Kto prežije - Heroes vs. Healers vs. Hustlers

Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2017

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Chrissy Hofbeck

Reality show Kdo přežije přináší už 35. sérii a vrací se znovu na Fidži. Tentokrát show nabízí 18 nových trosečníků, kteří jsou rozděleni do tří kmenů podle povolání - na hrdiny, léčitele a pracanty. Kdo z trosečníků a z jakého kmene přelstí, přehraje, přežije všechny ostatní a získá výhru milion dolarů? (Zix.)

ledzepfan

No hele.. Já sice všechny ty výtky chápu, ale když já té postavě celou dobu fakt fandil :D .. Asi už si dávno nedělám iluze o tom, že by do dění nezasahovala produkce, takže to všechno beru více s nadhledem.. Navíc je evidentní, že produkční popostrkování zdaleka není všemocné a v několika posledních řadách jsme tak viděli, že i protěžovaní hráči stejně vypadli. Tentokrát se to všechno rozjíždělo hodně pomalu, ale v cca poslední třetině už přežívali jen solidní hráči a cílová rovinka tak byla docela ostrej a výživnej boj.. Skryté imunity a výhody už beru prostě jako součást toho jak dnes survivor funguje a že se s touhle proměnnou i za několik sezón ještě někteří hráči nenaučili počítat a efektivně pracovat, to beru jako čistě jejich mínus. Finálová trojka byla výjmečně silná a i outsider byl hráčem silnějším než leckterý vítěz předchozích let.. Jsem rád, že to pro jednou dopadlo jak jsem fandil.. ()

JJ.Gibson

Ze začátku trochu pomalejší rozjezd a ani ničím zvlášť zajímavé postavy. Nicméně v průběhu série, díky četným zvratům a velmi dobře hraným imunitám se na to začalo dívat o něco lépe. Spoilery: Nakonec jsem fandil veteránovi Benovi, který až extrémně dobře nacházel imunity a tím se zachránil, když všichni stáli proti. Člověk prostě rád fandí outsiderům. Nejodpudivější postava byla pro mě Ryan. Čtyřiceti kilový i s postelí vážící nekňuba, který se do finálové trojku dostal opravdu divnou shodou náhod, jeho hra byla hrozná! Především, když neměl kudykam a začal dolézat za Doktorem Mikem, na kterého předtím kašlal, tak zoufalá byla jeho hra.Gratuluji Chrissy, za to že se dostala až nakonec, ale bohužel za ní nestál tak dobrý příběh a to rozhodlo. Jinak teda musím, říci, že taktéž cítím, jako ostatní zde, že tlačenka Bena do finále, byla až moc velká... ()

Havaj8

Tak tahle série 3H byla slabá už jenom z castu, i když se spousta hráčů snažilo ukázat jaký to jsou mistři taktiky, tak si to nalhávali i sobě viz. doc. Mike nebo Ryan. Pár hráčů s potenciálem, ale ne tak srovnáno v hlavě, Alan, Joe, Cole, Lauren. A finálová dvojka, která si to zasloužila Chrisy a Ben. Zbytek si tam šel jenom pro zážitek. Už jenom na základě toho, kolik tajemství nebyli schopni udržet. Natož i využít. Věřím tomu, že kdyby se ten jeden dotyčnej neodvážil udělat krok, tak bude opravdu ta vysněná sedmička a kdoví co pak dál. A to nemá nikdo rád. Takhle to týpek nastartoval a ze dna musel bojovat, otázka je jak moc mu k tomu produkce pomohla. Minimálně tím posledním novým zvratem opravdu dost. Na druhý straně byla dobrá sociální hra, dobře taktická plus individuální imunity, čekal jsem to vyrovnaný. Já mám rád outsidery, očividně stejně jako produkce, čímž to celý nemá ten výslednej efekt a je to do očí bijící. A reunion jde úplně do sraček, když není čas si promluvit s nikým jiným než jen s trojkou. Hlavně že maj venku soutěže. ()

campix

Nejenom, co se týče sledovanosti, tak Survivor upadá, ale i zajímavost castingů je až na výjimky prachbídná. O to větší rozčarování je, když produkce zahodila velice slibný cast poslední řady. Slibně se rozvíjející sérii zkazil finální twist. Teď už mi nikdo nemůže říkat, že by produkce hru výrazně neovlivňovala. Občas mě ta Amerika opravdu unavuje a ze Survivora se stává stále více pouze televizní estráda. ()

PanCitron

spoilery: Vcelku nijaký cast si nakonec tu a tam dokázal získat sympatie a nebudu zastírat, že za 3/4 poslední čtverky jsem byl i celkem rád. Bohužel, celé dílo dokonala další závěrečná výhoda, která, jak se u během této série stalo několikrát, byla výhoda s hodně velkými uvozovkami. Já osobně jsem měl různé zvraty ve hře rád, ale ne pokud hráčům zabijí hru. Bohužel, ani příští série nevypadá, že by produkce tento trend opustila, což je docela škoda, protože já osobně chci vidět hru hráčů a nikoliv produkce. Oblíbení hráči: Chrissy, Ali, Devon ()

• Po druhé jsou trosečníci rozdělení podle svého povolání. Poprvé byli v sérii Survivor: Worlds Apart (od r. 2015). (Zix.)
  • Od této série se o posledním finalistovi nerozhoduje hlasováním, ale vítěz imunity určí, který soutěžící jde do finále a zbylí dva rozdělávají oheň. (Zix.)