Útok pavúkov

• Česko Pavoučí teror (viac)

Vieš čo sa môže stať, keď prejdeš cez toxický odpad s exotickými pavúkmi v ruke? Ako každý správny fanúšik mrazenia v chrbte isto vieš, že ak sa pavúky dostanú do kontaktu s chemikáliou, narastú do obrovských rozmerov a začnú ničiť všetko okolo seba. Obyvatelia malého banského mestečka zistia, že nešťastnou náhodou sa vyliala chemikália do jazera a to spôsobilo, že stovky malých pavúčikov zmutovalo do obrovských rozmerov... A sú hladné. Keď sa spustí alarm je to povel pre baníckeho inžiniera, aby dal dokopy skupinu ľudí, ktorá pozostáva zo šerifovho syna Mika, jeho dcéry Ashley, paranoidného hlásateľa v rádiu Harlan Griffita a námestníka veliteľa polície Peta Willisa. Táto skupina sa stretne v boji proti krvilačným osemnohým príšerám. Dobrú chuť! (oficiálny text distribútora)

Hopper

Nepokryte som sa bavil. Skoro presná kombinácia žánrov, ktorá ale viac ako hororom je čiernou paródiou. Skákajúci digitálni pavúci ("sakra koľko máte životov"), ktorí sú skôr na srandu ako na strach, trhlí obyvatelia mestečka a momenty, ktoré asi tak skoro nezabudnem... ()

cab

Prvotridni beckovy vytvor v parodickem horror-comedy stylu s roztomile znejicimi osminohyma potvurkama. Ve vedlejsi roli mladounka (Scarlett Johansson). 60% ()

pavlikv

Říkejte si co chete, mě se to prostě líbilo. Hororové komedie mám velmi rád a u téhle jsem se dobře bavil. Řekněte když pavouci skřehotají velmi zvlášním zbůsobem a občas dokonce zařvou jak lev prostě musim dat ****. Nejlepší scéna :souboj mezi pavoukem a a kocourem za sádrokartonovou zdí. ()

Sancty

Celkom fungujúca spomienka na zašlú slávu béčiek typu Gremlins alebo Critters. Neviem sa však zbaviť pocitu, že to mohla byť väčšia show. ()

Radim

Upoutávka na přebalu DVD slibuje skvělou a napínavou zábavu. Není to pravda. Po 10 minutách sledování vám je zcela jasný scénář filmu a veškeré napětí se zredukuje na občasné leknutí, když odněkud vyskočí pavouk. Hloupé dialogy, nevěrohodné triky, i arachnofobici se zasmějou. Jednu ze dvou hvězdiček dávám za povedené detaily anatomie pavouků. ()

Prochy38

Pavouky už dlouho nechovám, ale co musím pochválit, že se tvůrcům fakt povedli. Jinak jde o praštěnou komedii s pitomým dějem... Co víc řešit.... Snad jen kouzelná dvojice K. Wuhrer a S. Johansson dodává filmu mnoho příjemných chvilek. ()

venom14

Pohodový film na večer,u kterého jsem si parádně odpočinul.Tihle trikově vytvoření pavouci by měli jít příkladem všem pavoučím filmům! ()

chaometic

Mě teda udivilo jak ti pavouci vydávali ten lidský skřek. Zkrátka nevinná horrorová komedie s nadrovou sugescí... My o tom víme svý...... Jsou to tajné vládné programy vlády.... Ne- tak dobře jsou to pavouci z Marsu, už jste spokojenej..... ()

spiritus

Jako komedie to možná funguje celkem dobře, ale jako cokoliv jiného, v žádném případě. Je to takovej ostrej gulášek, který někdo moc přemíchal a překombinoval. ()

Cement73

Sranda velká... pripomenulo mi to detstvo, ked som na velke tarantulu ako dom pozeral v nemom úžase. Dnes už iba komedio-parodia neuveritelne rychlo beziacich a skákajúcich pavúčikov :) ()

mosnak odpad!

Když mi bejvávalo tak 13 roků,tak jsem podobné filmy miloval. Ovšem když se na to mrknu očima třicátníka... málem jsem dostal záchvat zoufalství a zmaru. Otázkou zůstává proč se točili takové filmy!? Pro to aby pobavili? mě teda určitě ne! Blbost s áčkovou herečkou Scarlett za 2%! ()

hell_boy

Neuvěřitelně zábavná kravinka, s pěknými chlypatými potvůrkami, u které jsem se nenudil ani minutku a několikrát jsem se s chutí zasmál. Jenom víc takových filmů, které si na nic nehrají a staví pouze na zábavnosti. ()

FunThomas

Velice zábavné. Nejlepší byla asi bitva o obchodní dům, kdy se armády lidí spojily a vyzbrojily křovinořezy, pilami, sekertami, sekačkami a jinými zahradními nástroji a pustily se do války s pavouky... Film berte s nadhledem...:) ()