Velma

Animovaný seriál pro dospělé sleduje Velmu Dinkley, nedoceněnou vědátorku a členku zábavné Scoobyho party. Originální a vtipný příběh odhaluje komplikovanou minulost jedné z nejoblíbenějších amerických hrdinek slavné série o řešení strašidelných záhad. (HBO Max)

Recenzie používateľa Recenzon k tomuto seriálu (4)

Velma (2023) (S01E01) odpad!

Sice jsou 4 hodiny ráno, ale i tak se musím zeptat. Co to do prdele je? Hlavní postavy se chovají na přes držku a celkově se nechovají tak, jak je známe. Ano, uznávám, že je asi originální udělat seriál o jedné z hlavních postav a dát rating R. Zkráceně mi hlavní postavy nesedly a časté vtipy mi přišly hrozné až nucené, jako kdyby za mnou stál při sledování režisér a držel zbraň u mých podbradků a vyhrožoval mi, že pokud se nezasměju, tak mi rozstřílí prdel na cucky. Abych furt jenom nehejtil tak se mi docela líbí animace a i snad atmosféra, ale to neznamená, že to je dobrý. Tenhle díl nedostává líbíska. ()

The Candy (Wo)man (2023) (S01E02) odpad!

Snad ještě horší díl než první. Nasralo mě to, že ze všech udělali úplný dementy a nejvíc mě to přišlo u Freda. Z chytrého odvážného a důmyslného člověka udělali rozmazleného hajzla, který se snad neumí ani sám vysrat. Z řešení záhad se to dostalo na prodávání drog, takže se z Velmy stal najednou heisenberg. Taky jsem nepochopil náhle rychlou změnu u Daphne a Velmy, protože v předchozím díle se málem zabily a teď spolu randí. Jediná věc, co se mi zde líbila, je, že tam byl kocour. Žádný líbísek pro tento díl. ()

Velma Kai (2023) (S01E03) odpad!

Škoda slov psát nějakou obsáhlejší recenzi... Prostě špatný, takže Žádnej líbísek. ()

Velma Makes a List (2023) (S01E04) odpad!

Nekoukatelné... Končím v půlce seriálu, jinak mě asi přeskočí v hlavě. ()