Losangeleský policajný detektív Mason Storm (Steven Seagal) sa dostane na stopu vysokopostavených politikov spolupracujúcich s mafiou. V priebehu nočného sledovania sa mu dokonca podarí nakrútiť na video jednu ich „pracovnú“ schôdzku s mafiánskymi šéfmi. Stretnutie sa nanešťastie odohrá v šere, takže Storm nedokáže nikoho zo zúčastnených identifikovať - a navyše je odhalený... Keďže nemieni v boji proti skorumpovaným úradníkom prestať, začnú sa mocní v meste obávať, že by mohli byť odhalení taktiež. Preto poveria vražedné komando, aby policajta zneškodnilo. Ešte tej istej noci vtrhnú do Stormovho domu maskovaní muži... Jeho manželka Felicia (Bonnie Burroughs) je na mieste mŕtva, Storm je s ťažkým zranením prevezený do nemocnice. Lekári mu však nedávajú žiadnu nádej na prežitie. Zločinci si vydýchnu, keď je oficiálne oznámené, že zomrel - v skutočnosti však leží v kóme na jednej špeciálnej klinike, kam ho previezli kolegovia. Trvá dlhých sedem rokov, kým sa z nej opäť preberie... Keď sa banditi dozvedia o Stormovom „vzkriesení“, opäť poveria nájomného vraha, aby definitívne skoncoval s jeho životom... (TV Markíza)

Venkovan

Seagal jako kómapolda, jenž se po sedmi letech hlubokého spánku probudí a ihned ze svých nepřátel nadělá kretény a to prosím se všemi svými ochablými svaly. Pak se zabydlí, oholí, nají, zacvičí si, zmlátí nějaký ten strom, napíchá do sebe kdejakou léčebnou kůru a jde se na pomstu. Sakra, na tohle se dalo koukat pořád dokola. Nojo, ale to ještě nebyly hovadiny, kde obtloustlý Seagal nahání gangy asiatů skákající po stěnách a po stropech. ()

majo25

Po rokoch mi ostali v pamäti iba dve scény - vražda manželky a bratadatý Seagal v kóme. Po opätovnom pozretí sa vlastne tomu ani nedá veľmi čudovať, nič rovnako zaujímavé už tam ani nie je, čo je samozrejme škoda. Aj keď smiešny Seagalov beh (ktorý predviedol už vo svojej prvotine - Niko) sa k tomu približuje. Súbojov, aspoň zo Seagalovej strany, nie je ktovieako veľa. Zabodnutie zlomeným biliardovým tágom je však originálne. Na poriadne akčné krimi ale chýba kvalitnejší scenár. ()

otík

Steven Seagal ještě za mlada, kdy machroval a každý mu to žral. Tento film není tak násilný jako ty předešlé a zvláště závěrečné bojové scény jsou hodně odfláklé. Ale ten zarputilý výraz a přeci jen páry zlomených roukou a nohou na těch 60 % ještě stačí. ()

Deyw

Parada :) skvelej Seagal a skvely akcni sceny :) pro nas uz klasika :) ale o stupen horsi nez Seagalovo Nemilosrdna Spravedlnost. edit: 31,3,2020 - strasna kokotina..segal je smesnej a jeho workout scena je strasna fraska az sem se pokecal colou smichy..hrozny kurva.. ()

SeanLSD

Tu sa to skoro podarilo! Ale Stevena je ťažko zabiť, hoci po roku 2002 to niekto urobiť mal, pre jeho vlastné dobro a dobro jeho fanúšikov. Inak až tuctovo typický prípad filmu žánru „zabili ženu, kterou miloval jsem.“ Prídu mi trochu podivné hádky o tom, kedy nastal prepad Seagalovej kariéry, keďže inteligenčne sa kvalita jeho starých hitov a novších videofilmov až tak veľmi nelíši. Akurát my sme boli vtedy mladší, plátno ešte neovládali nastajlovaní lietajúci kung-fu mesiáši a vytunené modelky a on, ďaleko štíhlejší, vyzeral v akcií realisticky. Netreba uvažovať nad tým, prečo ho tak bezškrupulózni zločinci nezabili v kóme, ale tešiť sa z toho, akú dostanú tí zlosynovia nakladačku. Tu sa ešte Steven snaží byť aj hercom a s bradatou vizážou by s tými svojimi indiánskymi očami kľudne mohol hrať samuraja. ()

Decker

Jeden z tech prvnich Seagalovych filmu, kdy byl jeste napumpovany a v plne zbroji. Jeho pozdejsi tvorba by si z te puvodni mela brat pouze to nejlepsi, ale necekejte zazraky. Je to prostinke, naivni, jednoduche, chtelo by se rici pro poklesle, ale to uz by bylo hodne troufale ;-) Vsichni nekdy ulitneme a prilis nepremyslime, tak to ma byt, nejde stale cist petisetstrankova skripta a sledovat trihodinove existencionalni spektakly. Od toho tu mame Loba a Seagala, abysme na chvili promazali harddsik a vypnuli procesor. ()

Khumbac

1. Kdyby ho v kómatu kouřila, když tak hezky posuzovala jeho pyj - probudil by se dřív. 2.Plno skvělých nemyslitelných nesmyslů dělá dnes z diváků v podstatě blbce 3. Je až s podivem co nás kdysi bavilo ()

Playman

Určitě nejlepší Seagalův film a taky jeden z mála koukatelných, tento má ovšem jedinečný prvek, prvek lidskosti, Steevee se totiž nechová po celou stopáž jako brutální vraždící mašina. Ba naopak, je na dně, je slabý a bezmocný a postupně sledujete jak se vypracovává zpátky k té vraždící mašině. A to se mi líbí. ()

marvan

Jsem přesvědčený, že historie jednou zhodnotí 80. léta jako období největšího úpadku lidstva - ramenní vycpávky, flitry, účesy, které nerozeznáš od paruky a ženy, které do jedné vypadají jako děvky. ()

ywo666

A to aj keď vezmeme do úvahy , že je to seagalovka. Čakal som viac zlomený kostí, viac nakopaných zadkov, viac nepriateľov, lepšiu choreografiu, proste väčší nárez. ()

Monoxid

Nejsem fanynka Seagala a ta stíhačka mi fakt extrémně lezla na nervy, ale k pečení cukroví dobrý. Stačilo sledovat půlokem a při Aikido exhibici zbystřit... ()

honz odpad!

No "úžasné", např. již na začátku, když pán s culíkem ležící v posteli jezdí po nemocnici odrážeje se při tom smetákem, nebo čím... Ale k něčemu to bylo, žádný další film se S. Seagalem jsem neviděl (a doufám, že nikdy neuvidím). ()

noriaki

"Zemřeš ty bastarde!" "Jdi do prdele a umři!" Co čekat od filmu s takovými dialogy. Seagalův druhý zářez na poli kinematografie je docela netypický. Seagal tu není nepřemožitelný polobůh, kterého obdivují i záporáci, a děj připomíná klasickou kriminálku. Pochopitelně tu o zápletku zase tak moc nejde, ale protože režisér scénami s bojovým uměním šetří, nezbylo mi než ji sledovat. Vcelku není o co stát. Děj plyne nevzrušivě od bodu nezbytného pokoření do bodu zasloužené pomsty, a zajímavé jsou jen řídce roztroušené bitky. Režie i scénář jsou bolestně průměrné, a od hlavního hrdiny se nic víc než chvaty čekat nedá. I když to není tak úplně pravda. Filmovou pomocnici Stevena Seagala hraje jeho tehdejší manželka, a s trochou dobré vůle se tak dá říct, že díky přirozené chemii a dobrému vkusu mistra aikida má film alespoň nějakou nadstavbu. ()

JohnSmith

Seagal před dvaceti kily. Sice to není nic světobornýho,ale vypadá to pěkně a člověk se nenudí.A pokud mě pamět neklame,tak je to asi jedinej film,kde si Seagal užil sexu a k tomu dvakrát. ()

Danny F.

Akce v tomto filmu jsou důstojné i přes to že jde stále o to sámé jako v Seagalových ostatních filmech. Na druhou stranu oproti jeho novějších filmech je tento úžasný. 60% ()

Aven

Seagalovka z dob, kdy byl Steven ještě ve formě. Tři hvězdičky dávám i díky krásné Seagalchick a Bobbymu Sixkillerovi:) ()

lykan9

Těžko ho zabít je pro mě tím prvním nabušeným Seagalovským filmem, kde je vše, co na jeho filmech z 90´let zbožňuji. Nico byl jen slabým rozjezdem, ale tady již Steven ukazuje, co filmy s ním nabízejí. Bojové scény jsou doslova dokonalé a vždy si užívám každé křupnutí kosti, které je tak typické pro jeho skoro první tři prvotiny. Dokonce i vedlejší záporáci, kteří by měli být jen do počtu, jsou svým způsobem charismatičtí a hlavně zapamatovatelní. Těžko ho zabít je sice brak, ale nemůžu si pomoct, moc dobře se na něj kouká, a to i po letech. ()

Brain-D

Raději zavřu všechny obě oči, protože jsem chtěl dát horší hodnocení. Nemůžu. Seagal se tu s ničím vůbec nesere a když jde do akce, tak je funguje, jak dobře namazanej stroj, ale i tak je to spíše průměr. 50% ()