Kto prežije

(relácia)
  • Česko Kdo přežije (viac)
Rozhovor 2
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2000

Réžia:

Don Roy King

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Amber Mariano, Richard Hatch, Judd Nelson, Kimmi Kappenberg, Rudy Boesch, Jenna Lewis, Sugar Kiper, Jenna Morasca, Jerri Manthey (viac)

Série(46)

Survivor je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Hovado k tomuto seriálu (3)

Kto prežije (2000)

Nejlepší show na světě... I když první řady byly to nejlepší za těch mnoho sérií, ale pokaždé na jaře a na podzim znovu hltám nové díly a rád sleduju, co jsou Amíci schopní udělat pro jeden megáč doláčů. :) ()

Afrika (2001) (S03)

Dle mého názoru,tady Afrika opravdu ukázala,kdo přežije,tady byli podmínky k nežití.Zkuste si doma 39 dní jíst kukuřišnou kaši.Přece jenom v Austrálii měli rejži ta se dá,ale hnusné žluté cosi a ještě se po večerech bojíte,aby nějaká šílená kočička,která má chuť na maso,nepřeskočila ohradu a pak ještě ve 45 stuňových vedrech hrát a soutěžit?A ještě vám naservírují krev?Pardon,ale tohle je Kdo,přežije.Tohle nám ukázola pravej smysl téhle hry. ()

Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (S35)

Naprosto skvělá sezóna, která měla několik zajímavých osobností a hráčů. Alele na konci před finále tvrdě narazila, když produkce dělala všechno možné, aby zvítězila jedna konkrétní osoba. To opravdu zkazilo hodně dojem z jinak dobré řady. Na konci mě to fakt znechutilo. ()