrózního hada střílet z pětačtyřicítky, určitě ho trefím." Naštěstí má film dynamický spád a slušnou akci, takže jsem se nenudila. Zaujala mě jedna scéna, kde se slečna vědkyně ocitla s Anakondou v němé konfrontaci tváří v tvář. "Sice nemám žádnej nóbl titul, ale jedno vím, na Zemi neexistuje had, co by napichoval lidi na ocas", "Druhová změna genů je ilegální." :) ()

• Natáčení probíhalo současně s dalším pokračováním Anakonda 4: Cesta krve (2009). (KucC)
  • Ve scéně okolo 50. minuty, kdy havaruje auto s doktorkou Amandou Hayes (Crystal Allen), se v jednom ze záběru záběru objeví člen filmového štábu, který projde za autem. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti a u delty Dunaje. Velmi malé procento záběrů bylo natočeno v Praze. (Terva)