Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

Predator77

10 procent, jako na tož že se jedná o první seriálovou štaci mého oblíbence Arnolda tak se bohužel ve výsledku jedná a nehorázný sranec plný trapných vtipů, špatné akce i efektů, nudných dialogů vyloženě o hovně, špatných vedlejších postav které jsou vyloženě na přes držku nebo jak už je u netflixu zvykem otevřený konec a jako sorry Arnie ale už by jsi měl jí vážně do důchodu !!! ()

Saxos

Bohužel ani akční, ani vtipné, ani sexy, ani nic jiného. Pozitivní jedině, že vidíme dědka Árnýho, který stejně hrát neumí. Závěr: nedoporučuji. Mezi 1a2 ☆. ()

Petit09

Pro Arnieho prosím už jen filmy kde nemusí hrát. Seriál se snaží být vtipný, bohužel pravda je, že je většinu času trapný. ()

Pan.Antonin

Arnold Schwarzenegger je stále naprosto skvělý a hlavně on tahá tento seriál do "koukatelných vod". Bez něj by to bohužel byla podprůměrná podívaná s průměrnou akcí, špatným scénářem, zoufale nevtipným humorem, opravdu mimořádně otravnou postavou agentky Ruth v podání Fortune Feimster a nepříliš uvěřitelným a schopným týmem CIA. Až příliš často to navíc využívá laciného konceptu, že epizoda končí velkým zvratem, který se vyřeší v prvních deseti minutách té následující. Na druhou stranu abych jen nekritizoval, tak to má docela bohatý děj a dost lokací. Monica Barbaro nehraje typickou "Marry Sue - nepřekonatelnou hrdinku", ale postavu, co je sice silná, ale má také chyby, které si uvědomuje a postupně se zlepšuje. Jay Baruchel je ňouma stejně jak v Čarodějově učni a Gabriel Luna byl velice ucházející záporák. Poslední epizoda se podle mne opravdu povedla a i docela navnadila na další sérii. Jen prosím příště méně "vážných rodinných dramatů" (nebo udělat kvalitněji), od toho jsou jiné seriály. ()

Crejdl odpad!

Jedna serie je až moc. Ubohost, trapárna, nudné béčko. Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo k pláči. Nenáročná blbost pro nenáročné .....   gogo76 seš za blba ()

Draconian

Mám rád akční komedie. A s Arniem? No tak to pojd ke mně! No hodnocení seriálu je u mě vcelku rozporuplné, takže nejdřív klady: - místy výborně zvládnutá akční komedie - nadsázka, dobré vtipy, fajn  herci - má to něco do sebe - Arnold...jeho (ne)herectví a...je to prostě Arnold Jenže negativ je celá řada: - první polovina je moc fajn, jenže seriál jde postupně dolů a míra zábavnosti klesá - seriál jako by nevěděl co chce být. Ačknák? Komedie? Telenovela o vztazích? No čím blíž k poslednímu dílu, tím víc telenovela a není to zrovna prima. - nelogičnosti, hodně nelogičností. I na komedii...agenti CIA a chovají se trapně, všechno poserou a je to jak děcka na pískovišti. Jasně, místy je to sranda a zábava, ale někdy mě to vážně štvalo. A je to i tím, jak je seriál nevyvážený. - v posledním díle je stupidita na vrcholu...plus vrcholí i předvídatelnost - agentka Roo sice občas přijde se štavnatým vtipewm, ale většinu času je nesnesitelná. Takže co? Nebylot o špatný, i když poslední díly jsem hodně kroutil hlavou. Přitom v době, kdy je to prostě "jen" akční komedie s tatkou Arniem, to funguje. Jakmile se sálodlouze řeší vztahy (samozřejmě i uprostřed akce, však jsou to kurva agenti CIA), řetěz padá. Štěstí je, že krom zmíněné Roo jsou postavy sympatické, a tak vás drží u obrazovky. Zejména první půlka série je prima, ale jako celek Fubar je spíš průměr. Ale je zady Arnold...a tahle Rakouská mašina mě baví i tady, Snad bude druhá série o něco lepší...méně telenovely, víc akční komedie. 60% ()

PeteBuck

FUBAR. Fucked Up Beyond All Recognition. Tak nejako by som ohodnotil celý seriál. Obsadenie, scenár, postavy, dej. Námet maníka v podaní Arnieho Schwarzeneggera, ktorý je agentom CIA a tají to pred celou rodinou, je ako odkopírovaný z True Lies. Aby toho nebolo málo, Arnie sa dozvie, že jeho dcéra je agentkou rovnako ako on a musí s ňou spolupracovať na akcii. Ak by to bola nejaká paródia na štýl Horúcich striel, tak by som to nejako prekusol. Bohužiaľ je tam odhadom 70 - 80 % neustálych hádok medzi protagonistami, riešenie rodinných, pracovných a iných vzťahov. Postavy sú otrasne nesympatické, hlavne tá premúdrelá tučná lezba (nič proti lezbám), ktorá má asi 120 kg a ide do akcie, buzeruje, koho môže a tvári sa, že je bez chyby. Chujoviny tam vlastne stvára kde-kto, hádky sa robia aj počas akcie, vďaka ktorým Arnieho tím poserie, čo môže. Akcie je málo, je otrasne napísaná, vlastne je neustále kazená spomínanými hádkami, debilnými kvázi hláškami. CIA je vykreslená ako úžasná organizácia, plná neustále do akcie pripravených agentov, každý z nich je dobre že nie G. I. Joe a má spoločné so skutočnou CIA asi toľko, čo CSI Miami či seriál Kosti s reálnou forenznou vedou a dokazovaním. Proste nič. CIA je skvelá, USA je skvelá, latinská Amerika poprípade postkomunistické štáty sú všetko kreténi, ktorí ak majú niečo moderné, tak im to USA poskytla, poprípade socializované zdravotníctvo v istom nemenovanom štáte je na hovno, doktori sa objavia na urgente po hodinách, ako tvrdí istá tučná krava, zatiaľ čo ich zdravotníctvo je skvelé a je úplne normálne mať druhú hypotéku na dome, pretože to je súčasný americký sen. Naozaj neviem, či sa mám z tých rečí smiať alebo plakať. Ak počas 8 hodín iba neveriacky krútim hlavou, mám dojem, že sledujem debilnú telenovelu kombinovanú s nejakou treťotriednou špionážnou rádobykravinou, tak je zle. Ale čo, nejako som to prežil, Arnie by to mal zabaliť a uvedomil som si, že som takmer vždy počul jeho hlas nadabovaný a nikdy som si plne neuvedomoval, že ten chlap má fakt príšerný akcent a pokiaľ nehrá terminátora, Johna Matrixa či policajta zo škôlky, tak je to v podstate herecké poleno. Je to bohužiaľ strašný seriál, predvídateľný, kto je krtko v CIA som tušil už na začiatku, plný zbytočných a zúfalo nevtipných a niekedy iritujúcich dialógov. Mučiť sa dá rôznymi spôsobmi, napr. pustiť si túto somarinu. ()

Easykill

No jo, když může mít Sly, proč bych nemohl taky. Bohužel kamaráde! Arniho mám rád, (i když je to těžkej neherec) ale tohle jsem nevydržel dokoukat. Neskutečně pičoidní zpíčenina. Tulsa king to přejel parním válcem, seškrábal ze země, patřičně naporcoval, upekl a šel s tím zbytkem sraček v klidu na lavičku v parku krmit holuby jako správný důchodce! Nesrovnatelné! FUBAR je prostě plný debilit, špatného scénáře, plus X dalších věcí a nějaká, občas dobře pronesená hláška to fakt nezachránila. I kdybych vypl mozek tak se to dá pouštět maximálně před spaním a i to je moc riskantní podnik. 2* ze soucitu... ()

Petr.Tesar

Jakožto fanouška Arnieho mě potěšilo ho opět po letech v něčem vidět a upřímně mohlo to dopadnout mnohem hůř. Já osobně jsem se bavil a hlavně proto že jsem už předem věděl do čeho jdu a co od toho očekávat. Kdo čekal nějakou vážnou a drsnou špionáž tak je pěkně naivní a už od traileru bylo jasné v jakém duchu se to ponese a jako parodie na špionážní filmy to funguje víc než dobře. Arnie vypouští jednu hlášku za druhou a roztržky mezi ním a dcerou jsou super a celkem jim to spolu jde. CGI je prostě takové jaké je ale je to seriál a ještě od Netflixu což mluví za vše. Pokud jste fanoušek Arnieho a nechcete řešit nějakou logiku atd. a chcete jen vypnout tak se budete bavit stejně jako já. ()

Machaut

Moc nechápu to špatné hodnocení. Já na filmech s Arniem vyrůstal a u tohoto seriálu jsem se neskutečně bavil a dlouho jsem se tak nezasmál. Asi humor, který komukoliv nesedne nebo očekává od tohoto seriálu něco jiného. Za mě pecka! ()

sammikk_

Další projekt co má jádro rodinu, nuda. FBI nebo to CIA co tam je je fakt o ničem, Arnold je jediné + tohohle serošu. Je to fakt těžkej průměr a na víc to nemá a mít nebude. 50% ()

Pignon

Celý čas prvního dílu jsem strávil přemýšlením, kde jsem ty jednotlivé scénáristické perly už v minulosti viděl. Takže mě úplně nejvíc pobavil Arnoldův superhuhňavý akcent a ten moment, kdy rádoby vleze do kanálu a sestupuje dolů. Jednou Terminátor, vždycky Terminátor! ()

Miroslav.Zac

Asi nejsem jediný, kdo si tenhle seriál pustil jen kvůli Arniemu. Myslel jsem si, že to bude taky jediné pozitivum, naštěstí jsem se spletl, protože Fubar nabízí víc zajímavých postav (i když někdy dost šablonovitých), slušný děj i akci, a scénář, na kterém se nedá nic zkazit. Hned při prvním díle jsem si vybavil Arnieho hit Pravdivé lži, který seriál určitě inspiroval, další díly (respektive některé postavy) mi zase trochu připomněly legendární animovaný špionský seriál Archer. Kdoví, kde všude se tvůrci inspirovali... suma sumárum, seriál je fajn oddechovka, ale (i když ho mám fakt moc rád) na takové akce je Arnie fakt už starej. ()

nudlis

Ale jo, docela to šlo. S přimhouřenejma vočima a kvůli mým sympatiím k Arnoldovi. Stallonemu v Tulsa Kingovi to sahá tak maximálně po kolena. Na Terminátorovi je stáří vidět podstatně víc než na jeho "konkurentovi", scénář i dialogy FUBARu jsou místy celkem nablblý, žvanírna v podobě rozebírání mezilidskejch vztahů je podstatně rozsáhlejší (a občas i nudná). A akční scény jsou většinou trapný. Arnold by už fakt radši neměl s nikým bojovat, je celej tak ztuhlej a opatrnej, že se hejbe dost toporně, což při bitkách působí nechtěně směšně. Bejt v hlavní roli někdo trochu mladší, bylo by to asi celkem fajn, ale takhle ... Tulsa King na mě prostě působil celkově důstojnějc a Rambo ze sebe nemusel dělat vola. P.S.: Pokud náhodou narazíte na dabovanou verzi FUBARu, radši ji zas smažte, stojí za houno. Arnolda namluvil rádoby ironicky Soukup a jeho bejvalou ženu Antonie Talacková, jejíž dívčí hlas k ženský ve středním věku fakt vůbec nesedí. Takže je to lepší v původním znění s titulkama. ()

BaseDallas

Fun fact: čím je Arnie starší, tým horší akcent v angličtine má:) "Bjery" úplne trhá uši, ach jo... Herecky to dal lepśie v niektorých starších kúskoch, vyslovene sa občas pýta, aby mu aspoň miklo lícami, alebo niečo, ale jeho tvár často ostáva ako kameň, čo je škoda. Priemerná zábava. ()

kosacOne

Strašný cringe. CZ dabbing zabijí polovinu joků. Poslední tři díly jsem si na to již trošku zvykl, nebo to bylo o trošku lepší, než začátek. Na konci jsem zvědavý jak to bude pokračovat. Snad druhá série bude lepší, ale kdo ví .. ()

bambas

Ve výsledku zklamání. První 4 epizody nadšení, ale pak nuda a šeď a jen vyskrabavani vtipnych momentu z Arnoldova filmu a zivota… ()

dlouheBidlo

Dědek Stallone natočil Krále Tulsy Dědek Schwarzenegger natočil FUBAR. Obě jsou to kokotiny, které existují jen na základě historické podstaty každého z dědků. Prvnímu dědkovi to vyšlo lépe, věrohodněji a povedeněji. Druhý dědek už je na hraně trapnosti. FUBARA jsem dodíval s velkým sebezapřením. Nudil mne a většina vedlejší postav mne vysloveně srala. Celých jeden a půl hvězdy dávám z úcty a nostalgie k Terminátorovi. Ale už je značně orezlý a měl by toho zavčas  nechat. Příště bude bez milosti odpad. ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)