The Reef: Stalked

Štyri kamarátky sa vydajú na výlet spojený s potápaním. Vo vode na nich ale číha obrovský žralok, ktorý sleduje každý ich krok. (Marceloo)

Vyhy

Cením záběry opravdového žraloka, i když je pravdou, že jakmile došlo na konfrontaci s člověkem, tak už byl znát menší rozpočet. Vše ale pak zabila hlavní hrdinka, ze které se stal takový drsňák, až ji to nešlo věřit. A vše šlo ke dnu s hláškou - Jak zabijeme žraloka? Utopíme ho... ()

Deyw

napicu gumovej zralok a tri (myslim) buchty...ten zralok hral asi lip nez buchty..davam mu 2/5 je to typek, ale zajebal se zase sam.. 😢 ()

oveckaoa

No z těch 2 žraločích žraločích hororů co jsem viděl (Great White a The Requin) ten lepší zhruba na úrovni Great White.  4 ženské si jdou zaplavat jedna se pohádá se starým a ten ji zabije po 9 měsících si jdou zase zaplavat jen místo té mrtvé je tam sestra jedné z nich  a tam jich napadne žralok. Podobně jako v ´´pokračování,, Krvavé Laguny se to snaží parazitovat na tehdy úspěšném Reefu a podobně to taky dopadlo. Je to průměrné a není co chválit  ženské jsou nesympatické jako kamarádky nevypadají a ani se tak nechovají ta černovlasá je celý film nasraná ačkoliv jí nikdo nic nedělá ta sestra zase vypadá jak kdyby sežrala celou moudrost na světě a ta hlavní tam ani neměla být jelikož prohlásí , že se nechce potápět a už v 21 minutě se potopí   navíc má trauma z vody tak, že proč tam lezla je mě záhadou. Nezachrání to ani bodycount jedna mrtvola (nepočítám tu zabitou manželem na začátku) a ani likvidace mačetou. 40 procent lepší jak The Requin (to je , ale zase snad vše)  a na úrovni Great White. ()

Aurus

2/10. První díl je nadprůměrný horor (5,5/10) ale dokázal pobavit ale pokračování je hodně špatný. Příběh je docela dost špatný, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je špatná, atmosféra tu skoro neexistuje, napětí je zde jednou za film, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok. ()

Bozvav odpad!

To bylo tak pitomé, že jsem si celou dobu přála, aby je ten chudák žraločí všehny požral a byl konec. Nelogické, bez atmosféry, nudné a bez špetky napětí, či humoru. Děsná hudba. ()

Rathalos

Bohuzial,ale tentokrat to jeden z mojich oblubenych reziserov animal hororov Andrew Traucki poriadne pos*al,tak sku*vene do*ebat celkom slubne vyvijajuci sa film,no nechapem,ze ako sa to mohlo stat,vyklula sa z toho sci-fi komedia s nelogickym chovanim postav,k tomu vsetkemu je jasne viditelne,ze tvorcovia pouzili obrazky zraloka z nejakych dokumentov,oproti jednotke je toto len rozpravka na dobru noc pre deti,radsej si pozriem este raz movie Sharknado,to bola aspon brutal sranda...:-) ()

helraiser

Tak tu máme další žraločí survival filmek, tentokrát žralok nahání čtyři kámošky co si vyrazili potápět. No tak na rovinu můžu říct, že jsem opravdu zklamán. Čekal jsem trošku jinou akci a kvalitu. Málo žraloka, málo krve, slabá atmosféra, tedy když nepočítám těch pár žraločích útoku. No tak na konec jediné co tak nějak za něco stálo tak byl výběr hlavních hrdinek, kterej se povedl a to je na žraločí survival zatraceně málo. Čekal js mnohem víc. ()

Likan7

První Útes smrti bylo fajn béčko. A v takovém případě samozřejmě někoho musí napadnout udělat úplně jiný film, jen na stejné téma a dát tomu štempl "2". Máme tu 4 kamrádky, z toho je jedna jakoby hlavní a je zatížena scénou z úvodu, která nikoho nezajímá, ale viděli jsme jí, abychom hned v úvodu pochopili kdo na 100 % přežije a kdo bude bojovat nejen se žraloky, ale i se svými démony. Žralok tu je, jeho scény jsou příšerný, a holky by měly chodit méně na bělení zubů. Zbytek netřeba komentovat. ()

Mamlas odpad!

Ještě horší než jednička, víc protivných bab s blbými kecy. Ty paní by měly dělat něco jiného než herectví, na to nemají žádné předpoklady. Nedívatelné. (1%) ()

Facerr

Jeden z těch slabších žraločích filmů sázejících spíš na to, co není vidět. Slabá hodina a půl, slabý tři hvězdy. ()

Pan.Antonin

Kariéra režiséra Trauckého se točí v jakémsi kruhu. Black Water - Reef - Jungle - Black Water 2- Reef 2. Ale dost by mne překvapilo kdyby natočil i pokračování Found Footage Jungle. Podobně jako u krokodýlího filmu i dvojka Útesu není pokračování v pravém slova smyslu, jen film na stejné téma. A nabízí téměř totéž. A i tenhle snímek se mi líbil. Hezké podvodní i výškové záběry, uvěřitelný vzhled žraloka, povedené herecké výkony, hudební doprovod a i vybudované napětí. Je pravda, že film nenabízí nic originálního (Traucki doslova natočil počtvrté to samé, jen pravidelně střídá krokouše s parybou), neustálé flashbacky na vraždu se mi moc nelíbily, v konkurenci prvního filmu a Mělčin to nestíhá a žralok je tentokrát neskutečný žabař (možná i proto v popisku filmu chybí horor). Hodnotím mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Je možné, že přítomnost té čtvrté ovlivnilo nízké očekávání, které jsem od filmu měl. ()

Chicharron odpad!

Další variace na téma Čelisti...dokonce se tam mihne hudební doprovod nápadně připomínající hudbu z mnohem slavnějšího bijáku....tentokrát je to se 4 slépkama na kajacích... Škoda, že si nepřečetly příručku správného vodáka - "Drž hubu a pádluj!" - mohlo jich přežít víc... ()

Nellaron

Mne sa pokračovanie páčilo viac, ako prvý diel. Traumatické stavy a psychologický rozklad postáv boli zachované ako v jednotke, ale naviac pribudli o triedu lepšie efekty. Menej roztrasenej kamery a viac žraloka, ktorý vyzeral reálne. Jeden z prvých záberov, kedy sa žralok objaví pri kajaku, bol tak uveriteľný, že ma prešiel mráz po chrbte. Keby sa mi to stalo naozaj, poseriem sa. Čo mi na filme vadilo bolo, že každú minútu sa každý každého pýtal: “Are you OK?” Po polhodine filmu mi to liezlo na nervy. ()