Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

iskander1210

Velmi prijemne prekvapenie, je to napinave, vtipne a akcne scen je sice malo, ale su super. Vela odkazov na Arnolda, vynikajuci herci a pekne a sikovne herecky. Cakal som ovela menej ()

batmancz odpad!

Obdivuju Arnolda od 80. let, měl jsem plakát predátora nad postelí (černobíle zkopírovaný ze Cinemy). Byl jsem zvědavý, co na sklonku života vytáhne, ale opravdu jsem nečekal něco tak jednoduchého, naivního, primitivního. Ten seriál má 50 procent jen kvůli tomu jménu. Snaží se být rádobyvtipný, ale přijdu si jak v nějakém céčkovém seriálu před dvaceti lety. Pozitivní je, že v tom věku to dává pořád dobře. Což je ale škoda, mohl natočit něco jiného. ()

Fragonar

Ještě donedávna jsem tvrdil, že bych se s láskou a vděčností podíval třeba i na legendární Kolotoč, jen kdyby to napínavé vytáčení dvacetikorun moderoval Arnold. Ale tohle - tohle je bohužel nesnesitelné... ()

FlyingGentle

Líbí se mi to! Zatím dva díly a spokojenost. Škoda jen, že se špionážní duo rozpoznalo už v prvním dílu. S tímhle si mohli tvůrci více vyhrát. Nemá cenu čekat starého Arnieho, naopak je fajn mít zápletku rodinných vztahů a kořenit to humorem a akcí. Nejlepší by bylo samozřejmě natočit celovečerňák Pravdivé lži 2, ale i tak je tohle příjemná oddychovka. ()

cyndaquil

Čakal som málo, dostal som viac. Dobrá oddychovka s trápnym humorom. Na trápnom humore je nádherné to, že keď sa odhadne správny pomer tak pôsobí ako káva po prebdenej noci. Nečakajte od seriálu nadupané špionážne tempo. Je to komédia a komédie treba hodnotiť s nadhľadom pretože aj tá najlepšia komédia sa svojím humorom nezavďačí každému pretože máme všetci iný zmysel pre humor. Ako sa hovorí: sto ľudí, sto chutí. Tým som ale nechcel naznačiť, že FUBAR dosahuje na najlepšie komédie. To ani zďaleka ale stojí za pozretie keď sa chcete odreagovať a len tak zmeniť každodenné myšlienky, zahodiť starosti a užiť si trochu trápneho humoru. ()

ShayM

Krásná Monica Barbaro, poněkud vyschlý Arnie a nepovedená snaha o akční komedii... Kdyby se tam méně kecalo o rodině a nebyla tam úplně zbytečně ta tlustá odporná bečka, která nezavře hubu, asi by mě to bavilo víc. Takhle tři hvězdy kvůli Monice. ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)