Kto prežije - Nikaragua

Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2010

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Alina Wilson

Poznejte krásu Jižní Ameriky a Karibského moře. Tvrdá soutěž, kde každý doslova bojuje o místo v kmeni, vodu a pití. Překvapení a zvraty jsou na denním pořádku, ten kdo nezíská nebo nevyhraje imunitu, bude vyloučen. 39 dní, dvacet soutěžících a pouze jeden z nich obdrží titul posledním přeživší, díky kterému vyhraje jeden milion dolarů. Toto všechno vám přináší jednadvacátá řada Survivor: Nicaragua. (reich)

Havaj8

Miluju Survivor, ale tohle byla rozhodně jedna z těch slabších sérií. Rozdělení na mladý a starý plus ten Talisman of power...no zle rozdělený. Vypadávali hodně brzo zajímavý lidi a prostě žádný zvraty na kmenovkách, žádný akce....Ale Fabio, mě se naopak tenhle kluk líbil, dělal ze sebe blbce ale prostě tím bavil, a tomu i pomohlo se dostat daleko, ale nakonec když potřeboval, sem mu tak fandil a on dokázal vyhrát co se dalo. Fakt sympaťák a sem rád za vítěze, z ostatních už tolik lidí o kterejch by mohla bejt řeč ani neni. Dvě holky který vzdaly, už kvůli tomuhle by měli dávat pokuty, spousta lidí vypadne, spousta lidí se tam ani nedostane a oni odstoupěj. Naonka nesympatická od začátku, Purple Kelly, jedna z těch hezčích v sérii, Dan kvůli zranění nic moc, ale dostal se překvapivě daleko. Možná od Martyho sem čekal víc, Brenda až moc přeceněná...no zlatej střed :) ()

Rogue

mafián co je na tom fyzicky lépe než průměrná žena, neskutečně bizarní krádeže, psychicky vyšinutá černoška - poslední afroameričanka v soutěži (z jedné), zvedání osmdesátilibrových psů, megadivné výlevy na kmenovkách, double quit a dementní blondýn... nejzkurvenější řada ve které v sérii retardovaných a nahodilých rozhodnutí odchází jeden zajímavý hráč za druhým, podpořena účastí největší píči v historii a korunovaná příšerným vítězem ()

PanCitron

Nicaragua přivedla na scénu Survivora celkem dost opravdu zajímavých hráčů (jež trochu zastínila jejich ega), ovšem ke vší škodě nakonec měli prim absolutně jiní, což se odrazilo ve směřování celé série. Přesto herně rozhodně zajímavá řada s jedním z nejhorších vítězů vůbec. Oblíbení hráči: Brenda, Marty, Sash ()

Frajer42

Jestli tohle není úplně nejtrapnější série, tak je to minimálně jedna z nejtrapnějších. Už to, že vyhrál retoš svědčí o celkovém průběhu. A co teprve taková Neonka? Ty vole, pro ni nemám slov. Zřejmě bych ji po pár dnech kamenem rozmlátil lebku. Na takového Dannyho bylo také žůžo koukat při výzvách. Průměrně se udržel asi 5 vteřin. A vlastně absolutně všechny postavy jsou hrozně nezajímavé. Poprvé jsem nefandil vůbec nikomu. Dokud byly kmeny rozděleny na mladé a staré, tak byl pořad absolutně nekoukatelný. Poté se to mírně vylepšilo. Téměř odpadová záležitost. ()

• V kmeni starších Espada soutěžil legendární trenér amerického fotbalu Jimmy Johnson. Ve své kariéře vyhrál národní univerzitní mistrovství a dvakrát Super Bowl. (Zix.)
  • V sérii Nicaragua byl poprvé představen tzv. Talisman moci, který kmeni, jenž jej vlastní, přináší výhodu v soutěžích. (VooDoo:*)