Útok pavúkov

• Česko Pavoučí teror (viac)

Vieš čo sa môže stať, keď prejdeš cez toxický odpad s exotickými pavúkmi v ruke? Ako každý správny fanúšik mrazenia v chrbte isto vieš, že ak sa pavúky dostanú do kontaktu s chemikáliou, narastú do obrovských rozmerov a začnú ničiť všetko okolo seba. Obyvatelia malého banského mestečka zistia, že nešťastnou náhodou sa vyliala chemikália do jazera a to spôsobilo, že stovky malých pavúčikov zmutovalo do obrovských rozmerov... A sú hladné. Keď sa spustí alarm je to povel pre baníckeho inžiniera, aby dal dokopy skupinu ľudí, ktorá pozostáva zo šerifovho syna Mika, jeho dcéry Ashley, paranoidného hlásateľa v rádiu Harlan Griffita a námestníka veliteľa polície Peta Willisa. Táto skupina sa stretne v boji proti krvilačným osemnohým príšerám. Dobrú chuť! (oficiálny text distribútora)

nevermore

Prvně je potřeba říct, že to v žádném případě není horor, ale komedie jak vyšitá, která navíc často paroduj klasické postupy, v komediích užívané (zrychlené vyznání se Davida Arquette). Člověk se u PAVOUČÍHO TERORU občas pousměje. 60% ()

Všivák

Brakový děj a námět. Celé je to, ale zabalené do kabátu pěkných triků. Humorné podání uprostřed solidního masakru. Přehrávající herci a slušné tempo, které nezačne nudit. Tenhle film má spád a je zábavný. ()

VanTom

Obyčejná parodická monster-hororová komedie - fáze, než všichni uvěřili v existenci přerostlých pavouků, dost trvala, nicméně následný "mayhem" v městečku a nákupním centru už docela šlapal. Těch únavných klišé se ovšem vyrojilo více, než z nich vyplývajících vtípků a narážek, čili se dá říct, že tvůrci nedokázali přiznanou nadsázku uspokojivě využít. ()

cross

Uhozených monstr-horrorů jsme už měli možnost vidět nespočet. Tvůrci tohoto filmu však evidentně nechtěli pouze přispět další pitomostí do pytle hrůz a přidali k těm nejotřepanějším klišé říznou akci, protkanou pevnou pavučinou výborných vtipků a okořeněných nadživotní dávkou nadsázky. Dokonalý příklad zábavné a dynamické variace na ohrané téma! ()

navorski

Trochu moc rodinné, trochu moc předvídatelné, trochu moc schématické, ale hlavně naprosto nerealistické - kdo kdy viděl tak velké pavouky??? ()

sedm.1

Souhlasím s tím,že jde o crossover.Bohužel,crossover tak hloupý,že mě ani trochu neoslovil a pro mě šlo o jednu velkou nudu.Jestli to měla být parodie na starší horrorové pavoučí braky,tak Pavoučí teror se sám tím brakem stal.Všeobecný názor na Pavoučí teror je:zábavná kravina,pobaví a neurazí.Já bych ho trochu poupravil,jak tento film vidím já:kravina,která nepobaví a nudí.Sorry! ()

BMAJTZ

Blbost jako necky ale pokud se to ma brat zaroven jako komedie tak je to pomerne zdarile. Ani jsem se moc nenudil a nektere hlasky taky nebyly nejhorsi. ()

The Viper

Musim říct, že v první polovině filmu se u mě jednalo o jasný horor, až pak začala ta šaškárna a komedie, což filmu celkem uškodilo. Jenže svěží a bezva David Arquette to jistil a závěrečné chvíle v dolech se mi zamlovaly. Super oddychová podívaná. ()

PALINO

Úvodná polhodinka je doslova o ničom, je tu snaha o predstavenie hlavných hrdinov a obyvateľov mestečka, aby sme mali s kým sympatizovať a aby nám bolo aspoň trochu smutno, keď to niekto z nich schytá od pavúčika. Vďaka bezduchým a miestami hlúpym dialógom sa to však vôbec nepodarilo a nedivil by som sa, ak by niekto začal fandiť pavúkom. Ešteže je väčšina scén z druhej polovice filmu akčného zamerania, ináč by sme asi pomreli nudou. ()

iXtr3m3

Uletená 50teens monster paródia s dobrým obsadením, najmä mladou Scarlett Johansson a sympaťáka zo série Scream Davida Arquetta. Horor nebrať do úvahy, je to v prvom rade komédia, triky ujdú dokonca aj na dnešnú dobu, nielen na dobu vzniku, takže pozrieť sa to dá a určite je to jeden z tých lepších monster movie za posledné roky. ()