Kto prežije

(relácia)
  • Česko Kdo přežije (viac)
Rozhovor 4
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2000

Réžia:

Don Roy King

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Amber Mariano, Richard Hatch, Judd Nelson, Kimmi Kappenberg, Rudy Boesch, Jenna Lewis, Sugar Kiper, Jenna Morasca, Jerri Manthey (viac)

Série(46)

Survivor je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Teachman k tomuto seriálu (45)

Winners at War (2020) (S40)

40. série - oblíbenci - Natalie. Dlouho očekávaná sezóna, která dopadla, jak jsem očekával. Můj favorit nevyhrál jen kvůli tomu, že obdobně zvítězil hráč v některé z minulých sérií, kde byl použit také "pokraj vymření". To mě hodně mrzelo, protože dotyčný soutěžící hrál opět skvělou hru i po svém vyloučení i po svém návratu zpět do hry. Smekám. Druhou volbou na výhru byl podle mě hráč, který se také posledním přeživším stal. SPOILER Velice dobrá sezóna, do níž bych ale zařadil i některé jiné vítěze, kteří neměli dost příležitostí dříve (Vecepia, Chris, Earl, Todd, Mike), na úkor některých z novějších řad. ()

Season 41 (2021) (S41)

41. série - oblíbenci - Ricard a Shan. Vítěz této sezóny pro mě nebyl tím správným, z finálové trojice bych to přál spíše tomu, kdo skončil na třetím místě, protože tato osoba ve hře udělala hodně tahů a nacházela výhody. Výherce v průběhu celé hry hrál podle mě až dost nenápadně. ()

Season 42 (2022) (S42)

42. série - oblíbenci - Zach, Hai, Drea a Jonathan. Vítěz této sezóny pro mě byl příjemným překvapením, protože si to jako jediný z finálové trojice zasloužil. Zklamalo mě, že pro diváky byla série předvídatelná, jelikož obsahovala téměř stejné zvraty a průběh jako předcházející sezóna. ()

Season 43 (2022) (S43)

43. série - oblíbenci - Geo, Karla a Jesse. Vítěz této sezóny pro mě byl nepříjemným překvapením, protože si to ani jeden z finálové trojice podle mě nezasloužil. Finalisté pro mě byli spíše zklamáním. Opravdoví vítězové podle mě skončili na pátém a čtvrtém místě. Šlo o průměrnou sezónu, která mohla mít více "velkých" tahů. ()

Season 44 (2023) (S44)

44. série - oblíbenci - Carson. Vítěz této sezóny pro mě byl překvapením. Opravdový vítěz podle mě skončil na čtvrtém místě. Šlo o průměrnou sezónu, která neměla moc "velkých tahů". ()