Sestry Samantha a Tara Carpenterové a dvojčatá Chad a Mindy prežili vyčíňanie tajomného vraha ukrytého pod maskou ducha v mestečku Woodsboro. V snahe zabudnúť na tieto tragické udalosti sa všetci štyria presťahujú do New Yorku, aby tam začali nový život. Netrvá to ale dlho, a objaví sa nový, ešte brutálnejší zabijak v maske Ghostface a ich životy sú opäť v ohrození. (Forum Film SK)

SAINTS

Vreskot 6 má všetko, na čo sú fanúšikovia série zvyknutí, a pridáva k tomu ešte čosi navyše. Nechýba humor, ktorý často búra štvrtú stenu, podozrievanie všetkých postáv okrem skutočného vraha ani zázračné zmrtvýchvstanie po dvadsiatich bodných ranách. Ide o jedno zo základných pravidiel- o tom, že je niekto skutočne mrtvy, sa presvedčíš jedine strelou  do hlavy. Vreskot 6 je zatiaľ jedným z najlepších filmov série. ()

Mamlas

Šestá kopie nepřináší v souladu s očekáváním nic. Z dvouhodinové brutálně převalené stopáže se tak hodinu a půl vyžvatlává o blbostech parta nesympatických pitomců. Ve zbytku času se ty postavy klasicky chovají jako idioti a také se účastní nudných, notoricky ohraných popichovaček s nulovou invencí a nulovou zajímavostí. Debilní závěr se pak k úrovni tohoto díla výborně hodil a hezky ho zaobalil do kabátku z nefalšovaných hovínek. (14%) ()

Locksley odpad!

Úplně běžnou výbavou bytu je pětimetrovej hliníkovej žebřík! V jaký místnosti ho ten udata asi měl?! Do toho dialogy a chování jako pro pubertální kokůtky! ()

MartinTerran

Zase znovu a zase trochu jinak. Vidíme tu staré známe (jen ti co přežili samozřejmě) a samozřejmě i nové tváře. Příběh je klasický a jako vždy můžete tipovat, kdo že bude dnes Vrahoun. Zábavné je to furt o tom žádná, ale tento díl o dost lepší než 5. Největší výtku mám že v tomto díle jsou "nesmrtelní" nejen vrahouni, ale komplet všichni - asi ta rovnoprávnost došla i do hororu. Přesunutí do velkoměsta mi vůbec nevadilo. Hodnocení: 73/100. ()

kubas369

7,5/10. Tak nevím jak moc je šílené začínat nějakou sérii posledním dílem, ale co už. Je to zábavné, správně krvavé a poťouchle meta. Takže pro mě jako dělané. ()

Scarecrow7

Na Scream VI jsem samozřejmě musel co nejdříve do kina. Co se slasherů týče, tak jsem velmi nenáročný člověk a hlavně se soustředím na gore a provedení vraždy. V tom nový Scream rozhodně nabral nový dech, vraždy jsou nekompromisní a tak to má být. Osobně jsem si myslel, že mám svůj nový nejoblíbenější kill, když se na jedné postavě vyřádili ne jeden, ale rovnou dva a vypadalo to super, synchronizovaně. Ale v tomto díle člověk přežil opravdu všechno, až to někdy bylo pomalu nepříjemný. Člověk si i pomalu říkal, zda se nevrátí do hry i ten rozpůlený týpek. Hra "uhádni vraha" je opět zábavná a je to něco, co člověka udrží u obrazovky. Díl jako takový mohu doporučit, je to víceméně další pětka.  Budu pevně doufat v další díl, protože bych rád viděl smrt jedné postavy, která po jednom nejmenovaném seriálu otravuje doslova v každém koutu internetu :) ()

Sebule

Hodně fajn pokračování. Film si hodně hraje s odkazy, hodně odkazuje na starší díly, hraje si s pravidly slasheru nebo rovnou celých frančíz. Skvělý úvod a celý film je docela svižný. Plno pěkných zářezů, krev a ani násilí vůbec nechybí ba naopak je tam toho dost. Hrdinové jsou z minulého dílů a přidává postavy, které nejsou nějak extra zajímavé. Musím říct, že tam bylo hodně pěkných záběrů, skvělá hudba a je tam i napětí. Film rozhodně nezklamal a dostal jsem, co jsem čekal. Hodnocení: 7,5/10 ()

Skrivan

Šestý Vřískot je důstojným pokračovatelem předchozího dílu i celé série. Je to napínavé, brutální, správně sebeironické. Ani na chvíli jsem se nenudil a sledování jsem si opravdu užil, film má podle mě ale dva zásadní nedostatky, přičemž oba pro mě mají hodnotu jedné hvězdičky. Tím prvním je opravdu velké množství nelogičností, tím druhým je (spoiler), že postavy - nejen hlavní, ale i ty vedlejší! - jsou snad ještě nesmrtelnější než SG-1, a to i přesto, že se nám neustále omílá, že ve franšíze není žádná z postav v bezpečí a zabit může být kdokoliv. No, zřejmě nemůže, protože s rozpáraným břichem vám stačí chvilku si poležet a pak jste zase úplně v pohodě. Velká škoda. Velká. ()

Dixieboy

Jako fanouškovi celé Vřískací série mi srdce zaplesalo při vstupu do svatyně... to byl úlet vidět všechny artefakty z předchozích dílů... jen jednu věc nechápu ... proč se nikde nikdy nezmíní Tatum. Její jméno padlo ve dvojce, ze čtyřky byla vystřižena scéna, ve které o ní Dewey mluví a v pětce se objevila její urna. No... každopádně, velmi kvalitní pokračování. Musím ocenit velmi originální začátek, který šel proti všem pravidlům série. Ghostface jsem odhadl velmi brzy a Courteney! Dokud je tam Courteney, tak jsem šťastný. Spousta nelogičností, hlavně když hlavní postavy absolutně neřeší svá nelehká zranění... dají mu jednu ránu a zdrhají a tu masku nikdo nikdy nesundá atd... to mi celkem zvedá obočí, ale ve výsledku velmi dobré pokračování, které dovršuje celou sérii a dělá z ní po čertech kvalitní frančízu. ()

heavy66

Nadchnul mě úvodní telefonát se Samarou Weaving, a když se Ghost Face demaskoval byl jsem hodně natěšený, jak to bude dál. Dál to bylo maličko slabší, místy až příliš dialogů, ale celkově spokojenost. Jen obličej Courteney Cox vypadá o dost děsivěji než maska Ghost Face! Melissa má obličej v naprostém pořádku, ale zase nevypadá na dceru bílého Američana! ()

HanzoBureshi

„Do you like scary movies?“ Sakra, já tuhle otázku naprosto žeru, stejně jako tuhle celou scream franšízu. Scream VI okamžitě zasluhuje druhé místo, hned za prvním filmem. Pravidla se změnila a já s tím naprosto souhlasím, protože viděl pošesté to stejné by nebylo už tak dobré. Nová lokace jménem New York, nový styl Ghostface alias brokovnice. Je to příjemná změna, ale samozřejmě nechci žádnou motorovku, ta brokovnice byla akorát. Trailer jsem si prvně pustil až po shlédnutí snímku a udělal jsem opravdu jen dobře. Úvod ohledně rande bylo asi možná nejlepší z celé ságy. Předání velkého prostoru mladým hrdinům je rozhodně dobrá věc a ta Core four parta mě opravdu bavila ještě více, než minule. Melissa s Jennou klasicky uchvátili jako minulý rok. Nové postavy mi přišli též úplně v pohodě. Ghostface byl zde vskutku legendární a plný adrenalinu, protože takhle hbitého a rychlého jsem ho snad ještě neviděl. Když byla slyšet ona hudba z prvního dílu, ihned se dostavila nostalgie, dokonce tu byli připomenuti všichni zabijáci z celé franšízy. Ještě to v hlavě vstřebávám a urovnávám, ale tuto sérii naprosto zbožňuji a možná to má vliv i na můj pozitivní názor a také mé pozitivní hodnocení. Dobrá práce! Ano, je tu i pár nesmyslů a trapností, ale tohle vřískot vždycky byl, parodie sama na sebe. Já jsem spokojen. Mé hodnocení: 8/10 ()

Kebabkony

Nový Vřískot dopadl lépe než jsem čekal a to jenom dokazuje, že slasher žánr furt není mrtvej. Teda pokud vynecháme tu kopu hnoje jménem Halloween končí, který byl v kinech minulý rok. Opět jak je zvykem, si film dělá srandu z klišé věcí v hororech a vlastně si dělá prdel i sám ze sebe. Líbilo se mi jak krásně film propojuje předchozí díly a ke konci to krásně zapadá do sebe. Gore je tu fakt velký a nějaký vraždy jsou prostě nechutně úžasný. Ve finále to je nadprůměrný horor, který až na slabší finále zabaví na jeden večer. 7,5/10 ()

jokino odpad!

Úprimne povedané, nikdy som nebol zástancom tejto série. Pre mňa sú to čisto priemerné snímky, z ktorých boli možno "zaujímavejšie" (ak sa to tak dá nazvať ?) prvé 1-2, max. 3 a šmitec. Prakticky neustále sa opakujúci dej a stále dookola to isté. Akurát sem-tam obmena hercov. Toto bolo celé mdlé, nezáživné, nezaujímavé a na množstvo bodných rán + straty krvi u obetí, no niektoré boli ešte aj potom schopné celkom slušného pohybu.. Už by mohli sériu ukončiť a dať k ľadu. Pre mňa teda škoda času. ()

DonBraso

Jako u předešlého dílu, je i šestý zářez prostě koukatelný slasher, který baví, ale zároveň si budete ťukat na čelo. Vše je vlastně při starém a bohužel i ústřední dvojka, která mě nebavila už v minulém a teďka ještě víc. Jenna Ortega přehrává a Samara Weaving je tam jen na začátku a to je si myslím velká škoda. Vřískot má tu moc, že kromě klasického slasheru je i lehkou krimi, protože celou dobu odhadujete kdo může být Ghostface. Tenhle styl Vřískotu sedí a bude sedět pořád. Je tu i docela dost akce a metro bylo rozhodně nejlepší. Nůž tu jede na plné obrátky až toho je zbytečně moc a konec je hodně debilní, protože přežije najednou plno postav, který byly snad rozřezány na desetkrát. Tohle si tvůrci vážně mohli odpustit.70% ()

jim_clark65

Bol som úprimne zvedavý, ako sa autorom podarí vydojiť z tohto konceptu ďalší diel a musím napísať, že som ostal zo začiatku milo prekvapený. Úvod dokázal navodiť pocit niečoho nového a viac originálneho, najmä, čo sa týka konceptu, ktorý nazvem „Columbo-štýl“ tj (SPOILER) vrah sa hneď odhalil. Ak by sa celý film niesol v niečom podobnom a naozaj nám ponúkol niečo viac unikátne, moje hodnotenie by bolo určite na inej úrovni ale na moje nešťastie sa tvorcovia uchýlili k obyčajnej recyklácií do istej miery príbehu z druhého dielu, najmä, čo sa týka rozuzlenia zápletky a odhalenia vraha. Začiatok vyzeral naozaj sľubne, lenže sa im ho podarilo „zabiť“ už prvotným odhalením dôvodu, prečo daný „ghostface“ vraždil = chceli dokončiť ritchieho „film“ z predošlého dielu, čo sa mi zdalo pomaly viac patetické a stupídne, ako samotný dôvod Ritchieho. Myslel som si, že sa z toho najhoršieho poučia ale nie, oni tú sprostosť z jalového konca predošlého dielu spomenú hneď na začiatku ďalšieho filmu, ako dôvod pre ďalších vrahov, tým pádom to pôsobí, akoby prerazili dno ešte hlbšie. Vtedy som si myslel, že to je jedna z tých horších vecí hneď na začiatku filmu, naivne som sa nechal viesť a dúfal som, že sa to zlepší, opak bol bohužiaľ pravdou – to čo ma čakalo na konci bolo už naozaj otrasné. Réžia bola znova dobrým znakom (podobne, ako pri predošlom filme) a taktiež veľké a výrazné plus bolo, že sa poučili z predošlého dielu aspoň, čo sa týka priebehu a plynulosti deja, nebola v tom až taká veľká a roztiahnutá „vata“, išlo sa takmer „z akcie do akcie“ = to oceňujem (1/5). Scenár bol znova otrasný, herci detto, taktiež aj „ghostface“ pôsobil, akoby ho zobrali z minulého dielu, kde už bol spravený viac brutálnym a povedali mu, aby namiesto 5 bodných rán – zasadil aspoň 5-krát toľko a to tým najviac groteskným spôsobom. Snažili sa zase zvýšiť latku a aj tento krát urobiť z „ghostfaca“ ešte väčšieho „mäsiara“, ako minule ale skôr to pôsobilo veľmi divne až „prepálene“. Môžu to gradovať koľko chcú, pôsobí to bohužiaľ čoraz viac groteskne a tým sa dostávam k problému „numero uno“ týchto nových Vreskotov = pôsobia čoraz viac, ako Scary movies a nie, ako Vreskoty. Postavy sú otravné, nemajú ani za mak charizmy pôvodných „legacy“ charakterov, scenár sa snaží byť až príliš „meta“, vo svojej podstate recyklujú pôvodné filmy s horšími postavami, scenárom a len amplifikujú vraždy s už pomaly úplne „divým ghostfaceom“ len kvôli tomu, že ničím iným asi nevedia zaujať. „cORe FoUr“ je „cringe“ a neuveriteľná facka pôvodným „legacy“ charakterom, ktorí sa nepotrebovali nazývať „troma mušketiermi“ ale v dnešnej dobe sa musíme s takýmto niečím uspokojiť lebo to znie „cool“. Miestami som začal fandiť „ghostfaceovi“ aby ich tam všetkých konečne vyzabíjal a to aj niečo vypovedá o tom, ako sú dané postavy napísané a hlavne zahrané. Barrera sa môže aj roztrhnúť vo dve, z nej herečka nikdy nebude, Ortega sa snaží o nejaký herecký výkon ale taktiež to nepôsobí nejak dva krát vábne, skôr znela veľmi otravne, ako také piskľavé malé decko. Chad je ako taká stupídna, primitívna postava, ktorá nemá ďaleko od toho suseda, s ktorým sa tajne stretávala Sam (Barrera). „Gender/race-swappnutá“ verzia Randyho (podobne, ako v predošlom filme) pôsobí veľmi otravne a je tam akoby len tak „do počtu“. Kirby z Vreskotu 4 pôsobí neuveriteľne plocho a Panettiere tomu tiež nejak nepomohla, pretože jej herecký prejav pôsobí dosť odovzdane, taktiež vyzerá podobne otrasne „splastikovaná“ ako Courtney Cox, ktorá je v tomto filme zdá sa taktiež len kvôli peniazom. Jej Gale je raz veľmi dobrá reportérka a druhý krát (SPOILER) nevie prísť na to, že detektív (Mulroney) je otcom Ritchieho = na čo mala prísť aj samotná Kirby, ktorá robila pre FBI. Mulroney je podľa mňa definitívny adept na Zlatú malinu, pretože to, čo predvádzal počas filmu bolo fakt, ako z nejakého filmu od Tommyho Wiseaua. Na konci filmu som mal naozaj pocit, akoby sa Barrera, Mulroney a Panettiere predbiehajú v tom, kto bude horší herec = nakoniec to definitívne vyhral Mulroney ale Barrera mu bola veľmi blízko, bol to takmer tzv. „foto-finiš“. Počas filmu som zistil, že sa nesmejem s filmom ale skôr na ňom, napríklad scéna s preliezaním na rebríku nepôsobila vôbec napínavo ale veľmi groteskne, potom, ako „ghostface“ zobral rebrík a začal s ním triasť, čo spôsobilo pád danej „do počtu postavy“ - vyvolalo to vo mne morbídny pocit paródie, čiže som sa jednoducho začal na tom smiať. Spomínaná „vyhypovaná“ scéna v metre (ukázaná už v trailery) pôsobila veľmi naťahovane a postupne stratila napätie, celkovo táto scéna a scéna v obchode nepôsobila atmosférou nijak oslnivo. Napríklad scéna v dvojke, kedy je Sidney spolu s kamarátkou uväznená v aute a na prednom sedadle za volantom sedí „ghostface“, ktorý omdlel ale divák a ani Sidney nevie, či to len nehrá = to bolo napätie, nič také som zatiaľ nezažil ani v jednom z nových Vreskotov. Ďalšou vecou, z ktorej sa nepoučili boli tie stupídne vidiny Billyho, ktoré znova videla jeho „vymyslená“ dcéra Sam = jej postava nedáva zmysel: časovo to hapruje ale hlavne to nesedí vzhľadom na charaktery, prečo by Billy podviedol Sidney, keď celá jeho premisa, kvôli čomu zabíja, visí na tom, že jeho otec podviedol svoju ženu (billyho mamu) s mamou Sidney?? A nie, odpoveďou nie je, že „Billy bol pokrytec a chcel len zabíjať“ – to je dosť patetické a jednoduché vysvetlenie toho, prečo chcú naschvál a úplne nelogicky spojiť „legacy“ postavu s niekým z nového ansámblu. Nehovoriac ešte o tom, ako je Sam (Barrera) úplne divná a v podstate glorifikovaná psycho-postava, namiesto traumatického zážitku si presne pamätá koľkokrát bodla Ritchieho a ešte pochybuje o tom, či sa jej to páčilo. Nech sa tvorcovia nečudujú, prečo sa jej, ako postave nedá fandiť, keď by ju človek najradšej videl umrieť hneď medzi prvými, jednak kvôli tomu, ako je to zle napísaná postava a druhá vec, ako je hraná. Taktiež sa divím, žeby Sam takéto niečo mohlo vždy prejsť, však ona sa nebránila, ona doslova „vraždila svojich vrahov“ = celé je to postavené na hlavu a film sa to snaží nejak „glorifikovať“, ako ona je ten „dobrý psychopat“, však to je už naozaj smiešne a moje prirovnanie týchto nových Vreskotov ku Scream movies naberá stále viditeľnejšie obrysy. Tretie dejstvo, ktoré zo začiatku pôsobí, ako nejaká variácia na diel Scooby-Doo je zas a znova tou najslabšou časťou filmu. Novým tvorcom sa naozaj nedarí robiť zakončenia. V predošlom diely sme mali úplne stupídne vysvetlenie a jedným z vrahov bola jedna z najviac očividných postáv, plus tá druhá – nedávala dva krát zmysel, teraz nám tvorcovia naservírovali recykláciu druhého Vreskotu, čo pôsobilo naozaj lacno a hlúpo, ku koncu sa to už kompletne zvrhlo na grotesku. Zjavne si mohli dať čas a námahu vymyslieť niečo lepšie, pretože potenciál bol jednoznačne viditeľný (začiatok filmu) ale namiesto toho niečo „naškrabali“ + recyklovali záver dvojky (ktorý sa taktiež odohráva v divadle) aby nasýtili aktuálny trh = nech im „nevychladne“. Presne preto je už odsúhlasená trojka, ktorú si zjavne pozriem len z čírej zvedavosti, či sa im na tretí krát podarilo poučiť sa, pretože potenciál tam zjavne je, len nie je naplno využitý. Suma sumárum: nové Vreskoty sa snažia zapôsobiť väčším krviprelievaním ale všetko ostatné je veľmi jalové, ako postavy, tak scenár, napätie takmer absentuje, ale natočené to je pekne, po technickej stránke to určite nie je zlý slasher, ale dobrý Vreskot to určite nie je. Taktiež, to s tým neustálym a už definitívne stupídnym scenáristickým brnením si mohli odpustiť alebo to trocha stlmiť a nechať aspoň niekoho zomrieť. Osobne som sa tešil, že už aspoň niekoho nechali umrieť ale potom ma sklamali a nechali ich pomaly všetkých prežiť, resp. okrem vrahov prežili „všetci“ v poslednom dejstve, dúfam, že s tým v trojke konečne niečo urobia. () (menej) (viac)

xxmurphyxx

Za všetkým zlým hľadaj belochov. Bum. Spoiler. A teraz si to choďte pozrieť. Nikdy som úprimne nechápal ten takmer kultový status tejto detskej naháňačky na kokotka v maske proti bande vylízaných pablbov, ktorým musí každý normálny človek želať obzvlášť krutú a pomalú smrť a nič na tom nezmení ani tento najnovší počin, potácajúci sa niekde medzi odpadom a jednom hviezdou. Jednotka bola aspoň ako tak originálna a mierená aj na starších, ale každý ďalší diel to viac posúval smerom k teen slasheru, až to skončilo pri kinder slashery vhodnom na nedeľné odpoludnie pre celú rodinu. Od vtedy séria ušla slušne dlhú štreku a vydojilo sa z nej, čo sa dalo a ešte niečo naviac. Každý ďalší diel je už len v podstate tá istá chujovina s tým istým vzorcom, akurát pičus v maske je vždy iný. Takže ako inak tu máme bandu buzerantov ( doslova ) rôznej farby pleti a pohlavia s intelektom izbovej kvetiny, ktorým ide po krku parta mamrdov v maskách, ktorých identitu nie je zas tak ťažké odhadnúť. Jedna, dve ako tak fajn scény sa tu nájdu, ale to je na dve hodiny kolotoča fuck logic kokotín žalostne málo. Navyše už ma naozaj začína srať ten istý selekčný vzorec v každom druhom filme z niggerwoodu. To už ozaj musí byť každá partička v zostavení uvedomelý černoch, intelektuálna biela bitch mokrá z uvedomelého černoška, dve lezby, najlepšie čierna a šikmooká a samozrejme musíme mať aj záporné postave, rezervované výhradne bielym privilegovaným plantážnikom. Už sa ozaj choďte pojebať s týmto obohratým stereotypom. Nie len že to nudí a nasiera, ale vďaka tomu už človek v podobných filmoch vie, kto je kto. Mimo ultra kokotského výberu sa tu nezabúda na romantiku, priteplený pop a ultra cool hlášky, jednoducho všetko, čo dnešný kinder slasher potrebuje. Ale aby som len nepičoval, sem tam tu aj niekto chytí dýku do gebule alebo inej časti tela, čo ale nič nemení na tom, že osobne som sa tu viac nasmial ako vystrašil. Už sa neviem dočkať s akou homo kokotinou prídu na budúce. Chvála Bohu, že už aspoň plastová Monika s botoxovou hubou a vyžehlením čelom to má za sebou a nebude strašiť v ďalšom diely. ()

blondboss

Klasická šablóna po šiesty krát a opäť raz nič výnimočné. Po pravde, pri tomto slasheri sa už nič ani vymyslieť nedá a jediné, čo ako tak poteší, je ten pocit, že tvorcovia si z vlastného výtvoru robia neskutočnú srandu a neberú sa vôbec vážne. Ak niekde zistím, že to tak nie je, okamžite celú túto sériu dávam do odpadu. Poteší Jenna Ortega, ale inak nič nové pod slnkom. 55 % ()

blazma

Pro mě velké překvapení. Od posledního dílu jsem si nic nesliboval a do kina jsem si na toto zašel, jen abych se pobavil a já se nejenom pobavil, ale opravdu jsem se i bavil. Přímé pokračování posledního dílu, opět se objevují staré tváře a najednou k zápletce, která je pořád stejná přidávají i nové zvraty, které to pro mě příjemně okořenili a bylo tam i pár překvapivých zvratů. Pro mě asi nejlepší Vřískot film. ()

AndrewNewman

Vo finále sa to opäť celé posralo. Chcel by som, aby sa to opäť vrátilo k finále prvej časti, ktoré jednoznačne prekvapilo snáď každého. Ale bolo to fajn, vraždy sú opäť masakrálne, dialógy sa na horor dajú zniesť a dokonca ma prekvapil aj nejaký ten zvrat. Ale od najkvalitnejšieho prvého dielu to má ďaleko, hlavne čo sa týka finálneho vyústenia, tam na tom mali scenáristi viac popracovať. ()

Sedmý Vřískot vítá staré známé

Sedmý Vřískot vítá staré známé

12.03.2024

Kolem vřískající série bylo v nedávných měsících poměrně velké rušno. Poslední Vřískot 6, jenž měl premiéru zhruba před rokem, v kinech vydělal slušné peníze, stejně jako jeho předchůdce pátý díl,… (viac)

Sedmý Vřískot přišel o hlavní hvězdu

Sedmý Vřískot přišel o hlavní hvězdu

22.11.2023

Zajetá a komerčně úspěšná hororová série je ve velkých problémech. Třiatřicetiletá herečka Melissa Barrera, hvězda posledních dvou dílů populární hororové řady Vřískot, totiž dostala vyhazov z… (viac)

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

03.08.2023

Oblíbená hororová řada opět mění tvůrčí tým. Poté, co otěže nad sérií původních čtyř filmů z let 1996 až 2011 v režii legendárního Wese Cravena v roce 2022 převzalo režijní duo Matt Bettinelli-Olpin… (viac)

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy