Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

Wormboy

FUBAR vyvolaval obrovske ocakavania, ktore vsak velmi skoro zacal zabijat priserny scenar, doslova idiotske dialogy a (opat raz Netflix) premrstena stopaz. Par momentov je vybornych, no popri tej vsetkej vate, je to velmi malo. Neskutocne premarnena prilezitost 1,5/5* ()

majo0007 odpad!

Keď sa tam nekde v polke zobrala nejaká dievčina s rakovinou kostnej drene, nevedel som či si robia piču?! Nerobili. Toto je DNO! Ale absolútne, potom už len HOVNO! Tento extrement by nemal mať ani pomenovenie akšn, komedy, alebo hocičo... nepozerateľné! ()

alchac odpad!

Mohu zodpovědně prohlásit, že k nejnovější exCimmeřanově prostituci jsem přistupoval s větší opatrností než na prach alergický celiakik ke generálnímu úklidu mlýnice a přesto se to ukázalo jako zcela nedostatečné. Árný je samozřejmě úplně stejný neherecký špalek jako celou svou kariéru (což zde tedy ale zas až tak moc do očí nebije, neboť kásting – patrně za účelem zamaskování uvedeného – do zbývajících rolí obsadil výhradně jakési podivné moldavské ochotníky), nicméně když zde k obligátnímu výrazu atrofovaného orangutaního samce v LDNce přidal i odpovídající pohyby a držení těla, což jednomu mně definitivně zničilo poslední zbytky bláhových nadějí, že bych se snad možná při velké porci štěstí mohl té Hodiny draka ještě dočkat, šlo o (pro mě zřejmě definitivní) skácení se dětského idolu depresivní samo o sobě tak, že to hravě přebilo dokonce i zážitek z prudce „inteligentního“ „děje“ tohoto kusu, v němž partička retardovaných Austinů Powersů a sluníčkářských dobroserů ze síájej osm dílů honí mezinárodního tenoristu superrafinovaného a ultranebezpečného tak, že by ho na první dobrou a s prstem v nose sebrali i četníci ze Sentropé, přičemž každý svůj pohyb a odkaz na dřívější protagonistovy hity musí ještě opatřovat vysvětlivkami pro průměrné zámořské publikum (čti „pro nevkusné dementy“), pročež si např. při sledování Predátora napříště budu muset u vrtulníkového rokecu vypínat zvuk. A jakkoliv to ještě cca tři čtyři díly vypadalo na jakž takž snesitelnou hovadinu, v jejímž každém dílu se objeví až jeden téměř vtipný vtip a možná i pět vteřin akční akce, bylo volume flašinetářského psychoanálytikování, mentorování a vztahového a rodinného patopatohovnotování šroubováno postupně tolik, až jsem při kulminaci hladiny toho žluklého marcipánu v protiatomovém bunkru bušil čelem o stůl a tajně doufal, že se snad v mezidobí venku zblázní Skynet a z humanitárních důvodů nasype hrdinům na hlavu několik vodíkovek (já bych si teda bezprostředně po zhlédnutí jednu rozhodně dal, neb toto bylo jednoznačně to vůbec nejbolestivější spláchnutí, jaké jsem tu kdy musel učinit) a od chcacího zpěvu (sic!) jsem si musel pustit do sluchátek oblíbené kusy Železných Paniců počínaje tematicky vhodným The Longest Day, aby to má ubohá duše, třesouc se strachem zvracející, nevzdala a nepřinutila k témuž můj žaludek. ()

viperDavid

Začátek seriálu působil hodně neohrabaně a lacině. Postupem času i přes hroznou vizuální stránku se mi líbili dialogy mezi Arnoldem a krásnou Moicou Barbaro - no barbarská moc není. Celkově to nebyl špatný seriál, ale druhou serii i přes otevřený konec moc nečekám. Jestli to je zbytečný seriál? asi ano. ()

ywo666

Skodicka. Tu sa toho podarilo pramalo. Akcia je slaba, lacna, genericka a casto nedoverihodna. Pokus o rodinnu dramu uplne mimo. Humor ako tak. Obcas trapne, obcas vtipne. Postavy su napisane zle, herecky jalove  A dialogy su miestami horsie ako v neskorsich Seagalovkach. Nechapem Rko, lebo cielovka vyzera tak na 10-15 rokov. Mentalne je to na urovni Baywatch, Blesk v raji s Hulkom Hoganom alebo Power Rangers. Zniesol som to len preto, ze som 90s kid a na vyssie menovanych skvostoch som vyrastal. Nieco ma stale nutilo pozerat dalsi a dalsi diel. Asi obcas dobre padne nejaka chujovina, po ktorej clovek oceni, ake dobre serialy sa dnes tocia. Davam 2* ale pochopim aj odpad. ()

noriaki

Viděl jsem jenom dva díly. Není to až tak špatné abych to musel vypnout, ale kvůli těm dvoum agentům sypajícím občas trapné, občas urputně silácké hlášky, a především kvůli tomu zahořklému spratkovi kterém Arnie říká "dcera", se na další díly dívat nehodlám. Bohužel je celá zápletka je obtočená kolem dynamiky vzahu otce a dítěte. Oba skočili u CIA - aniž by to o sobě věděli. Logicky tedy musí spojit síly. On se těší na důchod až si dá svůj život konečně do pořádku, ona nevyužije žádnou příležitost omlátit mu o hlavu, že celé své rodině čtyřicet let lhal - aniž by řešila, že sama bezostyšně lže svému příteli. Je mi jasné, že ho za těch osm dílů pochopí a odpustí mu, ale než tu tranzici absolvovat, tak si radši zachovám vzpomínku na to, jak mi byla z duše odporná. ()

Trustme

Netflixovský recept - vraž do neoriginálního a obyčejného námětu známou tvář, zmixuj žánry tak, že vždy z toho vyleze film pro celou rodinu a ono to nějaký penízky vydělá, když to podpoří ta megastar na sociálních sítích ne úplně pravdivou kampaní o žánru. Fubar se tvářil z počátku jako akční seriál, pak jako akční špionážní parodie a výsledek je rodinný seriál o vztazích. Přiznejme si, že hlavním důvodem zkouknutí je, že prostě je tam Arnold a přízeň fanoušků a zvědavost jak okoření svůj první seriál, zda tam přinese svůj osobitý šarm, charisma a střídmý rakouský humor, případně mu bude přidělena nějaká kultovní scéna, hláška. Bohužel se upsal Netflixu a na stará kolena se spíše ztrapnil a Fubar bude jeho druhým Zabitím Gunthera. Těžko říct, proč do toho leze - snaha být součástí doby, tvořit, zviditelnit se. Lze pochopit, že pro námět jakési variace na Pravdivé lži, Úžasňáků nebo Spy Kids se mohl hodit takový legendární herec, který by byl vhodný pro kombinaci taťky a přesluhujícího agenta CIA, zde je ovšem spíše dědek a působí už v akci nemotorně. Celé to působí jako by herci a tvůrci chtěli mít svoji šichtu už za sebou a nějaké památnější scény, výkonu se nedočkáme. Seriál jsem přetrpěl, místy prospal, sledoval jedním uchem a strašně se nudil. Leč jako přední fanoušek A.S. jsem to doklepal do konce (asi to bude mít sakra ještě pokračování), abych to měl odškrtnuté. Jo a strašně mě iritovalo to tlustý stvoření s blonďatýma kudrlinama, ten pán byl fakt na přes držku... nebo to byla ženská? ()

ravalah

Sračka, který není rovno. Kde jsou ty časy, kdy True Lies bavily svou parádní akcí a ostrovtipem? Tohle je strašný herecky, scénáristicky, režisérsky a choreograficky taky. Dal bych tomu odpad, ale Arnie si to nezaslouží. Trapnost střídá trapnost. Závěr byl fakt vrchol. Zabijáci zapomínají, kde jsou jejich cíle, Arnold tam chodí v ústrety padouchům s pistolí, jakoby byl Terminátor z důchoďáku, a celý ansámbl v autě by zasloužil maximálně odpálit. Jediný, kdo umí trochu hrát, je Arnoldova dcera a její přítelíček. Jinak fakt bída. Nezbývá, než avoidnout případnou druhou sérii. Akorát se divím, že to má přes 50%, to jsou diváci v dnešní době opravdu takoví idioti? ()

dragon94

FUBAR se zdál být ze začátku docela fajn oddechovkou, která sice kromě Arnolda nic moc nenabízela, ale když člověk vypnul, tak se na to dalo docela v pohodě koukat. Po několika epizodách mě, ale prvotní optimismus přešel. Příběh a postavy nejsou vůbec zajímavé a jsou vlastně jen směsicí všemožných žánrových klišé. Jinak řečeno přesně víte co se tam bude dít, protože jste všechno viděli už jinde, a s největší pravděpodobností i mnohem lépe zpracované. Humoru je málo a není vůbec vtipný. Akce je taky zoufale málo a je natočená neuvěřitelně amatérsky. O nějakém napětí či zvratu nemůže být vůbec řeč. To vše v kombinaci s téměř hodinovou stopáží jednotlivých epizod z tohoto seriálu dělá ohromnou ztrátu času. Co na tom, že poslední díl nebyl úplně nejhorší a námět na další sérii se mi celkem líbil, když se nejspíš všechno vyřeší hrozně rychle a nezajímavě, stejně jako všechny cliffhangery, které nám podstrkovali v průběhu série. Za mě tedy FUBAR nedoporučuju ani jako clonu k domácím pracem. Ten seriál zkrátka nemá divákovi co nabídnout. Slabé 2* 30% PS: Pokud byste o seriálu přecijen uvažovali tak volte originální znění. Dabing má totiž absolutně příšerný překlad, který zabije většinu vtipů. Spoustu dialogů v něm na sebe ani nenavazuje nebo nedává smysl. Dabéři jsou sice vybraní dobře, ale takhle špatně udělaný překlad jsem už dlouho neslyšel. Titulky jsou přeloženy v pohodě. ()

JohnSmith

Trailer slušně navnadil, ale to bylo všechno. Takhle promrhat mega potenciál, to se jen tak nevidí. Akce špatná, vtip špatný a příběh tak dementně natahovaný, že to ani už horší být nemůže. Udělat z toho 90 minutový sestřih, bylo by to koukatelný. ()

kenkaku

Je prakticky na beton, že jakmile je někde protivná, tlustá ropucha (co si myslí že je vtipná, ale není), byla dosazena díky tabulkám. Tohle nemohlo projít castingem bez tlačenky. Tak jsem za googlil a… jasně. Lesba. Čekal jsem sice “fluid”, ale evidentně lesba musela stačit. Sem se zase rozčilil… on vůbec seriál se o to snažil při každé příležitosti (laser v baterce, scan obličeje z družice… přes střechu, a podobné technologické bulíky na nos). Naštěstí děj je tak nenáročný, že nemá prostor se moc zdržovat vatou a celkem odsýpá. Tedy alespoň v první polovině seriálu. Ta druhá se zvrhne v hromadu idiocií a nudy (více u jednotlivých epizod). Pozn.: není to ani zdaleka tak dobré jako Tulsa (srovnání se nabízí), ale rozhodně o parníkovou flotilu lepší než Johnson. ()

DavidS.

Opravdu se jako platící odběratel musím dívat na někoho jako je Fortune Feimster jen proto, aby byla korektně uspokojena i kategorie "obézní trapný babochlap"? Mám televizní výpravě věřit, že podzimní les je džungle jihoamerické Guayany?...Scenaristická demence, která by byla trapná i na konci osmdesátek...Arnie může jen závistivě vzhlížet k Tulse... ()

Ledkodlaq

Málo akce a příliš rodinného dramatu, námět je poněkud vyčpělý a když už, tak celovečerní stopáž by filmu taky spíše prospěla, než z toho dělat seriál a k neprospěchu to natahovat. ()

POciSEM

"Koho sem to tam kruci viděl? Jak to voním zmrde? Kdo takhle mluví?" nebo "On si platí Cinemax? Já věděl že je to úchyl." Arnold je pořád borec i když už je to takovej prošedivělej dědoušek s trénovanym bicákem. Čekal sem že mi ty mladý košťata budou pít crew ale nestalo se tak a já se u toho dobře pobavil. Jenom by v dalších sezónách mohli ubrat na těch zklamávání ve vztazích drahých poloviček a přidat víc mrtvol. ()

Stromovous87

Měl jsem příliš velká očekávání, která se bohužel skoro vůbec nenaplnila. Průměrný seriál typu Námořní vyšetřovací služba LA říznutá Pravdivými lži. Jediná plus dvě plus jsou Arnold a nádherná Monica Barbaro - 60% ()

krtek138

Říká se, že sto lidí - sto chutí. Ale vážně by mě zajímalo, koho tohle bavilo sledovat. Příběh, herecký výkony a “humor” je v takové podobě, že mě to až uráží. Tři díly a stop, takový masochista zas nejsem. Arnold v seriálové podobě odchází proti Stallonemu drtivě poražen a já si jdu rychle pustit Prima Cool, kde je Terminátor, protože tohle vážně bolelo. ()

merit1

FUBAR je ťažké hodnotiť... V prvom rade sa človek musí prepnúť do módu "nerozmýšlaj na tým". Scenár je značne jednoduchý ( možno by bolo príhodné až slovo hlúpučký ), ale zdá sa, že ak to nebol priamo úmysel, tak minimálne odkaz na zlatú éru akčných osemdesiatkových filmov. A samozrejme aj konkrétne na Schwarzenegerove filmy. Osobne ma potešila zmienka na Dannyho deVita. Obsadenie bolo sympatické, hlášky pomerne často aj fungovali, akčné scény síce "smrdeli" seriálovosťou, ale neboli úplne zlé, len to množstvo rodinných scén bolo na mňa až príliš. Ak by som to v jednoduchosti zhrnula: Dopozerala som celý seriál, takže niečo na tom Fubarovi asi je :). ()

bobstock

Změknu a dám 3stárs za oblíbence Arnolda a za pár povedených frků, ostatní je skutečně né moc akční goodfeel konverzačka s rodinným tajemstvím svojí a dceřiny práce. Arnoldův mexický hárem si vysvětluju jako narážku na jeho zálet se služebnou Mildred Patty Baenou, která ho ulovila těžko říct čím.. :) 55% ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)