Při budování nejdokonalejší věznice v Antarktidě se z podzemních prostor nečekaně dostane prehistorický plaz a začne ohrožovat vše živé kolem sebe. Všichni se rozhodnou z věznice uprchnout a zatím propustit vězně, aby sloužili jako obrana. Jenže obrovského netvora nelze zastavit... Ve vězení pro největší zločince na světě - v Novém Alcatrazu v Antarktidě - skupina trestanců vykope údajně mrtvého prehistorického netvora, který není až tak mrtvý. A ten teď začne všechny brutálně zabíjet. Přežijí jen dva bývalí přátelé, kteří se pokusí obrovského prehistorického hada zastavit. (oficiálny text distribútora)

Asia_Power

Dýn Kejn, aneb seriálovej Superman a Clark Kentus v jedné osobě, v roli vědce, co má za manželku tak neuvěřitelně feministickou krávu až jsem jí chtěla podojit, jde na Antarktidu zkoumat digitálního hada jakého svět ještě neviděl. Zdatně mu sekunduje tlupa postav vojáků, kde jejich šéf má IQ srovnatelné s okolní teplotou ( mínus 67) a ve věznici Alcatraz potkaj další tlupu blbů. Nejvíc mě dostal šéf věznice a jeho rozhovor s šéfem ochranky. Volně přeloženo - ,,Bubu, hodně jsme spolu zažili, ale jestli nepůjdeš dolů na jistou smrt i s ostatníma klukama, zastřelím Tě." A Bubu, zvyklej, že jeho děda poslušně sklízel bavlnu, šel. A chcípnul. Jako být tam já a říct mi šéfík, dřepící si v klidu na prdeli s rukama v klíně, že mě odpráskne když nepůjdu chytat 80 stop dlouhou dešťovku, tak mu to důrazně odkejvu, vytáhnu zbraň a prostřelím mu palici. Jelikož měl bifokály, řeknu, že jsem právě zabila brejlovce a brejlovec je přeci had, takže jsem splnila misi. A kdyby na mě ta Dýnovic pitcha začala vřískat, tak jí řeknu, že je zmije jedovatá a hádám, že by se rychle zklidnila. Jedinej kdo nebyl v tomhle filmu na ránu byl Dýn a jeden politický vězeň. Zblitku jsem přála smrt od nejlépe graficky propracovaného hada od dob hry Snake na nokii 3310. ()

DJ Rocco iNc

20.12.2007 Štvrtok odvysielané na TV JOJ // Dean Cain mal radšej ostať pri supermanovi ako pri lovení obrovských hadov. Celý film bol nudný. Riešilo sa tam niečo a nakoniec, keď to vyzeralo, že sa niečo vyriešilo, tak sa vlastne nevyriešilo nič. Len to, že Dean Cain bol povolaný so svojou ženou aby študovali pravekého hada a nakoniec boli študovaný oni. Trápny film.Dve hviezdičky len kvôly tomu hadovi a nápadu na dej v ľade pod zemou. ()

Campbell

Takový horší bratříček Pythona, kterej už tak byl nic moc. Jako malej jsem měl tyhle typy filmu moc rád. Dnes mi ale přijde jako když jsou všechny kopie. Ne jinak tomu je i tady. mám pocit že kdyby natočily duchařinu udělaly by lépe protože tenhle film má poměrně slušnou atmosféru a protředí k tomu jako dělané. Tvůrci se ale rozhodily udělat hadí horor a tak sem cákly pár naprosto idiotských postav a laciný efekty a nechaly herce běhat po place a nechávat se sežrat. Jediný štěstí je to že jsem od filmu moc nečekal, protože jinak bych šel s hodnocením daleko níž, takhle dávám aspon 2* viděl jsem daleko horší digitální hovada. ()

Godhaj

,,Oni spí.“ ,,My také, pitomče!“ Na tomto dalším z řady ,,hadích“ snímků si cením jedné věci, a to že se tvůrci snažili o navození stísněné atmosféry. V jiných ,,hadích“ filmech se spokojí jen s tím, že omílají všechna klišé monster filmů pořád dokola. Těm se však nevyhýbá ani tento film, takže znovu je divák svědkem řady nelogických rozhodnutí. Dále tvůrci naprosto nevyužili velký potenciál prostředí, v němž se film odehrává. Druhá polovina příběhu už je tak omletá z jiných filmů, že jsem se jen stěží bránil spánku. Ani šílené finále a obsazení Clarka Kenta mě ale nepřesvědčilo o kvalitách tohoto snímku. ()

Little_Sawy

Tohle byla tak kolosálna mrdka v ledový kriptě že jsem měla chuť jich tam všech pozabíjet holýma rukama a když už šéfovi prostřeliť palici parádným kvérem a pár věznům k tomu, tak bych si pak s Digi hadíkem potřásla pahýlem že jsem spoločně splnili misi a já byla vocenená zlatým vibrátorem za nějlepší misi v mím životě. Ďíky, Buddho, že jsi nade mnou držal svou mocnou ruku. ()

• Fïlm se natáčel v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)