Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

verbal odpad!

Tak se zdá, že neomarxisticky řádně napravený exrepublikán Árny i v mentálně a tělesně atrofovaném věku pořád mocinky chce do éteru, a tak patrně vybártroval s Bolševizí své nedávné samolibě řízené patomasturbační píárko za to, že jí bude dělat strnule prostituující mechanickou opici s činely, kterou si pak soudruzi libovolně vpálí do čehokoliv si zamanou a jen natáhnou setrvačník. A tak tu máme FUJBAR aka NP (Nenapravitelný Pomrd), kterýžto český překlad by mnohým soudným divákům zdejších lůzrů a hnojů možná ušetřil opravdu žinantní audiovizuální trauma a pohled na legendu v žumpě po krk v hovnech. Naprosto bestiální trapka a retardovaná ubohost pro ty nejzaostalejší neurovegetativy, kterou jsem jen qůli Černonegrovi vydržel celých nesnesitelných pět dílů. Tehdy, po snad nejtumornější scéně celého dosavadního martýria pro ty nejdementnější smíšky, a sice té s ustřeleným prstem evidentní vycházející hvězdy Netflusu, totálně to prkenné, nechutně vyžrané transbabochlapské lesby, jsem už déle neudržel večeři, naskákala mi úplně všude svědivá vyrážka a patrně jsem chytil rakovinu očí i vkusu. Aby opět nedošlo k mýlce, její seksuální dezorientaci mám naprosto u hrmy, jen sveřepě odmítám v rámci násilné diverzity a inkluze za každou cenu čumět ve filmech na zoufale neumětelská monstra! Tedy pokud to není zombie horor. Tudíž jsem jen zakrákal jako Poův havran, hořce zaplakal nad tím, v jaké budoucnosti se nakonec ten Terminátor ocitnul, dávením roztřesenou rukou klikl na odstranit a raději ještě mrdnul disk do mikrovlnky, abych už nic takového nikdy nemusel znovu vidět. Je však až dementne rozkokošné, že sa tu nájdu gogovia, ktorí si pri niečom takom nadšene poslintajú podbradníky a kompulzívne ocumľajú palčeky. Pavlovov reflex jednoducho funguje! Niekto rozsvietil a oni zbadali rovnakú hlavu, akú majú nad klietkovým lôžkom na jogurtom zašpliechanom plagátiku naolejovaného hovada vo slipoch, a bez ohľadu na obsah misky začnú mľaskavo hltať a vrtieť chvostom. ()

Malarkey

Po shlédnutí tohoto seriálu mi vlastně bylo totálně putna, co ta zkratka FUBAR je (i když jsem si to nakonec zjistil, abych neumřel úplně blbej) a ještě víc mi bylo volný, že se Arnold upsal k takovému rodinnému akčňáku nebo, chcete-li, k akčnímu sitcomu. Nejhorší je, že když by se toho někdo chopil pořádně, tak to mohlo být i fajn. Arnold do takových příběhů patří. Do čeho taky jiného v dnešní době. Jenže to by tady nesměl působit, jak kdyby se upsal úplně pro jiný příběh a tak tu hraje tak, jak kdyby do toho seriálu vůbec nepatřil. Navíc to tu není vtipné a už vůbec to tu není zábavné. Ve všech ohledech totální otrava. A když v tom všem sledujete toho nečinného Arnolda, kterého jste za ty léta měli tak rádi, je Vám z toho až teskně. ()

T2

Len prachsprostá ľahká taškarina z dôchodcom Arniem. Na staré kolená sa snaží čosi vypotiť ale je to ubolené a sebe parodické až ironické. Prežil som to našťastie bez väčšej ujmi ale stále lepšie než iné vážnejšie brané rádoby špionské, agentské filmy/seriály. Nuž Netflix a iné streamy si fakt s týmito rýchlo kvaskami ako naposledy Citadela len kazia, podrývajú pôdu pod nohami, ktorú bez tak nemajú moc dobre vybudovanú. No a pri danom zoskupení sa verím dalo z toho určite viac vyžmýkať ale chýba tomu moc do nejakej kvality ako 70% dnešnej produkcie. /50%/ ()

hirnlego

Stokrát ohraný všechno, ale i tak by to byla fajn zastydlá ohláškovaná oddechovka, nebýt: plejáda současných "povinných" keců à la nevlastníš mě, respektuj(u) ženy atd. plus ultimátně nejultimátnější nesnesitelnost v podobě hlavní postavy SLABŠÍHO pohlaví (ups). (2,5*) ()

Gimli

Příjemné překvapení! Fubar kypí dobrými nápady a zvraty, úžasně jízlivým humorem a nadsázkou, díky kterým je to velmi uvolňující zážitek. Celkově jsem měl pocit, že sleduju akční sitcom. Těším se na 2. sérii. ()

castor

Sylvester Stallone má Tulsu King, Jean-Claude svého Van Johnsona a Arnie bohužel FUBAR. Znáte to: zasloužilý agent CIA Luke se chystá do důchodu, ovšem je tu ještě jedna fuška, která ho donutí přehodnotit plány. Zatímco se těšil, že získá zpět lásku své exmanželky Tally, zjišťuje, že zpravodajská služba bez jeho vědomí naverbovala i jeho dceru Emmu, o které navíc zjišťuje, že pije, používá sexuální pomůcky, mluví sprostě (ale rovněž má talent i ambice). Po úvodním šoku a srovnání se s novou realitou si naopak ona postupně uvědomuje, že opakuje chyby svého otce, který kdysi také stavěl kariéru na první místo. Bezpáteřní Netflix to dál zoufale zkouší. A tentokrát do toho namočil samotného Arnolda. Netflix má navíc tu drzost, že v roce 2023 přináší absolutně průměrnou akci s mizernými efekty. A navrch hromadu klišé, hodně utahaných scén, banální žánrové konflikty i zbytečné vedlejší postavy. Právě minipříběhy postav ze CIA týmu nejsou nijak nosné, vesměs spíš otravné. O komediální rovině raději nemluvím, povede se jeden joke z pěti. Obecně po památnější scéně (a nemusí být akční) bychom pátrali marně. Přitom z Arnolda srší energie a před kamerou je jednoduše středem pozornosti. A navíc tvůrce Nick Santora je podepsaný třeba pod nedávným řízným Reacherem. Mnohými omílané Pravdivé lži jsou samozřejmě úplně jiná liga. ()

gogo76

Po prvých recenziách sa zdalo, že tento seriál je len pre silné a odolné povahy. Mnohí tu smelo nahádzali odpad! alebo jednu úbohú hviezdu len preto, lebo je to na Arnolda málo akčné, humor je trápny a les v Guayane nie je pravý...To vážne chceme tento seriál dať na jednu úroveň "hitov" ako Titanic 2 alebo Playgirls 2? Za mňa si Arnold vybral veľmi dobre, tieto akčno-komediálne polohy s trúsením hlášok mu vždy sedeli. Je tu menej akcie, pre mnohých žalostne málo, ale klape to aj bez toho, čo beriem skôr ako výhodu. Ťažko kritizovať keď nevieme aký mali tvorcovia rozpočet, ale dá sa predpokladať, že s väčším počtom akčných scén by spokojnosť fanúšikov stúpla. Humorných scén a vtipov je tu tak veľa, že sa občas usmeje každý. Asi budem za blba, ale mne humor sedel a bavilo ma to. Je tu mnoho postáv a postavičiek, riešime všemožné vzťahy a problémy popri tom ako zachraňujeme svet... Casting sa naozaj vydaril, Arnold je proste Arnold, na svoj vek stále v slušnej forme. Veľmi mi sedela dvojica M. Barbaro a jej priateľ Jay Baruchel, ale skvele zapadli všetci až na babochlapa. Ale bral som aj ju, občas vtipné hlášky a jej hlas mi pripomínal Charlize Theron. Končí to tak, že druhá séria sa doslova pýta na svet. Dúfajme, že s lepším rozpočtom, tým pádom väčším počtom akčných scén a tým pádom menej nespokojných jednohviezdičkových a odpadových hodnotiacich. Za mňa 70%. ()

Shakers

Tešil som sa na Arnieho návrat a aj keď by to mohlo byť lepšie, bavilo ma to. Príbeh je podobný filmu Pravdivé lži, kde si Arnold tajného agenta už zahral a sekne mu to aj na staré kolena. Bavil ma príbeh, v ktorom Arnie musí pred dôchodkom ísť ešte raz do akcie a bavil ma aj samotný Arnold. Je vidno, že to hral s chuťou, rola mu sedí, usieranie si s ľudí tiež a stále pôsobí ako najväčší macho na scéne. No keďže sa jedna o seriál sú tu aj ďalšie postavy a tie už moc zaujímavé nie sú. Akcia by mohla byt tiež lepšia, no dosť to s môjho pohľadu zachraňovali vtipne scény, ktoré ma viac pobavili ako nudili. Úvodne diely ma bavili viac ako tie posledné, no záverečné finále ma príjemne prekvapilo a aj bavilo. Dal by som si aj pokračovanie. S prižmúrenými očami dávam aj tu štvrtú, lebo som sa viac bavil ako nudil. 75% - 4* ()

mzss1

[40%] Je mi to líto, ale tohle se NETFLIXU bohužel moc nepovedlo. Tak jsem se na Arnolda těšil, že se vrátí! A ono nic. Do úplných pekel to posílat nechci, ale já se u toho strašně nudil. Prvních 5 dílů – na ty jsem se z 90% docela soustředil. Zbylé 3 části jsem už měl zaplé doma tak jako jen kulisu, ale i tak mě tam nic extra nezaujalo. Co se týče AKCE, tak ta je točena strašně amatérsky. Prostě jednoduché, netflix dostal zakázku a pak už se vůbec nehledí, aby se to snažil někdo točit, kdo se vyzná např. v akčním žánru, jak se točí akční scénky apod. Ale ok, akce tu byla spíše jen jako takový doplněk, ale mizerný teda! Humor zde byl docela laciný a pak už docela trapný. Nejvíc mě mrzí, že zde byl Arnold jako páté kolo u vozu. Nemyslím tím, že by tu měl vedlejší roli, to ne. Ale spoustu postav si z něj dělalo blbou srandu a v prvním díle ho ta jeho filmová dcera docela ponižovala. Nevím, prostě se do téhle role moc nehodil, ani to moc dobře nezahrál. Celé je to takové nedomyšlené, ať už příběh, scénář, humor atd. K tomu je to hrozně utahané … Mohl bych hodnotit hůře, ale ty 2* tomu aspoň ze soucitu dám. Jediný, kdo mě vlastně trochu bavil byla Monica Barbaro, na kterou se jednak hezky dívalo, a navíc hrála celkem normálně, i když postavou z počátku Arnolda trochu shazovala, ale aspoň nebyla herecky trapná jako některé jiné postavy. Bohužel … :/ ()

nash.

Nechápu ten hejt kolem. Vůbec mi to nepřišlo tak hrozné. Naopak, byla to až nečekaně zábavná rodinná akční pohodovka s dobrými nápady, nečekanými zvraty, nadsázkou kořeněnou sarkasmem, uvolněným Arnoldem, který byl sympaticky nad věcí, krásnou Monicou Barbaro, gekovskými vtípky, občas komicky bizarními situacemi, přestřelkami opravdovými i slovními, nenápadnými odkazy na řadu akčních klasik. ()

Chrustyn

Nenáročná blbina, která nostalgicky potěší Arnieho hardcore fandy ale ani oni se nepobavi. Fubar špatně vypadá, má mizernou akci, není vtipný a možná by fungoval v devadesátiminutovce jako vzpomínka na Pravdivé lži. Takhle zbytečně roztažené na 8 hodinový seriál, který vyjma Arnieho nenabízí vůbec nic. ()

Lacike

Pokus o Pravdivé lži po tridsiatich rokoch sa neprekvapivo vôbec nevydaril. Arnie je už starý, v akcii nevierohodný, jeho star power je skoro nulová, takže rozpočet je biedny a dočkáme sa len minima akčných scén v typickom súčasnom sterilnom CGI prevedení. Drvivý čas sa behom epizódy len nudne kecá. Snaha o humor je neúspešná. Najväčším kladom je, že to aspoň nebolo trápne. Len absolútne uspávacie. Vydržal som tri diely. Nevidím žiadny dôvod sledovať to ďalej. Neviem si predstaviť v akej polohe by bol ešte Arnie použiteľný. Ako nezničiteľný terminátor alebo neporaziteľný akčný hrdina je už neakceptovateľný. Hereckým talentom nikdy neoplýval a aby hral obyčajných chlapíkov po ňom fanúšikovia nikdy aj tak nechceli. Tak asi fakt jedine, že sa bude snažiť nájsť komediálnu polohu, v ktorej by bol vtipný. Zatiaľ sa mu to nedarí. Mne je ľúto, že nevyšiel ten westernový seriál. Jazdiť na koni, hádzať drsné pohľady a občas niekoho odprásknuť by ešte zvládol. Snáď. Ale to sa už nedozvieme. Tak čo s ním? Možno bude najlepšie jeho nové pokusy ignorovať a užívať si jeho staré klasiky. 4/10. ()

evilmind

Arnold neumí hrát, neměl by vůbec dostávat mluvené role, a bohužel ve svém věku už ani nevypadá dost cool na to, aby prodal akční scény jen ksichtem a svalama. Totální propadák. ()

agentmiky

Dal jsem 2 díly. Víc už fakt nebudu schopen. Tento projekt se Schwarzeneggerem mě zklamal na plné čáře. Otřesná akce, infantilní dialogy a pokusy o vtipy. Tohle prostě nevyšlo. Za mě 3/10 P.S. Aspoň Luna ve vedlejší roli potěšil ()

grogodil

Aj ako výplachová kulisa a podmaz popri práci mi to prišlo ako totálne premrhaný čas. Scenáristická bezradnosť, sústavná trápnosť, neschopnosť napísať jedinú vetu, ktorej by nechýbala logika, alebo ktorá by nelízala bahno telenoveláckeho dna. Aj môj blbý zlozvyk dokončiť všetko rozpozerané, to teraz uvedomele vzdal po 5. epizóde. Toto sa nedalo. Aj jedným okom to bolelo sa dívať na dreveného Arnieho, ako je nad jeho limity, keď sa snaží o nejaké vážne rodinné drámo. Ešte horší pohľad, než keď sa o herectvo snaží Keanu. No a zvyšok xichtov sú len ochotnícki drevení tragédi, ktorí vás celý čas viac (Roo), či menej (Emma) serú a ktorí vám tiež "nepredajú" jedinú hlášku, lebo humor je predvídateľný, chabý a niekde na úrovni prvého stupňa základky a ani jediný krát som sa nezasmial. ()

ilemas

Všech 8 epizod by se vešlo do jedné, natahované rodinné drama hodně ukecané s trochou nic moc humoru. Celý film táhne přestárlý Arnold a půvabnou Monicou Barbaro, ale jako celek spíše nuda než zábava. Ani mě nezajímalo, jak to skončí. ()

M.i.k.e

polotupý akční seriál, který má sice v čele Arnolda jako hlavní tahák, ale jinak vypadá jako kdyby vznikl před dvaceti lety a pak se na něj zapomnělo. A když nad tím tak přemýšlím, tak FUBAR by vypadal extrémně lacině i před těmi dvaceti lety. Kulisy smrdí papundeklem ještě pět minut potom co zmizí z obrazu, akce je někde na úrovni MacGyvera, těch pár triků není moc dobrých a rozpočet na casting nejspíš spolknul sám Arnold, protože krom něj, jeho šesti kolegů ze CIA a hlavního padoucha se tu už moc dalších lidi neobjeví. Přesto všechno mě ale nějakou prazvláštní shodou okolností bavilo tuhle parodii na moderní akční seriál sledovat a upřímně se pozastavovat nad tím co všechno tvůrcům prošlo a myslí si že to je v pořádku. Přitom Stallonův Tulsa King ukázal, že i poměrně neobjevné a naivní béčko se dá udělat se ctí..50% ()

cariada

Bylo fajn vidět Arniho v seriálu. Tím, ale klady dá se říci končí. Celý je to až moc komediální a herci dost přehrávají. Neříkám že se na to nedá koukat  během necelých dvou dní jsem to z kouknul. Snažit se to udělat víc dobrodružné a akční a méně humoru, mohlo to být lepší. Jsem zvědavý jestli bude pokračování. ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)