Když se v lesích za městečkem najdou zohavené mrtvoly dvou děvčat, podezření okamžitě padá na mladého Johnnyho, který jediný má přístup ke kyselině, která spálí těla. Ani po jeho zatčení však nenastane pokoj. Pravým pachatelem dalších hrozných zabití je totiž zmutovaný had... (oficiálny text distribútora)

902 10

python je tisickrat ohrane a stokrat videne schema s libovolnym prerostlym predatorem na uteku, ktere je nicmene stale jeste koukatelne bez vaznejsi ujmy na zdravi. tvurcum totiz spravne doslo, ze jejich behem vikendu sesmoleny scenar a priserne animovany had asi nebudou to prave, takze do kotle prihodili nekolik veselych postavicek (vykoksovany realitni makler v porsche je jednim z nich) a nechtene vtipnych hereckych vykonu, ktere z pythona delaji docela prijemnou a nenarocnou zabavu na dlouhe podzimni vecery. ()

oh_my_god odpad!

Je to naprosta blbost, opravdu nedoporucuji, i kdyz je pravda, ze jsem se pri nekterych scenach dost pobavila - napriklad kdyz dva lidi nasedaji na kola a snazi se na nich ujet obrimu hadovi, ktery zabiji kohokoliv potka a muze vyvinout rychlost az 50 km/h, a pritom porad maji dost casu, aby si nasadili cyklistickou helmu... ()

Stanislaus

Člověk viděl už přerostlé žraloky a krokodýly - teď přišli na řadu gigantičtí hadi. Python není rozhodně obyčejný had - téměř nic ho nezničí, je rychlý a všude kolem stříká kyselinu. Dokonce dokáže useknout ocasem hlavu! Tento výčet už člověku hodně napoví, co se kvality filmu týká. Skrz naskrz céčkový animal horor, kterému do "béčkovosti" známé tváře jako Casper Van Dien či Robert "Freddy Krueger" Englund ani omylem nepomůžou. Je vtipné - nebo spíše "vtipné" - pozorovat, jak jsou ty všelijaké potvory čím dál chytřejší, zatímco lidi, co se nechtějí nechat sežrat, jsou stále blbější. ()

Jello Biafra odpad!

Nad typickým americkým zapadákovom sa zrúti vojenské lietadlo, ktoré prevážalo geneticky modifinkovaného pythóna. Dotyčný pythón má schopnosť chrliť kyselinu a okamžite sa vydáva na lov. Céčková záležitosť nacpaná logickými dierami a hnusnými CGI trikmi. Jeden z najhorších filmov, aké som kedy videl. ()

TheRaven odpad!

Už dlouho, jestli vůbec někdy, jsem se cíleně nepodíval na film, který se zde ocitá v černém. Navíc, když tam hraje Casper a "Freddy". No, zklamán jsem nebyl. Naskytnul se mi pohled na opravdu sračkoidní sračku pro kterou je i odpad! celkem pozitivní hodnocení. Alespoň, že se aktéři snažili o jakousi formu křečovitého humoru, která byla tak blbá, až to bylo vtipný. Nebýt toho "hada", byla by to i docela sranda. Škoda, že je vůbec někdo ochotný tohle točit. Zbytečné plýtvání penězi, filmovým materiálem....a vono to prej i má i druhej díl, nebo co? ()

• Natáčelo se ve městech Santa Clarita, Malibu a Los Angeles. (Cheeker)
  • Během natáčení byla zkonstruována a použita hlava Pythona v reálném měřítku, ale nakonec se ve filmu vůbec neobjevila. (Cheeker)