Kto prežije - Perlové ostrovy

Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2003

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Jon Dalton, Rupert Boneham

Máme tu již 7. sérii amerického pořadu Survivor, která je považována za jednu z nejtvrdších v historii soutěže. Hráči se mezi sebou utkají na ostrovech v Perlovém souostroví a zjišťují, že hra začíná už na lodi na cestě k místu, kde by normálně začali. Dalším nepříjemným zjištěním bylo, že musejí pokračovat v tom, co mají právě na sobě. Poperou se s těmito a mnohými dalšími problémy nebo budou zažívat trable? (Attta)

giovanni3

Jedna z nejlepších a nejzajímavějších sérií vůbec s hromadou individualit a zvratů. Zde ani nelze napsat něco bližšího, aby člověk neprozradil nějakou perlu. V vítězem/vítězkou spokojen vůbec nejsem bylo tam x hráčů/hráček co by si to zasloužily víc a co ji/jemu pomohly k výhře víc jak on/ona sám/sama... Každopádně Johniho představení bylo úžasné a právem je jednou z top hvězd vůbec. Nejvíce jsem přál Rupertovi, který byl ve všem vynikající a pak Andrewuovu. Dávím 4z5 jen proto, že tomuto seriálu nedám 5z5 snad nikdy již z principu. ()

Hismael

Aliance se díky podrazům mění ze dne na den a prakticky každé hlasování skončí pro soutěžící překvapením. Souboje většinou neprobíhají na nějakých drahých velkých konstrukcích a ten nejdůležitější je nejprostší. Svůj účel ale splní dobře všechny. Silní hráči mají okamžitě terč na zádech a ti nenápadní slabší různě dlouho proplouvají, ani neví jak. V určité fázi může přijít otázka, jestli si vůbec někdo zaslouží vyhrát. ()

pan Hnědý

Nejoblíbenější a nejzajímavější série. Výborné zvraty, překvapení a napětí. Zajímavé sledovat charakter postavy Ruperta, a mého favorita Andrewa. Průměrný konec (díky nezajímavé finálové dvojici). Pátou hvězdičku bych dal za předpokladu, kdybych se SURVIVORU zúčastnil já osobně s Megan Fox :) ()

Tom Riddle

Může obsahovat spoilery: Po šesti sezónách Survivor vůbec poprvé opustil téma místního folklóru a založil celou sérii na pirátském stylu. Osvěžující změna potěšila, k tomu přibylo několik dalších premiér (kmen odpadlíků...) a některé z nejdrsnějších strategií historie soutěže. Vítěz: 5* - faktor nečekaného vítěze potěší vždycky, pokud si to onen člověk aspoň trochu zaslouží. Tady si to zasloužil hodně, a tak to těší o to víc. Účinná strategie, zábavná osobnost, co víc si přát. Top 20: Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton. Oblíbenci: Christa Hastie, Darrah Johnson, Rupert Boneham ()

Larushka

Taky výborná série. Mým favoritem byl kmen Drakeů, už kvůli borci Rupertovi. Malý Jon byl hroznej, ale bez něj by to asi byla nuda. Jsem ráda, že jsem mu na špek neskočila a celou dobu mi bylo jasný, že si tu historku vymyslel. Osten byl hrozná herečka, a pro takové v Survivoru místo není, tak je fajn že vypadnul. Andrew byl sympatickej. Bylo by zajímavé, kdyby byl s Rupertem od začátku v jednom kmeni. Nej hláška z Perlových ostrovů - Jon: "V All Stars by mohl umřít můj děda." :) S vítězem nemám problém, kdyby vyhrál vyděděnec, tak bych problém měla. ()

• Jedná se o jedinou sérii, kdy individuální imunita nebyla ve formě náhrdelníku. Místo něj vítěz vždy obdržel pirátskou šavli s pouzdrem. (Hidan)
  • Jedná se o první sérii, ve které dobrovolně odešel jeden z trosečníků. (LEGACY)