Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

zelvicka.

Pravdivé lži roztáhnuté do seriálu? S půjčenou Pam z Archera? Proč ne! Bohužel akce v prvním díle se už znovu nedočkáte, nicméně pokud milujete hláškujícího Arnieho, je to stejně jedno. ()

JM87

Tenhle seriál mohl být super, ale má pár much. První je podle mě hodně děravej scénář. Druhá je občasný přehrávání Arnolda. Některý prvky už jsou zbytečně komediální a pak to ztrácí. Nicméně, když budete seriál brát jako blbinu na oddych a budete se na to dívat hlavně kvůli Arnoldovi, tak vás to bavit asi bude. Mě to celkem bavilo. Ikdyž mi teda přijde, že seriál měl ke konci spíš klesající tendenci. ()

Eterninox

Nepříliš zdařilý pokus o vícegenerační verzi True Lies. Vyjma výplňových scén s rádoby vtipnými poskoky se na to ale dá celkem bez problému koukat, když to člověk nebere moc vážně. Obsazení se jakž takž povedlo, ústřední rodinný konflikt funguje slušně, a Arnold opět dokazuje, že si ze sebe umí dělat srandu - zvlášť když za to má ranec peněz od Netflixu. 55% ()

Massaro74

Přestárlý Arnold v roli agenta CIA před důchodem, který bere ještě poslední misi, při které zjišťuje, že i jeho dcera pracuje pro CIA... Béčkový a místy až céčkový akční seriál, který nabídne to, co se dá ve filmu stihnout do 2 hodin. Stopáž 8 dílů je zbytečně dlouhá, plná hluchých míst, a když už dojde na střílečku nebo honičku autem, tak to je jak v českém filmu z 90-tých let. Jediné, co u mě drží seriál na 2 hvězdách je slušný humor a občasné hlášky od všech členů CIA party.. ()

melloun

Být Arnold ve své nejlepší formě bylo by to na jasných pět hvězd. Škoda že se velké akční hvězdy hollywoodu pouští do seriálové tvorby až v důchodovém věku, přijít tohle aspoň o 10 let dříve... Střih a chytře postavená kamera dokáží zamaskovat hodně, ale akční pasáže už přebírají jiní. Hlavní zbraní, kterou seriál disponuje, je nezaměnitelný Arnoldův přízvuk a jeho trefné hlášky. Vtipné scény a situační gagy tomu dost pomáhají. Je vidět, že Arnold si stále užívá každou scénu a vteřinu na obrazovce. To je vlastně všechno. Někomu se to zdá být málo, ale mě to bavilo. ()

Hapretor

... kupodivu zabavilo více než jsem očekával ... Švarcík sice nikdy neuměl hrát, ale s ubývající muskulaturou se snaží o to více a jde mu to dost dobře - musím uznat ... to jsem nečekal ... dokonce i ta jeho mimika nebyla špatná ... takže zabavilo kvalitně ... milé překvapení ... sympatické postavy a hezké herečky ... Toho ne-herce krásně doplňují i podporují ... ať už je Švarcík cokoliv, jeho charisma a síla osobnosti je nepopiratelné ... ()

dannyyy

Souhlasím s většinou, že jediné, co je na tomhle seriálu zajímavé, tak je samotný Arnie. Jinak jsem jediný, který tam vidí Tomáše Zástěru, jako jednoho z agentů? :)) ()

bararich8

Tak tohle zamrzí. Je to celou dobu rozkročené mezi komedií a akcí, ale často se to o tu komediální stránku snaží až moc a vyznívá to blbě. Uvítal bych více akce, která nebyla nijak špatná (ale ani tady se nebere nijak vážně). Ale i tak musím přiznat, že tam bylo několik dobrých nápadů a některé scény se povedly. Bohužel však s ohledem na propagaci a obsazení byla očekávaní velká, 3* ()

Daiker

Asi u 4. epizody jsem to vypl.... Nudné, nezaživné... Arnie si tedy zasloužil lepší sérii. Asi chtěli natočit seriálové Pravdivé lži. Bohužel se to nepovedlo. Není to vtipné a herci ve vedlejších rolích (agenti) byli trapáci. Ty jakože cool dialogy mezi agenty byly asi pro 10tileté děcka. Vztah otce a dcery taky moc nefugoval, chyběla tomu taková ta jiskra. No čekal jsem tedy víc a ne takovou stupiditu... ()

Ihuj

První dík mi připadal super a připomenul mi Pravdivé lži. Pak už to šlo z kopce. Nic konkrétního mi na tom seriálu asi nevadilo, ale bylo to prostě poprůměrné. ()

ER

To snad ne. Sám Arnie sliboval lepší podívanou a přitom nám dodal konverzační komedi s občasnou akcí, která čpí průměrem od první až do poslední epizody. Pokec s dcerou by ještě ušel, ale vedlejší postavy nabízí spoustu trapností. Tvůrci to nejlepší nechali pro Arnolda, ale stačí to jen na občasné pousmání. Akční scény jsou trikové a u Arnolda hodně nastříhané, stáří nepřekoná ani "Terminátor". Aspoň forma je skvělá, tady není co řešit. Celkový výsledek je průměrná podívaná, ale aspoň kvalitně natočená. ()

Pafnuc odpad!

Tentokrát název díla naprosto přesně vystihuje jeho uměleckou podstatu. Gratuluji tvůrcům a hasta la adiós, Arnolde. ()

bearmeedek

Při první epizodě jsem byl trochu zmatený, než jsem na konci pochopil, že jde záměrně o humorný film, nadsázku a zábavu. V tomto duchu jsem se pak dál bavil a měl namířeno nejméně na 4*. Jenže. Ti blbci tam museli ještě přimíchat konverzační témata o pravdě a lži v rodině a plácali se v tom průběžně pořád. Tou lží je míněno, že dlouholetý agent CIA nevykládá doma, co je jeho pravá práce. Bez téhle trapné vaty dobrá zábava. ()

waska

Za mě OK. Arnold, ač žádný herec, stále má svoje charisma. Doplněno o sympatické herce, trocha nadsázky, hektokitry krve a porcí legrace a je na co se dívat. ()

E lan

Taková nudná serialová blbost s koženým Arniem v hlavní roli a vyloženě nudným nedotaženým scénářem. Ztráta času. ()

Demonic189

Čakal som malo a dostal este menej. Otrasne postavy na čele s Mermen Thurmen LGBTHIGB+ ozrudou, hudbou, strašnym scenarom, akože vtipnymi hlaškami, absolutne neprirodzenym vztahom dcery kočky a toho "Mr.Bean" trtka a dabingom, ktory taha za uši. Na akčny serial tu skoro nie je žiadna akcia...a hlavne, Arnie uz žial posobí VELMI staro a neohybne, co je veľmi smutne... ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)