Velma se ze všech sil snaží vyřešit záhadu matčina zmizení a spojí síly se svou bývalou nejlepší kamarádkou Daphne. Norville musí čelit svým démonům. (HBO Max)

HERGImanCZ

Tahle epizoda ukáže, jestli je seriál pro vás. Po tragickém pilotu jsem váhal, zda vůbec pokračovat. Přestože ani druhá epizoda není to pravé pro mě, vidím tu alespoň nějaký směr a vizi, jak má seriál dále vypadat. Tempo je trochu volnější (ač na detektivku stále moc zběsilé) a jednotlivé charaktery dostávají jakousi strukturu. Dějové linky jsou však až příliš zkratkovité a pořád tomu hodně věcí chybí. Doporučuji ale zhlédnout alespoň tuto druhou epizodu, než nad Velmou zlomíte hůl, protože tady už zkrátka budete vědět, na čem jste. ()

Fin_429

Ano, jsem all-in pro rovnoprávnost lgbt a jiných rasových skupin, ale pozpátku předělávat postavy, které se dávno osvědčili, prostě nesvědčí postavám, ani ději samotnému. Nic moc se zde neděje a zatímco se Norville (novodobý Shaggy) snaží vyjevit Velmě svou lásku k ní, se Velma rozhodne políbit se s (nově) asiatskou Dafné. Tohle mě osobně odradilo od dalšího sledování a raději se pustím do "The Last of Us". ()

MERKATtv

Tak seriál si aspoň udržuje kvalitu :D Epizóda je rovnaká ako tá minulá a príbeh začína byť ešte menej zaujímavý. Taktiež postavy zase ukazujú, že s postavami zo Scooby Doo série nemajú naozaj nič spoločné. Ak vás nebavili tieto dve epizódy tak asi celý zvyšok série sa bude niesť v takomto duchu. Je mi to fakt ľúto lebo na to aká to je chujovina to má naozaj veľmi dobrú animáciu. ()

Recenzon odpad!

Snad ještě horší díl než první. Nasralo mě to, že ze všech udělali úplný dementy a nejvíc mě to přišlo u Freda. Z chytrého odvážného a důmyslného člověka udělali rozmazleného hajzla, který se snad neumí ani sám vysrat. Z řešení záhad se to dostalo na prodávání drog, takže se z Velmy stal najednou heisenberg. Taky jsem nepochopil náhle rychlou změnu u Daphne a Velmy, protože v předchozím díle se málem zabily a teď spolu randí. Jediná věc, co se mi zde líbila, je, že tam byl kocour. Žádný líbísek pro tento díl. ()