Kto prežije

(relácia)
  • Česko Kdo přežije (viac)
Rozhovor 1
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2000

Réžia:

Don Roy King

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Amber Mariano, Richard Hatch, Judd Nelson, Kimmi Kappenberg, Rudy Boesch, Jenna Lewis, Sugar Kiper, Jenna Morasca, Jerri Manthey (viac)

Série(46)

Survivor je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa fixaman k tomuto seriálu (10)

Kto prežije (2000)

Moje nejoblíbenější reality show ever.. Sjel jsem všech dosavadních 19 sezón a mám rozdívanou aktuální dvacátou (Heroes vs. Villains).. Nejoblíbenější hráči: Amanda, Parvati, Eliza, Courtney Y., Sierra, Cirie, Todd, Richard, Russel H. :) Nejméně oblíbení: Rupert, James, JT, Shambo, Boston Rob, Coach, Tyson, Colby a spousta dalších, které si teď nevybavím ;-) ()

Tocantins (2009) (S18)

Díky Sieře jedna z mých nejoblíbenějších řad Survivoru.. Dragonslayera jsem z hloubi duše nenáviděl a Tysona možná ještě víc.. A tak se s touhle řadou prostě nedalo přestat, byla návyková.. Naprosto neoprávněný vítěz, který za celou řadu v podstatě nijak nehrál, to mi hlava nebere.. Ale jinak jako řada opravdu skvělé ;-) ()

Samoa (2009) (S19)

Bohužel, po 18. řadě už Survivor nikdy nebyl příliš zábavný.. Něco se zvrtlo.. A Russell Hantz prostě není dobrý hráč, spíš jeden z nejhorších.. Není umění zvládnout jednu složku hry, uměním je zvládnout všechny.. Parvati rulezz.. ()

Hrdinové proti padouchům (2010) (S20)

Ne a ne a ne.. Survivor jde prostě od Tocantines do kopru a tohle se Mikronesii nemůže vůbec rovnat.. Ani skvělí hráči z toho nedokázali udělat zábavu.. ()

Nikaragua (2010) (S21)

Jedna z nejhorších řad Survivoru vůbec.. Už teď si z ní nepamatuji zhola nic.. ()

Ostrov vykoupení (2011) (S22)

Díky Robovi a Russellovi naprosto příšerná sezóna, kdy jsme sledovali hru ve stylu "Rob něco řekne, všichni to udělají.." V RI se absolutně nic nedělo.. Bylo skoro utrpením to sledovat.. A to jsem jinak velkým fandou Survivoru a prvních 18 řad jsem sjel během měsíce.. ()

Jeden svět (2012) (S24)

Konečně.. Posledních 5 řad bylo naprosto tragických a já už si vážně říkal, že zlaté časy Survivoru jsou za námi.. A pak se objevil Colton.. Myslel jsem, že v týmu mužů nepřežije první kmenovku, ale ten týpek prostě válí.. Je to totální puppet master, který ovládá úplně všechny a mě z nějakého zvráceného důvodu hrozně baví, ačkoliv v reálném životě bych mu asi měl chuť dát pěstí.. ()

Caramoan (2013) (S26)

Byla by to průměrná řada, které bych mohl dát takové tři hvězdičky. ALE to by se nesmělo jednat o Fans vs Favorites sérii. Mezi favority nebyli prakticky žádní dobří ani oblíbení hráči, pravděpodobně také proto, že posledních 8 řad se v Survivoru na casting z vysoka sere. Naberou se modelky, doplní slaboši a do toho plácnou dva tři slušnější hráči z minulosti, o nichž je pak všechno. No a z tohohle bahna kdysi skvělé show se potom vyberou all-stars, proti kterým hrajou ještě horší fandové. To zkrátka dobře dopadnout ani nemohlo. Pomalu ale jistě si říkám, že Survivor měl v nejlepším skončit. Tohle už je utrpení. Od Tocantines se nekonala ani jedna dobrá série, a to už jsou čtyři roky. Kam až to může klesnout? Vítěz byl rozhodně nejlepší z finálové trojky, jinak by si ale výhru zasloužil prakticky kdokoliv z poroty. ()

Cambodia – Second Chance (2015) (S31)

Nejlepší série Survivora od Micronesia: Fans vs. Favorites (Parvati Shallow stejně nikdy nikdo nepřekoná). Hrálo se od začátku a hráli snad všichni. Že se až do konce jelo prakticky bez aliancí bylo až k nevíře. Takhle našláplá řada tu nebyla dlouho a tipuju, že dlouho nebude :-) ()

Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (S35)

Jak už tady psalo tolik lidí... Skvělá série, kterou zazdil produkcí protlačený vítěz. Arogantní zmrd bez špetky social game. Velká škoda. ()