Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizódy(8)

Obsahy(1)

Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

Videá (2)

Trailer 1

Recenzie (75)

Shakers 

všetky recenzie používateľa

Tešil som sa na Arnieho návrat a aj keď by to mohlo byť lepšie, bavilo ma to. Príbeh je podobný filmu Pravdivé lži, kde si Arnold tajného agenta už zahral a sekne mu to aj na staré kolena. Bavil ma príbeh, v ktorom Arnie musí pred dôchodkom ísť ešte raz do akcie a bavil ma aj samotný Arnold. Je vidno, že to hral s chuťou, rola mu sedí, usieranie si s ľudí tiež a stále pôsobí ako najväčší macho na scéne. No keďže sa jedna o seriál sú tu aj ďalšie postavy a tie už moc zaujímavé nie sú. Akcia by mohla byt tiež lepšia, no dosť to s môjho pohľadu zachraňovali vtipne scény, ktoré ma viac pobavili ako nudili. Úvodne diely ma bavili viac ako tie posledné, no záverečné finále ma príjemne prekvapilo a aj bavilo. Dal by som si aj pokračovanie. S prižmúrenými očami dávam aj tu štvrtú, lebo som sa viac bavil ako nudil. 75% - 4* ()

mzss1 

všetky recenzie používateľa

[40%] Je mi to líto, ale tohle se NETFLIXU bohužel moc nepovedlo. Tak jsem se na Arnolda těšil, že se vrátí! A ono nic. Do úplných pekel to posílat nechci, ale já se u toho strašně nudil. Prvních 5 dílů – na ty jsem se z 90% docela soustředil. Zbylé 3 části jsem už měl zaplé doma tak jako jen kulisu, ale i tak mě tam nic extra nezaujalo. Co se týče AKCE, tak ta je točena strašně amatérsky. Prostě jednoduché, netflix dostal zakázku a pak už se vůbec nehledí, aby se to snažil někdo točit, kdo se vyzná např. v akčním žánru, jak se točí akční scénky apod. Ale ok, akce tu byla spíše jen jako takový doplněk, ale mizerný teda! Humor zde byl docela laciný a pak už docela trapný. Nejvíc mě mrzí, že zde byl Arnold jako páté kolo u vozu. Nemyslím tím, že by tu měl vedlejší roli, to ne. Ale spoustu postav si z něj dělalo blbou srandu a v prvním díle ho ta jeho filmová dcera docela ponižovala. Nevím, prostě se do téhle role moc nehodil, ani to moc dobře nezahrál. Celé je to takové nedomyšlené, ať už příběh, scénář, humor atd. K tomu je to hrozně utahané … Mohl bych hodnotit hůře, ale ty 2* tomu aspoň ze soucitu dám. Jediný, kdo mě vlastně trochu bavil byla Monica Barbaro, na kterou se jednak hezky dívalo, a navíc hrála celkem normálně, i když postavou z počátku Arnolda trochu shazovala, ale aspoň nebyla herecky trapná jako některé jiné postavy. Bohužel … :/ ()

Reklama

T2 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Len prachsprostá ľahká taškarina z dôchodcom Arniem. Na staré kolená sa snaží čosi vypotiť ale je to ubolené a sebe parodické až ironické. Prežil som to našťastie bez väčšej ujmi ale stále lepšie než iné vážnejšie brané rádoby špionské, agentské filmy/seriály. Nuž Netflix a iné streamy si fakt s týmito rýchlo kvaskami ako naposledy Citadela len kazia, podrývajú pôdu pod nohami, ktorú bez tak nemajú moc dobre vybudovanú. No a pri danom zoskupení sa verím dalo z toho určite viac vyžmýkať ale chýba tomu moc do nejakej kvality ako 70% dnešnej produkcie. /50%/ ()

gogo76 

všetky recenzie používateľa

Po prvých recenziách sa zdalo, že tento seriál je len pre silné a odolné povahy. Mnohí tu smelo nahádzali odpad! alebo jednu úbohú hviezdu len preto, lebo je to na Arnolda málo akčné, humor je trápny a les v Guayane nie je pravý...To vážne chceme tento seriál dať na jednu úroveň "hitov" ako Titanic 2 alebo Playgirls 2? Za mňa si Arnold vybral veľmi dobre, tieto akčno-komediálne polohy s trúsením hlášok mu vždy sedeli. Je tu menej akcie, pre mnohých žalostne málo, ale klape to aj bez toho, čo beriem skôr ako výhodu. Ťažko kritizovať keď nevieme aký mali tvorcovia rozpočet, ale dá sa predpokladať, že s väčším počtom akčných scén by spokojnosť fanúšikov stúpla. Humorných scén a vtipov je tu tak veľa, že sa občas usmeje každý. Asi budem za blba, ale mne humor sedel a bavilo ma to. Je tu mnoho postáv a postavičiek, riešime všemožné vzťahy a problémy popri tom ako zachraňujeme svet... Casting sa naozaj vydaril, Arnold je proste Arnold, na svoj vek stále v slušnej forme. Veľmi mi sedela dvojica M. Barbaro a jej priateľ Jay Baruchel, ale skvele zapadli všetci až na babochlapa. Ale bral som aj ju, občas vtipné hlášky a jej hlas mi pripomínal Charlize Theron. Končí to tak, že druhá séria sa doslova pýta na svet. Dúfajme, že s lepším rozpočtom, tým pádom väčším počtom akčných scén a tým pádom menej nespokojných jednohviezdičkových a odpadových hodnotiacich. Za mňa 70%. ()

Lacike 

všetky recenzie používateľa

Pokus o Pravdivé lži po tridsiatich rokoch sa neprekvapivo vôbec nevydaril. Arnie je už starý, v akcii nevierohodný, jeho star power je skoro nulová, takže rozpočet je biedny a dočkáme sa len minima akčných scén v typickom súčasnom sterilnom CGI prevedení. Drvivú času sa behom epizódy len nudne kecá. Snaha o humor je neúspešná. Najväčším kladom je, že to aspoň nebolo trápne. Len absolútne uspávacie. Vydržal som tri diely. Nevidím žiadny dôvod sledovať to ďalej. Neviem si predstaviť v akej polohe by bol ešte Arnie použiteľný. Ako nezničiteľný terminátor alebo neporaziteľný akčný hrdina je už neakceptovateľný. Hereckým talentom nikdy neoplýval a aby hral obyčajných chlapíkov po ňom fanúšikovia nikdy aj tak nechceli. Tak asi fakt jedine, že sa bude snažiť nájsť komediálnu polohu, v ktorej by bol vtipný. Zatiaľ sa mu to nedarí. Mne je ľúto, že nevyšiel ten westernový seriál. Jazdiť na koni, hádzať drsné pohľady a občas niekoho odprásknuť by ešte zvládol. Snáď. Ale to sa už nedozvieme. Tak čo s ním? Možno bude najlepšie jeho nové pokusy ignorovať a užívať si jeho staré klasiky. 4/10. ()

Galéria (5)

Zaujímavosti (3)

  • Ve 34. minutě ve scéně rozhovoru na toaletě moldavského baru je na pár sekund jasně vidět v zrcadle nad hlavou agenta stojan mikrofonu. (Haymar)

Súvisiace novinky

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)

Reklama

Reklama