Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Filas24

Film, který mě dokáže vždy přinutit jít k televizi a znovu se na něj podívat. Dobrý děj a super humor vám určitě zařídí vtipný večer u vás doma, pokud jste na tyto teenagerovské komediállní (střelené) filmy. ()

DansteR

To samé co jednička. Když to člověk nebude brát jako druhý díl je to asi stejně "kvalitní" jako ten první, když to bude brát ve vztahu k sérii, tak je to o chlup slabší. Jinak opět bych to zaškatulkoval do průměrných amerických rádoby stupidních komedií, které něják zvlášť nezaujmou, ale člověk se na ně vydrží dívat a ve většině případů se i pobaví. Myslím si, že u tohoto filmu hrozně záleží na věku diváka. Teenageři budou nadšeni, ti o něco starší se možná parkrát zasmějí, ovšem všichni ostatní starší diváci si snad tento snímek radši ani nepustí. Vše ostatní jako obsazení, scénář apod. se pohybuje někde mezi průměrem a nadprůměrem, ale onen humor je tak výstřední a specifický, že film bohužel (bohudík) není asi pro všechny věkové kategorie. Za mě jako diváka řadícího se do té prostřední skupiny, 50% ()

Hunys

Asi určitě jedinečný film, kterému se jen trochu vyrovná sexy párty. Na druhou stranu sexy párty má 3 díly a nechystá se asi dělat další, zatím co prcičky mají 8 a další nejspíš ještě budou. Od jedničky se nic nezměnilo. Je to podle mě stále kvalitně zrežírovaný film a dá se na to koukat. Zajímavé je asi to, že se tu opět vyskytl Noah Levenstien. Možná nejlepší postava celého filmu. I když v tomto díle nezahrál tak velkou roli. Jeho obsazení je i tak důležité. ()

LeePriest

Blbovina pro teenagery, u které se fanoušci jedničky stále můžou ještě občas zasmát přisprostlým věcem a strávit hodinu a 3/4 zábavným odreagováním. Důchodci ať se filmu vyhnou obloukem. ()

Desmi

Stifmajster v podání Seanna Williama Scotta je prostě nejlepší ze všech. Jeho sundavání Finche i všech ostatních jsem si užíval celou dobu.. Je tam tuna vtipných situací a přitom ten humor není nijak extra oplzlej.. Jediný, opravdu jediný co mě na dvojce totálně nasralo, byla scéna v majáku. Kurva, Jasone, ty hovado vygumovaný, jaktože si z toho zdrhnul...?!!! Nepochopitelnej moment. Neviděl jsem sice všechny díly, ale fakt doufám, že tu Naďu ještě přepálí..! ()

Drakersss

Kluci nám dospívají a už se nezajímají jen o sex jako tomu bylo v prvním díle...teda až na stifmajstra ten nikdy nezklamal. O něco málo slabší než první díl který bych ohodnotil čtyřmi hvězdičkami ale kvůli scéně s lesbičkami musím dát za 5 to je totiž nezapomenutelná pasáž. ()

ZetDaElO

Boli to tie časy keď sa medzi pubertálnou mládežou narodenou v 80's začali vo veľkom rozširovať stolové počítače a na strednej škole sa masovo napaľovali filmy v AVI na CD. A toto bol jeden z tých, ktorý poriadne dral CD ROMku až natoľko, že sa hlášky z neho stali nezabudnuteľné a tým pádom kultové. Zhliadnutie vo veku rodiča môže hodnotenie drasticky znížiť, ale nostalgia je sviňa. 7/10 ()

PTuranyi

Druhý film partie kamarátov zo strednej, ktorí spolu trávia prázdniny aby opäť rozohrali starú hru. Skôr ako o humor tu opäť ide o trapasy. Čo sa týka príbehu nás nečakajú žiadne prekvapenia. Charaktery sú dané a príbehové línie priehľadné, takže zostáva len nechať sa unášať vírom bláznivých nápadov scenáristu. Produkcia je dobrá, ale u hercov som si už nie taký istý či sú takí trápni alebo to tak dobre hrajú. ()

Kiedis

Bude to znít divně,ale American Pie 2 je podle mě nejlepší z celé triloogie,mě se to celkem líbilo a většinou jsem se skutečně bavil a těm,kteří tímto filmem opovrhují bych chtěl říci,ať se na to jednoduše nedívají,protože prostě s objektivního hlediska to sranda je,a ten,kdo to neumí přiznat,ať jde dřív spát :))) ()

MartyS

tenhle dil sem videl prvne ze vsech prcicek uz kdysi a pobavil jsem se dost.nejde nijak o to ze to nema hlavu ani patu ale hlavne se pobavit,a to ze se nekomu zda preplacane vtipy,tak to uz je jeho problem.Sranda musi byt dokud clovek je mlady a nebyt nejaky stary mrzout.Ti co to hodnoti spatne serii Prcicek by radsi chteli podle me komunisticky rezim,vsechno cenzurovat,ale potomv tom filmu nebylo nic smesneho :D ()